Karta tarota Szóstka mieczy co oznacza ?

Karta tarota Szóstka mieczy co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Szóstka mieczy

6 mieczy ukazuje na stawianie następnych kroków do przodu. Wprawdzie nie dzieje się to w zawrotnym tempie, lecz również nie towarzyszy temu słomiany zapał. Zmiany dokonywane są bez przerwy. Człowiek wie jak działać i nie jest impulsywny. Karta jest symbolem spokojnego tempa. Ukazuje, że człowiek nie powinien poddawać się uczuciom, a wręcz musi umieć je kontrolować. Przezorności nigdy nie za dużo. 6 mieczy może również zalecać, że przyszedł czas, aby zapomnieć o przeszłości i wybrać nową ścieżkę. Potencjalnie niemiła sytuacja może zmienić się na naszą korzyść. Dzięki czemu możemy zgoła dziękować losowi za przykry incydent, bo spowodował więcej dobrego niż złego.

Szóstka mieczy miłość

Karta pokazuje człowieka, który trzyma się z daleka. Przeszłość okazuje się niezwykle przykra. Tak ciężka, iż aż niemożliwe jest wejście w nowy związek. To niestety wymaga bezpośredniości, siły i zwalczania dawnych schematów. Stale istnieje lęk, przed kolejnym zranieniem. 6 mieczy ukazuje na prawdopodobieństwo stworzenia związku, jednakże będzie on wymagał bardzo dużo czasu i wyrzeczeń. 6 mieczy niejednokrotnie symbolizuje związek na odległość.

Szóstka mieczy tarot: rada

Nie należy wracać do wspomnień oraz ograniczać się do tego, co było. To jedynie nas spowalnia. Trzeba wprowadzić coś świeżego do życia, a przekonamy się, że jesteśmy w stanie wiele z siebie wydobyć. Nie obawiajmy się spróbować, jak daleko nas zabiorą z pozoru niezbyt użyteczne talenty.

Karta Szóstka mieczy: Związek

Karta ukazuje sprawę w kilku położeniach. Może sygnalizować zakończenie konfliktów oraz czas spokoju, powolny progres. Jednakże równocześnie pokazuje na to, aby prowadzić bezpośrednie rozmowy. Może sygnalizować nowy początek w postaci wspólnego zamieszkania bądź też wprost przeciwnie – zakończenie związku, jeżeli był szczególnie szkodliwy.

Szóstka mieczy tarot: osoba

Osoba, którą napotkamy na naszej drodze, będzie zdawała się obca. Może być ciężko do niej trafić, a nawet może okazać się, iż wkrótce wyjeżdża. Jednakowo możemy poznać ją przez Internet. Zdaje się zamknięta, nieosiągalna. Niemożliwa do odkrycia.

Szóstka mieczy a praca

Nadejdą zmiany w strefie zawodowej. Możliwe, że szef zasugeruje nam wykonanie kursu podnoszącego kwalifikacje zawodowe bądź będziemy musieli zmienić stanowisko. Mogą przydarzyć się delegacje. Dla osób, które prowadzą swój biznes, także przepowiadane są zmiany-branży bądź wręcz wdrożenie nowych udogodnień/funkcji, bądź też asortymentu.

Szóstka mieczy tarot: Przyszłość

Życie wyegzekwuje na nas dokonanie decyzji w ważnych zagadnieniach. Pojawi się też trochę nowych dróg. Karta jest zapowiedzą wszelkiego rodzaju podróżowania. Być może będzie trzeba opuścić granice kraju. Niekoniecznie muszą to być wyjazdy, do których życie nas zmusiło.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?