Karta tarota Czwórka pentakli co oznacza ?

Karta tarota Czwórka pentakli co oznacza ?

Karta Czwórka pentakli: Związek

4 monet nie oznacza pozytywnej wróżby. Symbolizuje to, że związek stoi w miejscu, monotonia jest na pierwszym miejscu. Prawdopodobne jest to, że jeden z partnerów jest w relacji ze względu na profity lub też jest mu szkoda skończyć relację, która w sumie „nie jest spełnieniem pragnień, ale w sumie to przyzwyczaiłem się i jest komfortowo”. Partner jest bierny emocjonalnie. Równie dobrze, może znaczyć, iż obawiamy się utraty partnera. Jesteśmy zaborczy i najchętniej zamknęlibyśmy partnera w klatce.

Czwórka pentakli tarot: rada

4 denarów radzi, aby człowiek przestał się obawiać. Pamiętał o tym, iż jak coś odejdzie, to pojawi się następne. Liczba otrzymanych szans jest nieograniczona. Raz utracona szansa nie oznacza, że już nigdy więcej nie nastąpi. Bądźmy szczęśliwi oraz cieszmy się życiem.

Ogólne znaczenie Czwórka pentakli

4 monet nazywana jest także 4 denarów. Obecnie człowiek zbiera dobra materialne oraz umie je prawidłowo spożytkować. Niestety, lecz w dalszym ciągu nie nauczył się czerpać z nich radości. Niejednokrotnie zdarzały mu się akty skąpstwa. Nie chce się dzielić tym, co ma z innymi. Co więcej, unika jak ognia inwestowania pieniędzy na rozwój bądź własne przyjemności. 4 denarów wielokrotnie wyraża przejmujący lęk przed utraceniem dorobku. Dzieje się tak bez względu na ilość posiadanych oszczędności. Niepewność jest wręcz obezwładniająca. Człowiek bez przerwy martwi się, a co za tym idzie, w głowie pokazują się czarne scenariusze, które efektywnie skłaniają do rozpaczliwego trzymania się pieniędzy.

Czwórka pentakli tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze jest solidna, dąży do realizacji planów, kieruje się zdrowym rozsądkiem. Nie lubi wydawać pieniędzy, zgoła przeciwnie – jest wręcz chciwa. Potrafi zarządzać produktywnie czasem. Tematy rozmowy przez nią poruszane mogą krążyć wokół wszystkiego. Byle tylko nie dotyczyły jej bezpośrednio.

Czwórka pentakli miłość

Obojętność i brak działania. Strach przed przejęciem inwencji. Trzeba pamiętać, że osoba, która będzie chciała się z nami spotkać, będzie raczej nastawiona na zyski. Z zimną krwią przekalkuluje czy opłaca się tracić czas na tę znajomość. Wreszcie może zadziałać to w drugą stronę i objawi się próbą kupienia naszej miłości.

Czwórka pentakli a praca

Może pojawić się kompetentny pracownik lub inny aspekt, który wzbudzi w nas obawę przed utratą zatrudnienia. Aczkolwiek 4 monet symbolizuje stabilizację w sferze zawodowej, która może objawić się propozycją zmiany umowy na czas nieokreślony bądź zmianę stanowiska na takie, które zapewnia stałe zatrudnienie.

Czwórka pentakli tarot: Przyszłość

4 monet najłatwiej opisać słowem – pasywność. Dlatego też sytuacje, które będą się pojawiały, nie wywołają zmian, a prędzej zatrzymają nas w aktualnym miejscu. Przychodzące sytuacje mogą odsłonić ogarniający nas strach przed zmianami. Uświadomią, czego w rzeczywistości się boimy.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?