Jak poznać, że on Cię kocha ?

Jest ciekaw tego, co mówisz

Kluczowa oznaka, że partner darzy Cię prawdziwym uczuciem? Zawsze Cię wysłuchuje. Aby skupić się na tym, co masz mu do powiedzenia, pauzuje serial albo odkłada telefon na bok.

Stawia Cię naprawdę wysoko

Jednym z najważniejszych symptomów, że mężczyzna Cię kocha, jest specjalne traktowanie. Nie znaczy to jednak, że powinien spędzać swój wolny czas tylko w twoim otoczeniu i nie widywać się z własnymi znajomymi – to byłoby wręcz niezdrowe. Jeśli najczęściej twój ukochany stawia na ciebie i twoje towarzystwo oraz chce spędzać z Tobą czas, nawet gdy jest zapracowany, a jego kalendarz jest wypełniony po brzegi, to po prostu Cię kocha.

Jest z Ciebie dumny

Twój chłopak jest twoim najwierniejszym miłośnikiem. Jest dumny ze wszystkich twoich wzlotów, choćby były małe. Czasem masz nawet wrażenie, że jest z ciebie bardziej dumny, niż… Ty z samej siebie.

Jak poznać, że on Cię kocha ?

Chce czuć Twoją obecność

Ludzie, którzy darzą się miłością, oczywiście nie muszą być przy sobie bez przerwy. Ale kiedy twój partner nagle Cię obejmuje, całuje Cię po dłoni, bierze Cię za rękę w kinie albo siada koło ciebie przy stole wśród znajomych, to nawet nie musi wymawiać słów „kocham cię”. Sam fakt, że chce być fizycznie jak najbliżej ciebie, mówi sam za siebie.

Często o Tobie myśli

Gdy nie jesteście akurat fizycznie ze sobą, twój ukochany często pozwala Ci odczuć, że o Tobie pamięta na przykład – dostajesz wiadomość, że właśnie usłyszał w radiu Twoją ulubioną piosenkę.

Czuje, kiedy coś jest nie tak

Nie musisz wcale tego ogłaszać, on od razu zauważa, że coś jest u Ciebie nie tak. Pyta, czy coś się stało, czym się zamartwiasz, czy może jakoś Cię wesprzeć. W momencie wyczuwa twój zły nastrój, panikę czy obawy. Ponadto, wiesz, że możesz mu o swych obawach wspomnieć.

Broni Cię

Chronimy ludzi, którzy są nam bliscy. Jeżeli twój ukochany troszczy się więc o Twoje bezpieczeństwo oraz jak lew broni Cię przed innymi ludźmi i nie pozwala im mówić o Tobie źle, to żywi do Ciebie silne uczucia.

Planuje wspólną przyszłość

Mówi o wspólnych planach, posiadaniu wspólnie zwierzaka czy kupieniu mieszkania. Jeśli Twój partner zawiera Ciebie w swoich zamiarach i marzy o życiu u twojego boku, to ma wobec Ciebie istotnie poważne zamiary.

Chce byś czuła się dobrze

Możesz w prosty sposób zaobserwować, czy twój partner darzy Cię poważnym uczuciem – mimo że tego jeszcze nie powiedział – po jego codziennym zachowaniu względem Ciebie. Godzi się na twoje kuriozalne domowe nawyki, wstaje rano po cichutku, aby cię nie obudzić, pozwala ci siedzieć w pociągu przy oknie, okrywa cię kocem, gdy zapadasz w sen na kanapie… Jednym słowem, stara się, by było ci jak najlepiej i miło.

Prosi Cię o rady

Jesteś kołem ratunkowym swojego partnera. To do ciebie zwraca się, gdy ma zmartwienie, potrzebuje rady lub podpory albo ma zły dzień. Ufa Tobie bardziej niż innym.

Jest Ci pomocny

Gdy potrzebujesz pomocnej dłoni czy oparcia, nieustannie możesz liczyć na partnera. Tak bardzo, że gdy zatelefonujesz do niego, iż miałaś wypadek albo twój pojazd stanął w płomieniach, on rzuci wszystko i ruszy Ci na pomoc.

Daje prezenty prosto z serca

Nie trudno jest kupić komuś kosztowny, modny prezent. Sztuką jest sprawić podarunek, który będzie przemyślany, spersonalizowany i cenny dla obdarowywanego. Jeśli partner darzy Cię prawdziwym uczuciem, podaruje Ci bluzę twojego ulubionego artysty, którego sam nie lubi, wymarzoną książkę, o której wspomniałaś mu tylko raz albo pościel z obrazkami, które uwielbiasz.

Robi za Ciebie Twoje obowiązki

To jest często postrzegane jako nieistotne, lecz wykonywanie za partnera znienawidzonych przez niego czynności to jedna z najważniejszych oznak prawdziwej miłości. Jeżeli mężczyzna zmywa za Ciebie naczynia, wynosi śmieci, bo wie, że zwyczajnie tego nie lubisz, to raczej naprawdę cię miłuje.

Wspiera Cię i lubi to robić

Ukochany wspiera Cię w twoich planach i zamiarach. Wierzy w ciebie, powtarza Ci, że poradzisz sobie i nie daje Ci zrezygnować ze swoich zainteresowań. Jeżeli wierzy w Twoje marzenie bardziej, niż Ty sama, to jesteś w czepku urodzona.

Mówi o Tobie w rozmowach z innymi

Partner konwersuje ze swą siostrą przez skype. Ni stąd ni zowąd słyszysz swoje imię i to w całkowicie dowolnym kontekście. Analogicznie w pogawędkach z kimkolwiek innym – znajomą, babcią, przyjacielem. Kiedy twój partner przy każdej możliwej okoliczności wspomina o Tobie w konwersacjach z innymi, oznacza to, że jesteś dla niego nieobojętna.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?