Karta tarota Szóstka pałek co oznacza ?

Karta tarota Szóstka pałek co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Szóstka pałek

6 buław nazywana jest też 6 kijów bądź też 6 pałek. Wyczuwalny sukces po zwycięskiej walce. Człowiek mógł zmagać się ze swoimi słabościami albo niektórymi ludźmi. W ostatecznym rozrachunku przezwyciężył znoje. Osiągnięcie celu zakończyło się powodzeniem. Wreszcie może liczyć na chwilę wytchnienia oraz rozkoszować się wygraną. Nieraz pojawia się pewność siebie, wrażenie dumy. Przezwyciężonymi trudnościami mogły być choćby negatywne uczucia po traumatycznym wydarzeniu. Niezbędne było zmierzenie się z nimi, aby w końcu osiągnąć spokój ducha. Karta 6 buław sprawia, że człowiek stwarza wokół siebie niezwykłą aurę, wręcz czuć od niego magnetyzm, któremu trudno się oprzeć. Dostrzegamy w nim autorytet, podziwiamy go. Sądzimy, że to człowiek, którego trzeba naśladować.

Szóstka pałek tarot: Przyszłość

W tym okresie nieodłącznie będzie towarzyszyła nam tak i chęć pomocy jak i pomoc ze strony znajomych. przydarzy się sporo pomyślnych momentów oraz dotrą do nas przychylne wiadomości. Pomyślny skutek może dać chociaż pierwsze miejsce w konkursie.

Szóstka pałek miłość

Sukces, który może się objawić w rozmaity sposób: podbicie serca, zbudowanie spełnionego małżeństwa, podporządkowanie partnera (może poczuć się urażony. Jest to pozytywny etap dla osób samotnych. Dla par pojawia się ważka sugestia. Karta sugeruje, by zastanowić się, czy aby triumf jest korzystny dla obojga. Przypadkiem nie stawia to partnera w złym świetle?

Szóstka pałek a praca

6 kijów wskazuje na triumf. Uświadamia, iż niektóre sprawy skończą się powodzeniem. Zdobycie nowej pracy, awans, wyższe stanowisko, premia, podziw przełożonego, zbieranie owoców ciężkiej pracy.

Karta Szóstka pałek: Związek

Dla par sukces może odnosić się do przerwania kłótni. Szczęśliwy związek, który jest w stanie pokonać wszelkie trudności. 6 kijów może ujawnić się pozytywnymi wieściami w postaci zaręczyn, potwierdzenia ciąży, powrót prawdziwej miłości.

Szóstka pałek tarot: rada

Jest to pomyślny czas na określenie celu i sumienne dążenie do niego. 6 pałek zwiastuje pomyślność. Wskazane jest, aby zatroszczyć się o pozytywne nastawienie. Skutkiem tego będzie niesłabnąca motywacja do działania. Szkoda, aby negatywny nastrój przyczynił się do klęski. Należy temu przeciwdziałać. 6 pałek ukazuje także, aby człowiek nauczył się osiągać radość z tego, iż ma dobrą renomę. Nie ma nic bardziej wzmacniającego, iż ktoś ujrzał w nas cudowną osobowość.

Szóstka pałek tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce to taka, która osiągnęła sukces. Zwraca na siebie uwagę, tak więc może być to osoba publiczna np. sportowiec, aktor. Także może wskazywać laureata loterii, który stał się bogaty z dnia na dzień.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?