Szukasz dobrej wróżki, która powróży Ci z kart na e-mail ?

Sprawdź moje wróżby email.

Wróżba na e-mail

A tutaj zostały wymienione zalety używania e-maila do komunikacji:

Czas dostarczenia

E-maile są także bardzo szybkie. W ciągu zaledwie kilku sekund e-maile mogą być wysyłane jak również odbierane przez odbiorców, bez względu na to, gdziekolwiek na świecie się znajdują. W rzeczywistości nie ma alternatywnych usług na świecie, które oferują podobną prędkość.

Marketing

E-maile mogą być dodatkowo wykorzystywane jako narzędzie w marketingu. Na przykład, firma może sprzedawać swoje produkty do dużej liczby klientów przy wykorzystaniu e-maila.

Przyjazne dla środowiska

E-maile są bezsprzecznie usługą elektroniczną. Nie potrzebują więc żadnego papieru do funkcjonowania. Usługa „bezpapierowości” znaczy z kolei, że nie ma realnych szkód wyrządzonych środowisku.

Automatyka

E-maile posiadają dodatkowo funkcję autorespondera. Autoresponder z koeli oznacza, że zautomatyzowane e-maile mogą być odsyłane z powrotem do nadawcy, jeśli odbiorcy nie mogą odebrać w danym momencie wiadomości.

Łatwość użycia

E-maile są również łatwe w zastosowaniu. Nawet ludzie z podstawowymi kompetencjami komputerowymi będą potrafiły wysyłać i odbierać e-maile. Nadawca musi jedynie wskazać odbiorcę, wpisać temat i wiadomość. I po prostu nacisnąć przycisk wysyłania.

Korzystanie z załączników

Wykorzystanie załączników jest dodatkową częścią wiadomości e-mail. Oprócz tekstu w wiadomości istnieje możliwość dodawania załączników. Załączniki mogą występować w różnej postaci, jak choćby: zdjęcia, filmy, muzyka, dokumenty lub pliki PDF. Sprawia to, że zwiększa się wartość usługi.

Koszt

Poza kosztami połączeń internetowych, usługi poczty elektronicznej są zupełnie bezpłatne. W porównaniu z większością innych tradycyjnych technik komunikacji, takich jak poczta, faks czy telefon. Cena wysłania e-maila jest naprawdę niska. Masz możliwość wysłać wiele e-maili do nieograniczonej ilość osób, niezależnie od dokumentu, który zamierzasz wysłać.

Ustalanie priorytetów

Jeśli otrzymujesz wiadomość, to na początku zobaczysz jej temat. Dlatego możesz łatwo filtrować i nadawać priorytety istotnym wiadomościom. Wszystkie niepotrzebne e-maile można usunąć nawet bez ich przeglądania.

Wysoka dostępność

E-maile mogą być używane jako nośnik danych, czyli miejsce, gdzie ludzie będą mieli możliwość zapisać istotne pliki i dokumenty. Informacje te mogą być dostępne w każdej części świata w dowolnym czasie, bez względu na kraj, w którym przebywasz w danym momencie. Nieważne czy jesteś w miejscu pracy, w domu lub za granicą – możesz odczytać wiadomości.

Poprawa umiejętności pisania

Tworzenie wiadomości e-mailowych to także spora możliwość poprawy zdolności językowych. Pisząc wiadomość szlifujesz język pisany, a dzięki wbudowanej opcji autokorekty edytor podkreśla Ci błędy językowe, dzięki czemu będziesz pisała bezbłędnie.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?