Karta tarota Trójka pentakli co oznacza ?

Karta tarota Trójka pentakli co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Trójka pentakli

3 monet nazywana jest także 3 denarów. Ukazuje proces twórczy oraz wskazuje człowieka poświęcającego siebie całego w momencie wykonywania pracy. Karta podkreśla ogrom mądrości, jaką człowiek posiada w danej dyscyplinie. Zdobyty został wręcz stopień specjalisty, geniusza, mistrza. Powinniśmy napawać się dumą z tego, iż udało nam się dostać na samą górę. Pochwalić i docenić samych siebie. Niewątpliwie wolno zdobyć się na odwagę oraz dzielić się umiejętnościami z mniej doświadczonymi osobami. 3 monet symbolizuje, iż przekazanie mądrości odniesie pomyślny skutek w przyszłości. Współdziałanie zakończy się niezaprzeczalnym powodzeniem. Trójka denarów może zwyczajnie oznaczać nadciągające dokonania.

Trójka pentakli miłość

Pomyślna wiadomość dla osób samotnych, które gotowe są na wieloletni, poważny związek. 3 denarów może się objawić dbaniem o drugą osobę przez dostrzegalne gołym okiem posunięcia. Obie osoby będą w takim samym zakresie dbały o to, żeby na dobre zażegnać preteksty do konfliktów. Zaangażują się w relację i zrobią wszystko dla pomyślności relacji.

Trójka pentakli a praca

Praca będzie wymagała dużego wysiłku. Możliwe, że będzie należało rozpocząć wszystko od początku np. otwarcie własnej działalności oraz rozkręcanie jej w inny sposób. Dla pracowników może symbolizować zmianę branży. Nadciąga etap pełen stresu. Organizacja, planowanie, konkursy, szukanie nowatorskich sposobów, konieczne kursy. Ogólnie zatrzęsienie obowiązków.

Karta Trójka pentakli: Związek

Przyszedł czas wznoszenia solidnych fundamentów w relacji. Możemy poczuć się niekochani przez niedosyt troskliwych, romantycznych słów. Jednakże miłość ukaże się w inny sposób, bardziej namacalny. Nie będą miały miejsca zobowiązania bez pokrycia. Będzie można ujrzeć pracę nad związkiem w postaci wprowadzania zmian zauważalnych gołym okiem. Partner może nam np. opłacić wizytę u fryzjera lub w ramach niespodzianki naprawić samochód (bez wcześniejszej prośby).

Trójka pentakli tarot: rada

Należy przyjrzeć się otoczeniu, w którym żyjemy i przemyśleć, w jaki sposób możemy pomóc. W tym okresie ważne jest odkrycie oraz zastosowanie swoich predyspozycji dla dobra innych. Zastanówmy się jaką cechą wywołujemy podziw w innych ludziach oraz jak możemy ją wprowadzić do czyjegoś życia. Tak, by współpraca zyskała jak najlepszy rezultat.

Trójka pentakli tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie rzucała się w wir pracy. Nie ma momentu wypoczynku. 3 denarów symbolizuje, iż jest obowiązkowa, otwarta i świetnie pokonuje kłopoty. Może sprawiać wrażenie osoby niezbyt życzliwej.

Trójka pentakli tarot: Przyszłość

Większość wydarzeń będzie dążyć do tego, abyśmy odkryli nasze zdolności i wykorzystali je w szlachetnych zamiarach. Czeka nas współdziałanie. Ludzie docenią nasze zdolności. Doznają objawienia i wreszcie nas dostrzegą. Możemy np. wziąć udział w konkursie i wyróżnić się wśród pozostałych członków drużyny.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?