Karta tarota Paź pentakli co oznacza ?

Karta tarota Paź pentakli co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Paź pentakli

Giermek monet znany jest też jako paź denarów. Jesteśmy na początku drogi prowadzącej do poprawienia sytuacji materialnej (albo wręcz realizujemy ideę). Sprawdzamy, poszerzamy wiedzę, żeby być przygotowanym na wykonanie wieloetapowych idei. Kierujemy się rozumem i usiłujemy być dokładni, kompetentni i wiarygodni. Niestety, ale nie jesteśmy jeszcze bogatsi o mądrość życiową. Dlatego musimy być rzetelnymi uczniami. Karta sugeruje, że warto nabierać użytecznych zdolności. Takich, które przydadzą się na rozmaitych płaszczyznach. Świat rozpościera przed nami możliwości do zyskania dużego postępu w życiu. Nadchodzi szansa, by rozpocząć coś nowego np. projekt. Giermek denarów może przyjąć 2 oblicza|. Jedno z nich to lekceważenie, które odzwierciedla się pasywnością oraz niezdecydowaniem. 2 wariant to ciekawość co skutkuje podjęciem próby urzeczywistnienia celu.

Paź pentakli tarot: rada

Należy dać sobie prawo do popełniania omyłek. Są one lekcją na przyszłość. Trzeba przyjąć rolę obserwatora, wyciągać wnioski a na koniec zapamiętać. Jeżeli mamy coś do zrobienia to powinno się kierować się rozsądkiem i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Najlepiej rozwikłać codzienne kłopoty na bieżąco.

Paź pentakli a praca

Giermek denarów nierzadko oznacza początek ścieżki. Z tego powodu karta zapowiada staż lub też studia z tego powodu, iż jest to moment na naukę/wdrożenie. Wielce możliwe jest zaczęcie kariery zawodowej w konkretnym fachu, w którym należy rozpocząć od zera. Giermek monet oznacza, iż będzie to praca związana z finansami. Być może trzeba będzie zmienić zawód, żeby znaleźć powołanie.

Paź pentakli miłość

Nie należy traktować tego poważnie. Giermek denarów wskazuje na osobę, która ma nonszalanckie podejście do miłości. Zależy jej na miłym spędzeniu czasu, frajdzie, być może czymś luźnym. Nierzadko rzuca słowa na wiatr. Jeśli nie chcemy zostać skrzywdzeni, to musimy zaakceptować fakt, iż czeka nas tylko zabawa. Wprawdzie giermek monet umie wejść w relację jednak z osobą ”ustawioną w życiu”.

Paź pentakli tarot: osoba

Osoba, którą napotkamy na naszej ścieżce, będzie kierowała się w życiu rozsądkiem. Ma smykałkę do interesów i interesuje ją świat pieniędzy – giełda, akcje, inwestycje. Jej niepodważalnym atutem jest niezawodność.

Paź pentakli tarot: Przyszłość

Nadarzą się okazje do zrobienia czegoś po raz pierwszy. Kurs, staranie się o kredyt, pożyczka, otwarcie konta, hobby, inna niż do tej pory dyscyplina sportowa. Prawdopodobna raptowna konieczność wypełnienia podania.

Karta Paź pentakli: Związek

Paź monet ukazuje, że spodziewamy się od związku korzyści. Wiązanie przyjemnego z pożytecznym. Powinno się więc przemyśleć własne pobudki i wprowadzić odrobinę spontaniczności. Trzeba nad związkiem pracować i się zaangażować. Niejednokrotnie sygnalizuje osiąganie wspólnych celów z partnerem, niespieszne poznawanie się partnerów.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?