Karta tarota Piątka pałek co oznacza ?

Karta tarota Piątka pałek co oznacza ?

Ogólne znaczenie Piątka pałek

5 buław nazywana jest również 5 kijów bądź 5 pałek. Karta ukazuje walkę i wtórującą jej konfrontację. Człowiek zmuszony będzie przystawać przy swojej racji oraz chronić koncepcji, w którą wierzy. Wymaga to drobiazgowej obserwacji własnych działań i przyjęcia stosownej strategii, czyli dopasowania się do obecnie panujących warunków. Sęk w tym, by znaleźć środek na obronę wartości bliskich sercu. Konieczne okaże się zmierzenie z przeciwnościami losu. Znaczenie 5 buław może przyjąć troszkę inną postać – emocjonalną. Niektórzy mogą odczuwać bezmiar przeciwstawnych emocji, rozdarte serce. Nie będzie to przyjemne uczucie.

Piątka pałek tarot: rada

Trzeba wykazać własną wytrzymałość psychiczną. Rozwiązanie zatargu, zawarcie ugody to dość możliwy scenariusz dla 5 buław. Karta radzi też, żeby zastanowić się, co właściwie jest celem naszej batalii i czy jesteśmy pewni, iż jest to warte wkładu. Wskazuje na to, aby przyczyna zmagań był rozsądną decyzją.

Piątka pałek tarot: osoba

Na drodze stanie marudna osoba. Ma gigantyczne pokłady energii, często prowadzi polemikę. Ciężko ją zatrzymać. Może interesować się życiem innych ludzi.

Karta Piątka pałek: Związek

Łatwo o kłótnie. Uczucia staną się niemożliwe do ujarzmienia. Wystarczy jeden niewłaściwy gest, słowo lub spojrzenie do wszczęcia awantury. Pozytywna informacja jest taka, iż karta symbolizuje przystosowanie się do nowych zasad, reform.

Piątka pałek miłość

Nie jest to dobry czas dla samotnych osób. Próba wejścia w relację może być zanadto skomplikowana. Może to być frustrujące, zważając uwagę na to, iż właśnie teraz będziemy wyjątkowo pociągający.

Piątka pałek tarot: Przyszłość

Nowe zdarzenia, idee, działania w różnych obszarach osobistych. Ogólny pośpiech i spory natłok myśli. 5 buław może też wskazywać na to, że staniemy się oparciem dla drugiego człowieka w jego trudach. Warto zwrócić uwagę na sytuacje, które odbywają się miejscach nacechowanych aktywnością fizyczną – stadion, siłownia, basen.

Piątka pałek a praca

Mocna konkurencja. Możliwe, że ambitny oraz wykwalifikowany pracownik będzie usiłował za wszelką cenę prześcignąć nas w drodze na wyższe stanowisko? Wszystkie chwyty dozwolone, z tego powodu warto baczniej przyglądnąć się zachowaniom znajomym z pracy. 5 buław może wskazywać zaledwie na trud w miejscu pracy w postaci obciążających nowatorskich projektów lub nadgodzin. Prawdopodobna jest też zmiana regulaminu. Niezbędne jest więc dostosowanie się do nowych reguł. Zmiana utrwalonych przyzwyczajeń nie jest prostym doświadczeniem.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?