Kiedy wyjdę za mąż ? Wróżba

Przed tym zanim wyjdziesz za mąż warto zastanowić się czy przeszłaś już wszystkie etapy, aby do tego dojrzeć. Przeczytaj o nich, bo warto:

Kiedy wyjdę za mąż ? Wróżba

Strefa komfortu

Z różnych powodów byłaś lub jesteś postawiona w niewygodnej sytuacji, jaka daje Ci trudność, np. zmieniasz miejsce zamieszkania ze względu na pracę.

Rozwiązywanie problemów

W trudnych sytuacjach dawałaś sobie radę sama i rozwiązywałaś problemy. Prowadziłaś do ich rozwiązania. Trudności ze znalezieniem pracy, zły stan zdrowia bliskich, brak pieniędzy na rachunki oraz wszelkie inne trudne sytuacje.

Zmiana wyglądu

Chciałaś zrobić sobie tatuaż, kolczyk, zrobić większe usta, zmienić fryzurę, przejść na dietę, poprawić nieco swoją sylwetkę – jeżeli zdecydowałaś się na coś, co wymagało przeanalizowania, dużego wysiłku, ale nie wiązało się z poparciem rodziców i innych ludzi.

Wyrażanie własnych opinii

Masz swoje poglądy polityczne, myślisz sama o kwestiach wagi państwowej, czy także tych które dotyczą Ciebie, świata i potrafisz określić swoje zdanie. Nie przyjmujesz tego, co mówią Twoi rodzice, czy bliscy – oczywiście słuchasz ich opinii, jednak to Ty świadomie wyrabiasz sobie swoje.

Pilnowanie umówionych terminów

Mama nie musi przypominać Ci o wizycie u lekarza, wygasającym ubezpieczeniu, bo Twój wewnętrzny (lub całkiem przyjemny, papierowy) terminarz doskonale daje sobie radę z odpowiedzialnością i utrzymaniem porządku w Twoim życiu.

Odejście z obecnej pracy

Samodzielne, bez pytania bliskich o opinię. Dokonałaś takiego wyboru ponieważ czyni Cię ona niespełnioną, nie daje zadowalającej ilości pieniędzy, czy satysfakcji.

Samodzielne wyjazdy

Sama, z paczką bliskich sobie ludzi lub z chłopakiem. Wypoczynek i wakacje z kimś, kto nie jest Twoim rodzicem lub opiekunką ze szkoły. To Ty je sobie fundujesz.

Przyznanie się do błędu

Umiesz powiedzieć – to moja wina i ponieść odpowiedzialność za to, co zrobiłaś lub powiedziałaś. Nie wypierasz się, kiedy ktoś przyłapuje Cię gdy robisz coś źle.

Odejście od lat nastoletnich

Spoglądasz na młodzież i nastolatków i wyraźnie widzisz, jak wiele Was różni. Myślisz sobie, że to dobrze, że tamten okres masz za sobą. Naturalnie chciałabyś wciąż być beztroską nastolatką, ale psychicznie jesteś już poza tym okresem życia.

Samotne zamieszkanie

Nie musisz mieć na własność apartamentu, domu, czy innego lokalu. Mowa tutaj o oddzielnym zamieszkaniu np. w wynajęciu czegoś gdzie zamieszkasz sama. Zaczynasz żyć na własną rękę i jesteś z dala od domu rodzinnego, czy partnera.

Polizanie luksusu

Czyli momenty i rzeczy, na które wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze, a które nie są Ci koniecznie potrzebne do życia. Robisz to, bo możesz i chcesz, ale nie jest to zbędna rozrzutność. Np. decydujesz się na wino lepszej jakości, decydujesz się na kosztowny materac, robisz coś, aby poprawić swoje zdrowie i komfort życia.

Poradzenie sobie po zakończeniu związku

Przebrnięcie przez to co było złe samodzielnie (lub z pomocą przyjaciół). Zapomnienie o smutku, któremu nie udało się Ciebie zniszczyć, a który dał Ci siłę do zmian i nowego życia.

Zaproszenie rodziców

Nadszedł czas, kiedy to Ty gotujesz, nie korzystasz z zapasów, które przygotowała Ci mama i nie zamawiasz posiłku z knajpy – oni przychodzą do Ciebie, a Ty zostajesz gospodynią tego wieczoru. Co więcej, masz w swoim mieszkaniu wszelkie potrzebne produkty! Twoje posiłki to minimum śniadanie, obiad i kolacja i przez większość czasu robisz je samodzielnie.

Odczuwanie radości z tego, że inni ludzie odnoszą sukcesy

Prawdziwego szczęścia… bez złości, stresu, że Ty także powinnaś osiągnąć lub posiadać to, co inni.

Własne obciążenia finansowe

Umowa i abonament tylko na Ciebie. Brzmi absurdalnie? Teraz każda rozmowa i wiadomość, dodatkowe opłaty za roaming, czy inne wydatki spadają na Ciebie. Teraz nie ma wymówki, że pochłonęły Cię sprawy rodzinne, a rodzic zapłaci za sms-y z ukochanym.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?