Karta tarota Trójka pałek co oznacza ?

Karta tarota Trójka pałek co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Trójka pałek

Karta 3 buław zwana często inaczej 3 kijów lub 3 pałek oznacza czekanie na rezultaty wdrożonych zmian w życie. Niestety nie możemy odmienić już biegu zdarzeń. Człowiek musi zauważyć początkowe korzystne efekty. Dopiero wtedy będzie mógł kontynuować dzieło, stawiając kolejny krok. 3 kijów ma wielkie znaczenie w naszym życiu, bo potwierdza, że przeszłość pozostawiliśmy w tyle i w końcu można skupić się na przyszłości. Zachęca nas, że dokonaliśmy słusznej decyzji, wybierając obecną ścieżkę, tym samym zamykając na zawsze przeszłość. Od teraz towarzyszyć będzie klarowny, przytomny umysł. Czarno na białym – będziemy postrzegać świat taki jakim jest naprawdę. Tak jak oświeceni.

Trójka pałek tarot: osoba

Osoba, którą spotkamy na naszej drodze, będzie prawdomówna i wiarygodna. Może wypowiadać się bez dłuższego namyślania się z tego względu, iż mówi wprost to, co w danej chwili przechodzi jej przez myśl.

Trójka pałek tarot: rada

3 pałek to pozytywna karta. Pokazuje, że my sami stwarzamy przeszkody. Należy uwierzyć, że wszystko jest możliwe. Wykorzystać schowane talenty. W tym momencie jest perfekcyjny moment na to, aby rozpocząć działać, gdyż karta ujawnia, że zadanie przyniesie korzystny, przewidziany efekt.

Trójka pałek tarot: Przyszłość

Starania spowodują spodziewany efekt. Pojawi się pragnienie zmian w różnych obszarach. To dobrze, ponieważ 3 buław ukazuje nie tylko osiągnięcia, ale także sprzyjające warunki w realizacji planów.

Trójka pałek: Związek

Pogłębienie związku. Generalny rozwój związku. Może oznaczać to, że jeden z partnerów pragnie większego zaangażowania, czułości. Jeżeli zaś układa się bardzo źle, to 3 buław pomaga zrozumieć, że rozwód nie jest końcem świata. Zaakceptowanie faktu, iż wspólne życie czasami musi się zakończyć, będzie o wiele łatwiejsze.

Trójka pałek miłość

Powinno się nareszcie puścić w niepamięć to, co nie zakończyło się szczęśliwie oraz w końcu otworzyć się na nową relację. Czujemy wewnętrznie, iż jesteśmy gotowi rozpocząć nowy etap. Jest pewna osoba, której od pewnego czasu się podobamy. Prawdopodobnie powzięła już decyzję i niedługo postara się wkroczyć do naszego życia. 3 pałek symbolizuje zmiany w sferze uczuciowej, co może zapowiadać nowy związek. Trzeba dać szansę tej osobie i nie zamykać się w twardej skorupie.

Trójka pałek a praca

Nadszedł okres pracy wykonywanej na wysokich obrotach. Aczkolwiek odpowiednie zaangażowanie zapewni również świetne rezultaty. Istnieje szansa na awans. Naturalnie tylko wtedy gdy bez zarzutu na niego zapracujemy! W tej chwili nie ma miejsca na trwonienie czasu w firmie.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?