Czy jest szansa na powrót po rozstaniu ?

Pisze do Ciebie lub dzwoni jak jest pijany

Alkohol ułatwia nam relacje międzyludzkie. Jesteśmy bardziej otwarci i szczerzy. Mówimy to, co w rzeczywistości myślimy. Jeśli on wydzwania lub wypisuje do ciebie wiadomości gdy się napije, coś jest na rzeczy. Nawet jeśli są to obelgi, najpewniej nie radzi sobie z emocjami. Należałoby dokładnie przeanalizować, jak co on robi po wypiciu.

Szybko znalazł sobie kogoś na Twoje miejsce

Jak to mówią – klin klinem. W sytuacji gdy on szybko zaczął umawiać się z kobietą, którą ledwo co poznał, najwyraźniej usilnie usiłuje o tobie zapomnieć. To błahe wyskoki i bardzo nieeleganckie w stosunku do tamtej kobiety, jednakże… Kto nadąży za mężczyznami?

Stara się zmienić siebie na lepsze

Czy jest szansa na powrót po rozstaniu ?

Przypominasz sobie, jak złościłaś się, że ciągle chodzi w tym samym? Że rzadko się goli lub niezdrowo odżywia? Jakim cudem, że teraz nagle wszystko to zmienił? Bardzo możliwe, że ma ochotę ci pokazać, że wziął sobie do serca wszystko to, o czym mówiłaś. Liczy, że dasz mu jeszcze jedną szansę.

Wciąż kipi w nim wściekłość

Chodzi o emocje. Do czasu gdy wciąż są widoczne, wciąż jesteś dla niego ważna. Widocznie to wcale nie ty jesteś odpowiedzialna za zakończenie waszej relacji, jednak on już sam nie wie, co ma zrobić z tym, co odczuwa i zmuszony jest przerzucić na kogoś odpowiedzialność. W sytuacji gdybyś nic dla niego nie znaczyła i gdyby był zadowolony z tego, jak potoczyły się wasze losy, nie traciłby czasu na to, żeby do ciebie wydzwaniać lub wysyłać gniewne wiadomości.

Podejrzanie się Tobą interesuje

Przed momentem zakończyliście relację, a on co chwilę próbuje dowiedzieć się, jak się czujesz i jak sobie radzisz – dzwoni lub pisze? Najwidoczniej chce, byś i ty zagadnęła o to samo. Ponadto chce wykazać się troską i skłonić cię do rozmowy na temat waszego zerwania.

Utrzymuje kontakty z Twoją rodziną

Z jakiego powodu on dzwoni do twojej matki, ojca lub brata? W jakim celu utrzymuje z nimi kontakt? Bodajże po prostu ich lubi, ale… nie ma to większego sensu, bo nie pozwala się odciąć starych czasów. Zapewne nie chce wypaść z obiegu. Utrzymując kontakt z twoimi bliskimi, pokazuje, że wciąż jest obecny w twoim życiu.

Czujesz, że jego znajomi Cię śledzą

Mogą to być też wasi wspólni koledzy, którzy przekazują mu nie raz wcale na jego prośbę, ale dopóki ich nie upomni, coś jest na rzeczy, co u ciebie słychać, jak sobie radzisz, czy tęsknisz. Jeśli wasi znajomi ciągle wam kibicowali, siłą rzeczy będą wykazywali starania, żebyście znów byli razem.

Spełnia również TWOJE marzenia

Czy często mówiłaś, że chciałabyś pojechać do Włoch? On przed momentem tam był. Mówiłaś, że marzysz o wyjściu do opery? On właśnie tam jest. I w jakiś sposób się o tym dowiedziałaś. Myślisz, że to przypadek?

Unika wszystkich

Przesiaduje w domu, nie dba o siebie, unika spotkań ze znajomymi bywa, że nawet nie pojawia się w pracy? Najwyraźniej uzmysłowił sobie, że popełnił błąd a teraz jest przygnębiony tym, co się wydarzyło.

Wyraźnie częściej zaczął postować w mediach społecznościowych

Do tej pory wrzucał posty incydentalnie? Mało kiedy ukazywał swoje życie osobiste, a teraz cały czas chwali się, jak to świetnie się bawił? Tu koncert, tam piwko z kolegami, tu beztroski wyskok na cały weekend? Robi to wszystko na pokaz, żeby Ci dowieść, że wcale nie jest mu źle z powodu waszego zerwania. Ma nadzieję, że jakoś otrzymasz te wszystkie informacje.

Nie chce gadać o sobie

Nie przechwala się, unika rozmów o chodzeniu na randki. Nawet jeśli z kimś randkuje, nie traktuje tego poważnie i nie chce cię ranić. Jeżeli zatrzyma takie informacje dla siebie, istnieje większe prawdopodobieństwo, że będzie w stanie cię odzyskać.

Chce rozmawiać z Tobą o swoich problemach

Bezspornie dobrze sobie przemyślał, czemu doszło do zakończenia związku i chciałby z tobą o tym porozmawiać. Cóż, każdy ma prawo popełniać błędy. Ważne, wyciągać z tego wnioski.

Jest bardzo zazdrosny

Zobaczył cię gdzieś na mieście albo widział jakieś zdjęcie. A może usłyszał, że kręci się wokół ciebie jakiś facet. Ciągnie za język, robi ci wyrzuty, ma pretensje. Wszystko to sugeruje, że nie poradził sobie z waszym rozstaniem i ciągle jesteś dla niego ważna. Koniec jest w chwili, gdy pojawia się brak zainteresowania.

Wpadacie na siebie dość często

Jeżeli dobrze się znaliście, on doskonale wie gdzie i o której godzinie będziesz. Jeżeli zasadniczo nie chciałby mieć z tobą nic wspólnego, unikałby tych miejsc jak ognia. On tymczasem notorycznie staje ci na drodze. Oczywiście „przypadkiem”, jak mówi…

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?