Karta tarota Ósemka mieczy co oznacza ?

Karta tarota Ósemka mieczy co oznacza ?

Ogólne znaczenie KARTY Ósemka mieczy

8 mieczy ukazuje człowieka, który jest więźniem swoich myśli, poglądów bądź też podejścia. Stale przesiaduje w strefie komfortu. Właśnie tam czuje się bezpiecznie i za nic nie ma ochoty opuścić bezpiecznego miejsca. Jest to jednak złudzenie. To, że coś jest znajome, nie oznacza, iż musimy się tego kurczowo trzymać. Wrogie podejście do zmian i niechęć do popatrzenia na sytuacje z innej perspektywy może silnie ograniczać. Jest to pewnego rodzaju pułapka, która daje iluzję bezpieczeństwa. Karta uprasza, aby człowiek działał mimo tego, że nie do końca odnajduje się w tej roli. Niech skonfrontuje się z rzeczywistością i zmieni podejście do życia. Zwalczy strach i stare wzorce. W odwrotnym przypadku sytuacja, w której się znalazł, nie ulegnie transformacji.

Ósemka mieczy tarot: rada

Zdecydowanie jest kluczem do wygranej. 8 mieczy naucza, że jeśli pragniemy znaleźć rozwiązanie i pokonać trudności to bez samozaparcia nic nie wskóramy. Oczywiście cierpliwość jest równie pożyteczną cechą. Obie te zalety muszą iść w parze.

Ósemka mieczy a praca

8 mieczy wskazuje na niekorzystną pozycję. Niewielkie pobory, nieudolne zarządzanie zespołem, generalnie nieprawidłowa organizacja miejsca pracy, konflikty w miejscu pracy, nierzadko występujące błędy.

Ósemka mieczy miłość

Dla singli 8 mieczy to nie pozytywna przepowiednia. Będziemy wypełnieni wręcz strachem, wątpliwościami. Otworzenie się na relację będzie wymagało męstwa oraz zwalczenia wewnętrznych blokad i obaw. Jeżeli szukamy osoby, która będzie dla nas pomocą w kłopotach, to karta definitywnie wskazuje, iż musimy być samodzielni. Nie napotkamy osoby, która odciąży nas z życiowych problemów.

Ósemka mieczy: Związek

8 mieczy mówi o byciu więźniem w związku. Być może partner ogranicza naszą swobodę, a my nie przeciwstawiamy się jego zachowaniu. Tak samo można zostać więźniem własnych uczuć i zmuszać się do relacji ze względu na fascynację. Karta niejednokrotnie wskazuje na brak głębokich konwersacji bądź też ich zupełnie zaniechanie oraz nawał czarnych scenariuszy w głowie. Prawdopodobne blokady w sferze seksualnej oraz emocjonalnej. Pełno wahań.

Ósemka mieczy tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się ograniczeniami. Będą wynikały one naturalnie ze sposobu myślenia. Niejednokrotnie w jej głowie pokazuje się myśl „to się nie uda” przez co wcale nie podejmuje wyzwania i skazuje się na porażkę. Na dodatek jest mocno zakompleksiona.

Ósemka mieczy tarot: Przyszłość

Nadchodzą wydarzenia, w których będą towarzyszyły uczucia związane z ograniczeniami-niezadowolenie, brak swobody, blokada. Może pojawić się ograniczenie swobody w formie pobytu w więzieniu lub szpitalu.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?