Karta tarota As mieczy co oznacza ?

Karta tarota As mieczy co oznacza ?

Ogólne znaczenie As mieczy

As mieczy wskazuje na zakończenie okresu zagubienia. Należy zatrzymać emocje oraz skupić się na racjonalnym myśleniu. Jest pewnego rodzaju rozwiązaniem na nurtujące pytania i kłopoty. Uczucia są niedobrym doradcą. Chłodna obserwacja sytuacji bez pomocy uczuć jest metodą na nabranie nowego, innego spojrzenia na świat. Trzeba też nabrać więcej motywacji. As mieczy równorzędnie może próbować nam powiedzieć, że niezbędne będzie pozostawienie świata wyobraźni za sobą. Rzeczywistość objawi nam się taka, jaką jest naprawdę. Co może być całkiem przykrym przeżyciem. Nierzadko bowiem fantazje nijak mają się do tego, co jest prawdziwe i jak wygląda w rzeczywistości. Uwzględniać należy wyłącznie fakty.

As mieczy tarot: Przyszłość

As mieczy sygnalizuje nowy okres w życiu. Trzeba powiedzieć nie i zachować zdrowy rozsądek, być asertywnym oraz odrzucić tchórzostwo. Instrumenty te są obecnie niezbędne. Sytuacja zmusi nas do tego, by wykazać się mnogością zdolności.

As mieczy miłość

Karta wskazuje na to, że może zjawić się charakterystyczny wielbiciel. Niestety as mieczy przepowiada osamotnienie. Dlatego, nawet jeżeli wejdziemy w ten związek, to nie będzie cieszył się długim stażem. Osamotnienie da o sobie znać i zjawi się potrzeba spędzenia czasu z ludźmi bądź odnowienia kontaktów. Innym przesłaniem może być przeanalizowanie przeszłości i wyciągnięcie wniosków.

As mieczy tarot: rada

Powinno się kierować się siłą umysłu. Uczucia mogą przedstawiać błędne wnioski. Przygotujmy się psychicznie na początek czegoś nowego. Nie bójmy się zmian. Obecnie warto wprowadzić w życie nowe pomysły oraz plany.

As mieczy tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się skłonnością do gadulstwa. Z rzadka przestaje mówić i najczęściej nie brakuje jej słów. Niełatwo wejść jej w słowo i ”zbić ją z tropu”. Rozmowy to coś, co dodaje jej skrzydeł, napędza ją.

As mieczy a praca

Pojawią się zdarzenia sprawdzające naszą odporność psychiczną. Pertraktacje, ocenianie, rozmowy, kompromisy to część zadań, które będzie trzeba wykonać i bronić siebie. Może będzie trzeba zmienić warunki pracy albo elokwentnie zderzyć się ze złośliwym współpracownikiem.

Karta As mieczy: Związek

Karta nie wskazuje na niczego dobrego. Stara się pokazać nam, iż fantazje na temat partnera były zbędne i niezbędne będzie przejrzenie na oczy. Na zimno przemyślmy, kiedy po raz ostatni czuliśmy bliskość, zrozumienie czy też miłość. Odpowiedź będzie negatywna… As mieczy wskazuje na to, że czas się rozstać. W przeciwnym wypadku będziemy tkwić w związku, w którym nie ma miejsca na miłość. Za wiele w nim analizowania, chłodu uczuciowego, wyrachowania.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?