Karta tarota Paź mieczy co oznacza ?

Karta tarota Paź mieczy co oznacza ?

Ogólne znaczenie Paź mieczy

Giermek mieczy nazywany jest inaczej paź mieczy. Uosabia człowieka o niezwykłej inteligencji. Przede wszystkim koncentruje się na obserwacji otoczenia, co naturalnie chowa przed innymi. Zaciekle zastanawia się nad pewnymi kwestiami, a przemyślenia pozostawia jedynie dla siebie. Karta wskazuje na moc i bystrość umysłu. Giermek mieczy to osoba, której raczej się unika przez jej nieokrzesaną bezpośredniość. Nic nie dzieje się aczkolwiek bez powodu – postępowanie giermka mieczy wynika z tego, iż został kiedyś dotkliwie skrzywdzony. Złośliwość giermka mieczy jest tarczą-ochroną przed ponownym skrzywdzeniem. Nie umie on zaufać innym. Co gorsza, wielokrotnie rządzi nim zawiść. Środowisko nie daje mu więc szansy na to, żeby odkrył swoje prawdziwe oblicze.

Paź mieczy miłość

Dla osób samotnych nie jest to pomyślna przepowiednia. Może sygnalizować niespodziewane zakończenie znajomości przy jednoczesnym śledzeniu za pomocą portali społecznościowych. Osoba w energii pazia mieczy obawia się tego, iż emocje zawładną nią. Z tego powodu tak bardzo obawia się uczuć (miłości). Bez ustanku poszukuje minusów związku lub też nie potrafi się zdecydować.

Paź mieczy tarot: rada

Powinno się obserwować środowisko, ponieważ ktoś pragnie coś ukryć. Powinno się być uważnym i ostrożnym, gdyż odnosimy mylne wrażenie dotyczące aktualnej sytuacji. Spostrzeżenia zatrzymajmy dla siebie i odkryjmy nareszcie ten sekret.

Karta Paź mieczy: Związek

Paź mieczy może wskazywać, że jesteśmy w relacji jedynie z przyzwyczajenia. Mogą pojawić się spory o drobnostki. Niestety jest niemałe prawdopodobieństwo tego, iż zamienią się w poważne konflikty. W tym momencie góruje brak szczerości. Jest to okres, gdy miłość, zamiast żarzyć się, wieje chłodem.

Paź mieczy tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie cechowała się młodością. Nie chodzi jedynie o realny wiek, lecz o dojrzałość duszy. Jest to inteligentna osoba i ma ogromne pokłady umiejętności organizacyjnych. Co więcej, wszystko analizuje, dlatego też niejednokrotnie pracuje w zawodach takich jak analityk bądź notariusz.

Paź mieczy a praca

Nie jest to pomyślny czas w sferze zawodowej. Możemy otrzymać naganę od przełożonego za „niewinność” bądź może dojść do nieporozumienia pomiędzy pracownikami. Kłótnie z partnerem biznesowym bądź też przełożonym.

Paź mieczy tarot: Przyszłość

Możliwość otrzymania wiadomości o negatywnej treści. Pewne osoby mogą zdradzić więcej niż to wskazane. Coś może nas zatrzymać, kiedy pragniemy wdrożyć pomysł w życie. Dobrym przykładem tego może być spóźnienie się na spotkanie, od którego zależą nasze dalsze losy.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?