Karta tarota Dwójka pentakli co oznacza ?

Karta tarota Dwójka pentakli co oznacza ?

Ogólne znaczenie Dwójka pentakli

2 monet nazywana jest też 2 denary. Karta pokazuje, że silnie zakorzenione wzorce wykorzystywane są, żeby pozyskiwać z nich własne korzyści. Człowiek nie jest w stanie się skoncentrować, ponieważ wziął na swoje barki wiele projektów do wykonania. Chce zająć się nimi w tym samym czasie. Nie może dostrzec co dzieje się w jego otoczeniu. To pokazuje, jak mocno skupiony jest na zrealizowaniu kilku zamierzeń. 2 denarów pragnie zwrócić naszą uwagę, iż wyłącznym wyznacznikiem naszych zdolności są wyzwania. Tylko one są w stanie pokazać, ile w rzeczywistości jesteśmy w stanie dokonać. Karta przypomina o sile drzemiącej w człowieku. W nieodległym czasie czeka nas dokonywanie wyborów. Człowiek nie zdaje sobie sprawy, który cel jest ważny. Najlepszym sposobem, żeby odpowiedzieć na to pytanie, jest skorzystanie z czasu do namysłu. Zmiany są niezbędne.

Dwójka pentakli tarot: osoba

Osoba, która stanie nam na drodze będzie wyróżniała się brakiem czasu. Poinformuje nas, iż zastanawia się nad ważną kwestią. Może też prosić nas o radę, ponieważ stara się rozwikłać problem. Poznamy ją po poważnym podejściu do pieniędzy, lekkomyślności i chwiejności.

Dwójka pentakli miłość

2 monet odnosi się w kontekście żonglowania uczuciami. Osoba, z którą się zobaczymy, może mieć wątpliwości czy jesteśmy właściwym przedmiotem uczuć. Możliwe jest to, że równocześnie spotyka się z kilkoma osobami i nie wie kogo wybrać. W końcu może chodzić tylko o to, iż nie zamknęła poprzedniego etapu miłosnego i nie umie zacząć nowego etapu.

Dwójka pentakli tarot: rada

2 monet sygnalizuje, iż trzeba podążać za intuicją. Zamiast rozważać, co jest lepsze, powinniśmy słuchać głosu serca. On nas odpowiednio pokieruje. Nie powinno się kierować się rozsądkiem. Dzisiaj mogą pojawić się huśtawki nastroju.

Dwójka pentakli tarot: Przyszłość

Nastąpią zdarzenia, które wymuszą obowiązek dokonania wyboru. Pojawią się 2 możliwości. Może to być przeprowadzka na wieś lub do miasta, zmiana pracy na umysłową lub fizyczną, ultimatum postawione przez najbliższych np. pomoc materialna w zamian za prace porządkowe.

Karta Dwójka pentakli: Związek

Niezdecydowanie i dwie możliwości do wyboru. Niejednokrotnie należy podjąć jakąś decyzję. Może oznaczać żonę oraz kochankę. Obie mogą być równie dobre i z trudem przychodzi zrezygnowanie z jednej. Karta radzi, że musimy otworzyć się oraz zaakceptować zmiany lub też pozbyć się niejasności w związku.

Dwójka pentakli a praca

Pojawią się kłopoty. Spora możliwość na trudności finansowe w postaci zaciągniętych pożyczek albo znacznych wydatków, braku oszczędności lub tendencje do trwonienia pieniędzy. W sferze zawodowej dopadną nas wątpliwości. Tak samo, jak 2 denarów, objawią się dwie różne możliwości. Ujawni się to np. w postaci telefonu informującego o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną. Naturalnie będą to dwie tak samo dobrze prosperujące firmy. Niełatwy wybór.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?