Karta tarota Dziewiątka pucharów co oznacza ?

Karta tarota Dziewiątka pucharów co oznacza ?

Ogólne znaczenie Dziewiątka pucharów

9 kielichów nazywana jest też 9 pucharów. Człowieka otaczają rozkosz, radość, pasja, zadowolenie oraz dosyt. Niczego mu nie brakuje. Całkowicie usatysfakcjonowany nie tylko pod kątem uczuć, lecz też spraw materialnych docenia to, co ma i chce z tego błogosławieństwa korzystać. Zatraca się w przyjemności, czerpie z życia pełnymi garściami. Naokoło dostrzega dostatek i ciężko mu z niego zrezygnować. 9 kielichów może być jednak przestrogą, iż człowiek nie zna umiaru w korzystaniu z przyjemności. Za bardzo się w nich zatraca. Może zacząć wydawać bez zastanowienia pieniądze lub pić za dużo alkoholu. Przesada nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Prędzej zaszkodzi, niż przyniesie mu dobrego.

Dziewiątka pucharów miłość

Istotna rada dla osób samotnych. Jest to odpowiedni moment na romans, a interesujące osoby możemy poznać tam, gdzie świętuje się triumf. Mogą to być imprezy, domówki, przyjęcia, puby. Energia 9 kielichów zapewni nam śmiałość, co ułatwi zawieranie nowych znajomości. Ponadto, działa jak afrodyzjak.

Dziewiątka pucharów a praca

Pozytywny czas dla sfery zawodowej. Zadowolenie z wykonywanej pracy, perfekcyjna współpraca, miła atmosfera, pomyślne ukończenie priorytetowych obowiązków. Uwarunkowania będą działały na naszą korzyść. W sferze materialnej możemy liczyć na zwycięstwo w loterii.

Dziewiątka pucharów tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie głównie izolować się od innych. Budowanie zdrowych znajomości jest dla niej wyzwaniem. Możemy zauważyć, iż interesuje się kwestiami związanymi z religią. Mogą to być: życie po śmierci, wyznania na całym świecie, obrzędy religijne. Niekoniecznie ma ochotę o tym opowiadać – wystarczy, iż dostrzeżemy książki o tematyce religijnej. Może mieć ze sobą rzeczy świadczące o wyznawanej wierze.

Dziewiątka pucharów tarot: Przyszłość

Jest to czas stabilizacji. Szczęśliwe związki rodzinne, realizacja idei ukończona sukcesem, satysfakcjonujące spędzanie wolnego czasu. O pieniądze także nie powinniśmy się martwić. Skończy się coś, co miało dla nas niebagatelne znaczenie.

Karta Dziewiątka pucharów: Związek

Relacja jest dla nas satysfakcjonująca. Być może nie jest to kompletna definicja szczęścia, gdyż na karcie jest 9 kielichów zamiast 10, lecz nadal oznacza szczęśliwy związek. Ciężko odnaleźć powód do narzekania. Czujemy się spokojni, bezpieczni. Wszystko jest na swoim miejscu.

Dziewiątka pucharów tarot: rada

Dzisiaj warto przeznaczyć chwilę na zabawę. Zatracić się w chwili i nie martwić się codziennymi kłopotami. Należy jednakże spędzić ten czas w otoczeniu zaufanych ludzi. Skupmy się na sobie, zastanówmy, na co mamy dzisiaj ochotę i po prostu dajmy się ponieść!

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?