Karta tarota Paź pucharów co oznacza ?

Karta tarota Paź pucharów co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Paź pucharów

Giermek kielichów nazywany jest również giermek pucharów. Przedstawia człowieka, który ma tendencję do wzruszeń. Ponadto, umie dostrzec i przeżywać uczucia. Z tego powodu giermek kielichów nierzadko oznacza początkowy etap związku – randki. Niestety nie umie wyciągać wniosków, przeanalizować sytuacji. Przyjmuje rolę obserwatora. Nic więcej nie umie. Uniemożliwia to stworzenie dojrzałego, prawdziwego związku. Jest to okres nauki dla giermka pucharów. Dlatego spodziewać się można od niego jedynie młodzieńczej, pełnej potknięć miłości. Karta sygnalizuje miłe zdarzenia – nowe znajomości. Telefon będzie bezustannie wibrował od nadmiaru powiadomień.

Paź pucharów tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się brakiem doświadczenia życiowego. Nierzadko zdaje się krucha, potulna i niewinna. Nietrudno ją urazić, gdyż ma słabą psychikę. Może być w wieku nastoletnim albo dziecięcym oraz podejmować artystyczne działania.

Karta Paź pucharów : Związek

W strefie miłosnej giermek pucharów przepowiada kierowanie się sercem. Rozwiązanie uciążliwych kłopotów miłosnych, a wręcz przemienienie ich w coś dobrego. Flirtowanie w postaci telefonicznej/tekstowej. Karta może zwiastować pojawienie się nowego członka rodziny.

Paź pucharów tarot: Przyszłość

Czas spędzony ze znajomymi lub umawianie się na randki, generalnie rozwinięcie się relacji międzyludzkich. Przyjemna atmosfera. Telefony, zaproszenia niosące za sobą optymistyczne przesłanie, czułe życzenia, listy w postaci wyznań miłosnych lub też zdarzenia zapewniające nam intensywne emocje.

Paź pucharów tarot: rada

Giermek kielichów podpowiada, aby otworzyć się na nowe zdarzenia. Zostawić za sobą przeszłość, nie martwić się. To niejednokrotnie czas na spotkanie nowych ludzi, randki. Powinno się jednak nie podchodzić do tych spotkań poważnie. Lepiej potraktować je jako rozrywkę bez żadnych zapewnień. Nauczmy cieszyć się chwilą.

Paź pucharów miłość

Jeżeli spytaliśmy karty o zamiary osoby, którą niedawno poznaliśmy, giermek kielichów będzie zapowiadał niedojrzałość. Ta osoba błyskawicznie się zakochuje. W głowie stworzyła wyobrażenie perfekcyjnej drugiej połowy. Kiedy chociażby niewiele odbiegamy od przerysowanego ideału, bez skrupułów pozostaniemy opuszczeni. Czasami może przepowiadać to, że niezobowiązujące spotkania zmienią się w relację!

Paź pucharów a praca

Nie powinniśmy się przejmować. Giermek kielichów zwiastuje rozwój. Możemy uzyskać propozycję awansu lub odbycia stażu/kursu podnoszącego kwalifikacje. Prawdopodobne jest również otrzymanie korespondencji informującej o ukończeniu kursu bądź pozytywnym wyniku egzaminu.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?