Karta tarota Czwórka pałek co oznacza ?

Karta tarota Czwórka pałek co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Czwórka pałek

4 buław nazywana jest też 4 kijów bądź 4 pałek. Wyraża niezmienność oraz harmonię. Włożone starania nareszcie przynoszą widoczne rezultaty. Stanowią swego rodzaju stabilne podłoże do kolejnych zmagań. Dzięki widocznym rezultatom wniesionego trudu człowiek czuje stabilność oraz spokój. 4 buław zwraca uwagę na to, aby nie snuć marzeń, lecz przekładać je na realne działanie. W przeciwnym wypadku bardzo prawdopodobne jest, iż już na zawsze zostaną tylko wytworem ludzkiego umysłu. Jest swojego rodzaju przyjacielem, który nakłania oraz motywuje – działaj! Przyszedł już odpowiedni czas. Na co czekasz?

Czwórka pałek tarot: Przyszłość

Nie ma czasu na stagnację. Zawsze będzie się coś działo, ale w korzystnych perspektywach. Karta 4 buław pokazuje, że jest to czas poznawania nowych życiowych ścieżek. Powinniśmy mocno skoncentrować się na przeżywaniu nowych doświadczeń.

Czwórka pałek tarot: osoba

Możliwe napotkanie znanej osoby. Niekoniecznie musi to być gwiazda listy przebojów. Po prostu może to być dusza towarzystwa lub też osoba przemawiająca publicznie np. dyrektor, aktor, pracownik, osoba wchodząca w skład komitetu w szkole.

Karta Czwórka pałek: Związek

Dla stałych związków ukazuje stabilizację oraz trwałość. Single zaś powinny poznać nowe osoby, gdyż 4 kijów wskazuje szansę na pomyślność w kwestiach miłosnych. Będzie to czas wesołych, satysfakcjonujących, uczuciowych spotkań. Jest to pozytywna karta. Jednakże znaczenie jej w życiu może być niekonwencjonalne – być może niedługo znajomy zdecyduje się na ślub?

Czwórka pałek tarot: rada

Jako karta dnia wskazuje bardzo dużo szczęśliwych chwil. Jako porada uczy, żeby świętować dokonania. Nie powinno być to egoistyczne doświadczenie. Osiągnięcia pozostałych są tak samo istotne, jak własne, z tego powodu je też powinno się odpowiednio celebrować. Powinno się zacząć cieszyć się z dobrych wyników.

Czwórka pałek a praca

W pracy wydarzy się coś pozytywnego. Może to być podwyżka, awans czy też po prostu kurs skończony z pozytywnym wynikiem. Oznacza zakończenie jakiegoś projektu, którego wynikiem jest stabilizacja np. przeprowadzka, zdobycie nowej posady. Może też wskazywać na to, że przeciwności zostaną z tyłu i czeka nas udany wypoczynek.

Czwórka pałek miłość

W skrócie – wesołe chwile, zabawa, korzystny czas. Nie tylko dla osób znajdujących się w związku, ale również dla tych, którzy ciągle szukają drugiej połówki. Karta radzi, aby nie zamykać się na nowe znajomości. Wręcz odwrotnie. Osoby samotne mogą wejść w udany związek z tego względu, że karta obiecuje pomyślność. Odpowiedni moment na rozpoczęcie związku.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?