Karta tarota Dziesiątka pucharów co oznacza ?

Karta tarota Dziesiątka pucharów co oznacza ?

Ogólne znaczenie Dziesiątka pucharów

10 kielichów nazywana jest także 10 pucharów. Przedstawia osiągnięcie 100% satysfakcji. Wielokrotnie sygnalizuje szczęśliwy związek, życie rodzinne. Jest obietnicą tego, że wszystko zmierza na właściwe tory, chociaż mogłoby się zdawać inaczej. Jednakże 10 pucharów może być też przestrogą. Jeżeli odczuwamy wrogość do osoby, o którą pytamy karty, symbolizuje to, iż przepowiednia także nie będzie pozytywna. Może okazać się, iż nas oszuka lub zdradzi. Czasami oznacza jedynie, iż postrzegamy tę osobę w jasnych barwach. Nie potrafimy spostrzec jaka ta osoba jest w głębi duszy. Interpretacja 10 kielichów jest zależna od kart sąsiadujących. W otoczeniu negatywnych kart przepowiednia nie będzie napełniać nas optymizmem.

Dziesiątka pucharów miłość

Dla singli może symbolizować romans albo wejście w relację. W przypadku kiedy pytamy karty o określoną osobę i o jej emocje to karta przynosi pomyślne przesłanie. Chce, żeby się ustatkować i założyć rodzinę. Marzy o relacji opierającej się na prawdziwym uczuciu, równości oraz harmonii. To od nas zależy jednakże, jak sprawy się potoczą, bo nic nie dzieje się samo. Związek wymaga wkładu pracy, aby był zadowalający!

Dziesiątka pucharów tarot: Przyszłość

Nadchodzą wydarzenia o pomyślnym przebiegu, w których uczestniczy rodzina. Ślub, chrzciny, komunia, urodzenie dziecka. Brak niesnasek i zatargów między członkami rodziny. Jeśli jednak mamy długo niedobre relacje z rodziną, powyższe może odnosić się do najbliższych przyjaciół lub łagodnego polepszenia się stosunków rodzinnych.

Dziesiątka pucharów tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie doceniała życie rodzinne. Więzy krwi grają wielką rolę w jej życiu. Sama zresztą lubi zapraszać i rozpieszczać odwiedzających. Tak samo, jak uwielbia gości w domu w równym stopniu lubi być gościem. Ma słabość do rozwlekłych, niekończących się monologów.

Karta Dziesiątka pucharów: Związek

10 pucharów symbolizuje polepszenie się sfery uczuciowej. Relacja wypełni się pozytywnymi cechami takimi jak miłość, bliskość, czułość, spełnienie, równość, partnerstwo, zgodność. Niejednokrotnie przepowiada małżeństwo lub mieszkanie pod jednym dachem. To właściwy moment, aby zdecydować się na potomka!

Dziesiątka pucharów tarot: rada

Wszechświat obsypuje nas tym, co najlepsze. Musimy w końcu dostrzec, że nasze życie jest takie, jakie mogliśmy sobie wyśnić. Nie ma na co narzekać. Nie są konieczne żadne zmiany. Aktualnie jesteśmy w odpowiednim miejscu. Wszystko jest doskonałe.

Dziesiątka pucharów a praca

Pozytywny znak dla finansów. Awanse lub też inne nagrody, które przekładają się na zysk materialny. Dla prowadzących firmę sygnalizuje rozszerzenie perspektyw – wprowadzenie nowości bądź działalność wielobranżową.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?