Karta tarota Trójka mieczy co oznacza ?

Karta tarota Trójka mieczy co oznacza ?

Ogólne znaczenie Trójka mieczy

3 mieczy najczęściej symbolizuje przykre zderzenie z rzeczywistością. Obecna sytuacja ni jak ma się do naszych marzeń, nadziei. Czujemy niezaspokojenie lub zgoła rozczarowanie losem. Wszystko, co nas otacza funkcjonuje bez naszej ingerencji. Jesteśmy zupełnie skazani na plany zaprojektowane przez los i jedyne co możemy zrobić to błagać go o wielkoduszność. Karta równie dobrze może znaczyć, iż nie tak wyobrażaliśmy sobie rzeczywistość. Wysunęliśmy niewłaściwe wnioski, a wszechświat postanowił ujawnić przed nami bezlitosną prawdę. Jest także inne znaczenie 3 mieczy-lęki, które towarzyszyły nam od dawna, okazały się prawdziwe i sprowadzą porażkę w danej sprawie.

Karta Trójka mieczy: Związek

Jest do niezwykle negatywna wróżba dla par. Karta często pokazuje moment, który stał się nie do zniesienia. Nie jest już osiągalne naprawienie tego związku. Być może wkradła się zdrada lub też kłamstwo. Z drugiej strony szczerość także może być powodem do cierpienia. Skończenie tej miłości jest bardzo możliwym rezultatem.

Trójka mieczy tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie zatopiony w żalu. Przeżyje kilka wyjątkowo bolesnych chwil. Nie będzie to dla niej lekki czas. Ciągle będzie przeżywać sytuację. Pojawi się rozpacz, cierpienie, ból, smutek, rozczarowanie. Jej negatywne emocje mogą na nas oddziaływać.

Trójka mieczy tarot: Przyszłość

Nadchodzi mnóstwo ciężkich momentów. 3 mieczy wskazuje na szereg rozczarowań w postaci skończenia relacji albo przyjaźni, końca znaczącego okresu w życiu, straty posady. Możemy odczuwać, że życie nas przerasta, stało się zbyt uciążliwe. Karta może oznaczać, iż sytuacja zrobiła się na tyle znacząca, że trzeba zreperować ją niemal natychmiastowo.

Trójka mieczy miłość

Rozrywający, potworny ból w sercu jest tak dojmujący, że ciężko jest nam otworzyć się przed nową osobą. Obdarzenie zaufaniem nie jest proste po traumatycznych przeżyciach takich jak zdrada bądź kłamstwo. 3 mieczy ukazuje również niespełnione oczekiwania oraz zderzenie z rzeczywistością. Ktoś postąpił inaczej, niż byśmy tego pragnęli.

KARTA Trójka mieczy: rada

3 mieczy mówi o potędze wybaczenia. należy nauczyć się tej umiejętności, ponieważ złość, wściekłość oraz gorycz wywiera na nas za duży wpływ. Ciągłe czucie pretensji nie służy do odbudowywania oraz tworzenia zdrowych związków z innymi. Dlatego powinno się odpuścić. Zrozumieć, iż nikt nie jest idealny (my też), nie jest lekko. Jest to jednakże klucz do zdrowia psychicznego oraz wolnego serca.

Trójka mieczy a praca

Niepomyślny okres. Karta może odzwierciedlić się zwolnieniem z pracy, brakiem możliwości znalezienia posady, degradacją. Nierzadko wskazuje na porażkę też w sferze materialnej. Objawić to się może na kilka sposobów-brak możliwości odsprzedania wartościowego przedmiotu albo przegranie negocjacji w biznesie.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?