Karta tarota Siódemka pucharów co oznacza ?

Karta tarota Siódemka pucharów co oznacza ?

Ogólne znaczenie Siódemka pucharów

7 kielichów nazywana jest też 7 pucharów. Ukazuje sytuację, w której człowiek ma wiele dróg do wyboru. Zwykle jednakże nic z tym nie robi. Decyduje się zanurzyć w marzeniach, które kojarzą mu się z bezpieczeństwem. Instynktownie wie, że każdy wybór wywoła daleko idące konsekwencje/rezultat. Z tego powodu preferuje zagłębić się w świecie fantazji. Każda ewentualność wydaje się tak nęcąca, że aż boi się zrezygnować z niewłaściwej. Człowiek chciałby wybrać jak najlepiej. Zazwyczaj jednakże tak mocno obawia się nieodpowiedniego wyboru, iż rezygnuje z podjęcia go. Karta może mówić o tym, że człowiek woli pozostać w świecie fantazji z powodu tego, że zbudował sobie bezpieczną przystań. Nie jest to właściwe rozwiązanie, gdyż niewykorzystane okazje znikną na zawsze. Razem z nimi szansa na zmianę poprawy egzystencji.

Siódemka pucharów tarot: Przyszłość

Sytuacje, które nadchodzą, będą charakteryzowały się naszym niezdecydowaniem. Zjawi się dużo możliwości wyboru oraz nieodzowność zmiany postanowień w sytuacjach, które były już dokładnie zaplanowane. Nowe sytuacje wymuszą na nas nieustępliwą postawę oraz dążenie do celu.

Siódemka pucharów tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się zbyt dużą wrażliwością. Przeważnie przebywa w świecie marzeń, więc trudno jej realistycznie ocenić sytuację. Jej nastrój jest niezwykle nierzadko zmienny, co naturalnie przenosi się na postępowanie. Trudno nadążyć za tokiem myślenia tej osoby i ją zrozumieć.

Siódemka pucharów tarot: rada

Jeżeli odczuwamy, iż pragniemy znajdować się w świecie fantazji, to bez wahania to zróbmy. Pamiętajmy jednakże, iż nie może to ciągnąć się wiecznie. W odwrotnym przypadku zacznie nam się zdawać, iż wyobraźnia to naprawdę rzeczywistość. 7 kielichów opowiada o rozmaitościach i to nas w dniu dzisiejszym czeka. Uczucia, przyjęcia, rozrywka.

Siódemka pucharów a praca

Wahanie będzie dominować. Na jakie stanowisko próbować się dostać? Jaką firmę wybrać? Kreatywność jest cechą 7 kielichów, dlatego warto przygotowywać projekty, które wymagają właściwie działającej wyobraźni. Możliwe, że uda to się przenieść na satysfakcję szefa?

Karta Siódemka pucharów: Związek

7 kielichów może mówić o tym, iż nastąpił czas, w którym będziemy doświadczać miłość na poziomie duchowym. Nie powinniśmy znaleźć powodów do zmartwień. Jako ostrzeżenie karta mówi, że mamy kłopot z oceną rzeczywistości, więc nietrudno będzie nas oszukać. Warto podchodzić do sytuacji na zimno.

Siódemka pucharów miłość

Dla osób samotnych 7 pucharów sygnalizuje, że jesteśmy dla drugiej strony tylko opcją jedną z wielu. My z kolei często śnimy na jawie, postrzegamy tę osobę przez pryzmat różowych okularów. Należy wiedzieć, iż może to być wyłącznie złudzenie. Tak naprawdę nie znamy dobrze tej osoby. Czujemy się zdezorientowani. Nie mamy pojęcia, w jaki sposób powinniśmy się zachować.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?