Karta tarota Siódemka pentakli co oznacza ?

Karta tarota Siódemka pentakli co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Siódemka pentakli

7 monet nazywana jest również 7 denarów. Przedstawia sytuację, w której człowiek ukończył projekt. Przelał w nie całą swoją energię oraz poświęcił czas. Nastał moment, w którym zostało mu jedynie oczekiwać na ukazanie się pierwszych wyników. Trzeba oddać sytuację w ręce wszechświata oraz pozwolić mu dokonać dla nas zmian. Nierzadko towarzyszy temu poczucie bezradności. Karta aczkolwiek jednoznacznie pokazuje, że nic więcej nie można zrobić. Człowiek mentalnie nastawiony jest na pozyskiwanie korzyści ze swoich dokonań. Jednakże siódemka monet nawołuje do tego, aby przyjrzeć się następstwom pracy i dokonać właściwej oceny. Naturalnie tylko wtedy gdy odczuwamy, iż jest to konieczne.

Siódemka pentakli tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się niezależnością szczególnie w sferze zawodowej, werwą. Nieustannie będzie podnosiła poprzeczkę, jeżeli chodzi o osiągnięcia. Całą energię poświęci na realizację wspaniałego pomysłu. Na co dzień może stwarzać wrażenie osoby nieoznaczającej się z tłumu. Lubi strukturę oraz jest mało pewna siebie.

Siódemka pentakli miłość

7 denarów mówi o tym, że będziemy czekać na wykonanie pierwszego kroku. Zniecierpliwienie, lęk, rozterki będą nieustannie towarzyszyć. Mogą przybrać charakter obsesyjny. Osoba, na której nam zależy, może ogólnie być zamknięta emocjonalnie na związek. Skupia się na karierze zawodowej. Inną opcją jest to, iż będzie stawiała niezwykle powolne kroki w kierunku randek, przesyłania znaków zainteresowania.

Karta Siódemka pentakli: Związek

Uwidocznią się ograniczenia. Aktualnie stoimy w miejscu i nie możemy nic więcej zrobić. Nie wiemy jakie wyniki wywołają dotychczasowe poczynania. Wypada zastanowić się, jak działa związek i to jakie zdarzenia miały miejsce do tej pory. Co istotnego się działo? Czekanie na odpowiedź losu to jedyne co możemy zrobić według siódemki denarów.

Siódemka pentakli tarot: rada

Należy uzbroić się w cierpliwość. Siódemka denarów nawołuje do tego, by cierpliwie usiąść oraz oczekiwać na rezultaty. Wykonaliśmy już nawał pracy. Odważnie ukończyliśmy zadanie. Jedyne co może wpłynąć na rezultat poczynań, jest czas oraz los. Wszystko zostaje w rękach wszechświata.

Siódemka pentakli a praca

W sferze zawodowej symbolizuje zatrzymanie się. Zrealizowanie zobowiązań może wydłużać się w czasie. Wysiłki nie są zauważalne przez kierownika, przez co premia nie jest osiągalna. Praca działa na nas męcząco. Co więcej, nie odczuwamy już zadowolenia z niej. Uczucie braku wyników, zatrzymania się. Dla osób bezrobotnych może oznaczać to brak odpowiedzi lub brak interesujących ofert pracy.

Siódemka pentakli tarot: Przyszłość

Sytuacje, które nadejdą, będą sprowadzać się do zatrzymania nas. Drugim wariantem jest ukazanie się efektów podjętych działań. Jeśli oczekujemy na decyzję kredytową, to szybko nie przyjdzie. Przyjaciel może zwlekać z istotnym telefonem. Możemy wykazywać się sporą aktywnością, a nie osiągać wyników np. wielogodzinne szukanie biletów na koncert. Ostatnia sztuka została sprzedana minutę temu.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?