Karta tarota Ósemka pucharów co oznacza ?

Karta tarota Ósemka pucharów co oznacza ?

Ogólne znaczenie Ósemka pucharów

8 kielichów nazywana jest też 8 pucharów. Człowiek poświęcił czas, wysiłek oraz konieczne instrumenty, żeby zrealizować przedsięwzięcie. Niestety mimo tego, że zrobił dosłownie wszystko, nie dało to zadowalającego wyniku. Jego potrzeby są niezaspokojone. Z tego powodu musi przestać się koncentrować na tym pomyśle, traktując go jako część przeszłości. Konieczne okaże się ruszenie w przód, bo tylko w ten sposób zyskamy doświadczenie. Nie musi chodzić tylko o realizację planu. 8 pucharów może symbolizować relację lub pracę, które powinno się ukończyć i poszukać nowych perspektyw. Pożegnanie z tym, co było znane na wylot. Być może coś wieloletniego. 8 kielichów czasem symbolizuje towarzyszący nam lęk.

Ósemka pucharów miłość

Niepokój nie pozwoli na otworzenie się na nowy związek. Czeka nas poszukiwanie wolności. Zapewne otaczały nas osoby, które miały na nas niedobry wpływ. Raniły nas emocjonalnie. Z tego powodu pragniemy samodzielnie kroczyć za szukaniem drogi życiowej. Utraciliśmy nadzieję na stworzenie nowego pełnego miłości związku lub też zbudowanie zdrowych, przyjacielskich relacji.

Ósemka pucharów tarot: rada

Zakończy się coś, co było nam dobrze znane. Jeżeli czujemy się niezadowoleni, smutni to wycofajmy się na zawsze lub też tymczasowo. Trzeba wsłuchać się w głos serca, żeby obrać właściwą ścieżkę. Jedynie ono wie, co jest dla nas właściwe. Zaryzykujmy zostawić przeszłość za sobą i otwórzmy się na niewiadome.

Ósemka pucharów tarot: Przyszłość

Czeka dużo specjalnych wydarzeń. Możliwe spotkanie osoby, której nie widzieliśmy od wielu lat bądź przeprowadzka. Decyzje, które wywierają niemały wpływ na życie lub też spotkania rodzinne są bardzo prawdopodobnym scenariuszem.

Karta Ósemka pucharów: Związek

Nie jest to pozytywna wróżba. Niejednokrotnie oznacza odejście jednego z partnerów, rozwód. Brak bliskości zarówno fizycznej, jak i emocjonalnej. Pojawi się poczucie osamotnienia. Związek może przemienić się w związek na odległość z powodu wyjazdu partnera.

Ósemka pucharów tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się częstą zmianą miejsca pobytu. Ciągle jej mało, jednakże do końca sama nie jest pewna, czego chce od życia. Jest niezdecydowana, przez co może być niełatwo ją zrozumieć.

Ósemka pucharów a praca

8 pucharów jest oznaką rozczarowania/braku satysfakcji. Dokładnie te emocje będą towarzyszyć nam w najbliższym okresie. Poczujemy się niezrozumiani, niedocenieni, nieszanowani. Może pojawić się ochota bezzwłocznego opuszczenia miejsca pracy i perfekcyjne podłoże do rozwinięcia się nieporozumień.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?