Karta tarota Piątka pentakli co oznacza ?

Karta tarota Piątka pentakli co oznacza ?

Ogólne znaczenie Piątka pentakli

5 monet nazywana jest także 5 denarów. Los nie służy. Niedawne wydarzenia miały niedobry wydźwięk. Człowiek mógł dostać choćby zwolnienie z pracy. Jeśli dużo czasu pracował w tej samej dziedzinie ciężko mu będzie się przebranżowić. Odczuwamy, że nieoczekiwanie sięgnęliśmy dna i nie potrafimy znaleźć rozwiązania tej sytuacji. Towarzyszy nam niepokój, strata wiary oraz dylematy. Człowiek jest przyparty do ściany, a więc potrafi dokonać nawet radykalnych, niszczycielskich czynów i postanowień. Nieprzychylne wydarzenia nie muszą mieć długotrwałego charakteru. Może to być np. poronienie, odejście kochanej osoby. Sęk w tym, że radzimy sobie z cierpieniem. Piątka monet może mieć odmienne podłoże. Od czasu do czasu wskazuje na człowieka, który dokona cudów, by tylko ocalić najdroższe, najważniejsze osoby.

Karta Piątka pentakli: Związek

Załamanie w relacji. Pewne aspekty zostały zlekceważone, a mają bardzo duże znaczenie dla partnera. Z tego powodu nie czuje się bezpiecznie. Zapomniany, niezrozumiany. Silnie obawia się zrobić błąd, ponieważ nie okazujemy mu należytego wsparcia. Nie są to cechy udanego związku, przez co może się on rozpaść.

Piątka pentakli tarot: rada

Piątka denarów koncentruje się na dobrym uczynku, jakim jest uratowanie człowieka tonącego. Powinno się wyciągnąć rękę do osoby, która jest w niełatwym etapie życia. Nie powinniśmy koncentrować się tylko na jednostronnym działaniu. Kiedy przeczuwamy, że nie damy rady stawić czoła problemom, musimy poprosić innych o poradę, przysługę bądź zwykłe podanie informacji.

Piątka pentakli tarot: Przyszłość

5 denarów wskazuje, że zostaną poniesione szkody. Często oznacza wydatki. Leczenie zęba, strata portfela, zepsuty samochód to dosyć możliwe zdarzenia dla piątki denarów. Jednakże nie należy się poddawać, ponieważ nadciągnie pomoc od przychylnej osoby.

Piątka pentakli miłość

Nie należy poświęcać czasu na szukanie partnera. 5 denarów sygnalizuje, że będzie to człowiek, który ma niskie poczucie własnej wartości. W głębi duszy odczuwa, iż nie jest wystarczająco dobry, żeby wejść w tę relację. Lepiej pozwolić mu na litowanie się nad sobą w samotności niż przygnębiać się jego pesymistycznym podejściem do życia.

Piątka pentakli a praca

Piątka denarów oznacza bardzo nieprzychylny czas w sferze zawodowej. Osoby zatrudnione mogą stracić stałe prace. Bezrobotne z kolei jeszcze przez długi czas nie dostaną telefonu z informacją o przyjęciu. Generalnie wszystkie próby uratowania sytuacji raczej skończą się porażką. Może okazać się, iż nie dorównujemy już kolegom z pracy, przez co kontakty mogą się trochę poluzować. W hierarchii zejdziemy na najniższy szczebel.

Piątka pentakli tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie spotykał bezlitosny los. Źle czuje się psychicznie, nie wytrzymuje nawału problemów. Negatywna passa może uwidocznić się na mnóstwo sposobów-degradacja na niższe stanowisko, odrzucenie przez partnera, śmierć bliskiej osoby bądź też raptowna konieczność sięgnięcia po wszelkie oszczędności.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?