Karta tarota Królowa pucharów co oznacza ?

Karta tarota Królowa pucharów co oznacza ?

Ogólne znaczenie Królowa pucharów

Królowa kielichów nazywana jest również królowa pucharów. Pokazuje człowieka, który mimo szczególnej emocjonalności, umie panować nad uczuciami. Pojmuje je oraz zna powód powstawania ich. Jest wyrozumiały i wrażliwy na nieszczęście innych. Sugeruje się przeczuciami i uczuciami, dlatego może podejmować niefortunne decyzje. Nie przeanalizuje odpowiednio za i przecie tylko wysłucha tego, co sugeruje mu serce. Często zachwyca się sztuką, jest obdarzony energią uzdrawiającą. Królowa kielichów chce nam przekazać, iż nadszedł moment, żeby uczucia uzyskały priorytet. Mogą nawet nadawać życiu sens, a człowiek powinien je zaakceptować. Pamiętajmy też, by w trosce o dobro innych nie zapominać o sobie.

Karta Królowa pucharów: Związek

Królowa kielichów wskazuje na czas, w którym sfera emocjonalna staje się tą główną. Dla stałych związków oznacza to zbliżenie się do siebie oraz stworzenie zgoła nierozerwalnej więzi. Nie czujemy zagrożenia oraz czujemy się spełnieni. Nie musimy obawiać się zdrady partnera. Silne uczucie do drugiej osoby wywołane głodem miłości to oznaka długich, ognistych nocy.

Królowa pucharów a praca

Przeczucia daleko nas zaprowadzą. Dzięki nim odniesiemy sukces. Królowa kielichów pokazuje kreatywność, co może być ułatwieniem w realizowaniu planów. Miła atmosfera oraz pracownicy kroczący tą samą ścieżką to możliwy scenariusz. Kłótnie nie powinny pojawiać się w najbliższym okresie.

Królowa pucharów tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się młodym, urokliwym wyglądem. Może pracować na stanowiskach, które wymagają poświęcania się dla innych bądź niesienia im pomocy. Dba o innych, nie jest nieszczera. Ma bogatą wyobraźnię, co może stosować w zajęciach artystycznych. To doskonałe cechy przyszłej żony lub rodzicielki.

Królowa pucharów miłość

Królowa kielichów umie zafascynować swoją osobą płeć przeciwną. Kluczem do sukcesu jest postrzeganie siebie. Pewność siebie działa przyciągająco, a brak wiary w siebie działa odpychająco i trąci desperacją. Często niskie poczucie własnej wartości skutkuje pragnieniem zatrzymania drugiego człowieka na siłę, co przeważnie ma przeciwny rezultat.

Królowa pucharów tarot: rada

Dzisiaj czeka nas dzień nauki nad własnymi emocjami. Pojmiemy je i nauczymy się je kontrolować. Nie ubiegajmy się o życzliwość znajomych. Poczekajmy, aż druga osoba wykona telefon bądź też nas odwiedzi. Samotność również może być miła. Konieczna jednakże okaże się cierpliwość. Warto przywyknąć do samodzielnych czynności. Nie jest prosto polubić samego siebie, gdy ciągle otaczała nas grupa osób. Dopuśćmy głos duszy, zajrzyjmy w głąb siebie oraz spędźmy nieco czasu sami w ukryciu.

Królowa pucharów tarot: Przyszłość

W najbliższym czasie czeka nas ogrom emocji. Sytuacje będą wymagały poświęcenia czegoś dla dobra innych ludzi. Zaangażowanie się w działania mające na celu pomoc osobom w potrzebie. Możemy również spotkać osobę, która będzie miała wpływ na nasze życie.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?