Najlepsza wróżka w Polsce i jej cechy…

Komunikacja na najwyższym poziomie

Dobra wróżka powinna radować się interakcją z ludźmi i musi umieć przekazać swoją wiadomość w taki sposób, żeby nie zostać opacznie zrozumiana. Klienci nie przykładają zbyt dużej uwagi do samego tarota, ciekawi ich jedynie sytuacja, w której się z Tobą konsultują.

Rozwinięta intuicja

Dobra wróżka łączy swoją intuicję z własnym doświadczeniem życiowym. Nie rozpowiada klientowi, że przeszła przez to, przez co on akurat przechodzi i na tej zasadzie udziela mu rad. Zamiast tego pozwala, aby ta prawie podświadoma wiadomość przepłynęła przez cały rozkład tarota.

Otwarte i troskliwe serce

Bywało tak, że oszuści podający się za tarocistów stosowali tarota dla własnego zadowolenia lub dla korzyści. Sumienna i duchowo myśląca tarocistka nie wyzna swojemu klientowi tego, co chce usłyszeć. Podejdzie do wróżby z otwartym sercem i umysłem, jak również będzie miała życzenie odbyć rozmowę ze swoimi klientami poprzez ważną i zadowalającą dla obu stron drogę symboliki, i nie zdarzy się, że nie użyje strachu, ordynarności lub zastraszenia, aby sprawować władzę jeśli chodzi o przebieg wróżby.

Najlepsza wróżka w Polsce i jej cechy...

Znanie swoich ograniczeń

Jak każda inna forma wróżenia, czytanie z kart tarota może być w takiej samej mierze zmodyfikowane przez wolną wolę określonej osoby i jej zdolność do podejmowania własnych wyborów. Doświadczone tarocistki absolutnie rozumieją, że ich klienci mają wolną wolę, a zatem mają umiejętność do rozeznania w swoich osądach.

Dobre wróżki mają szerokie horyzonty

Jeśli intencje tarocistki są wiarygodne i pozytywne, a ona sama ma otwarty umysł, jej interakcje z klientem będą niezwykle płynne, pouczające i ważne. Lecz, jeśli tarocistka jest samolubna, nietaktowna i egoistyczna, rozkład tarota może być zastraszający, a nawet przerażający dla klienta.

Umiejętności doradzania

Profesjonalna wróżka musi być instynktownie dobra w kontaktach z ludźmi, głównie jeśli ma ogromne doświadczenie życiowe. Powinna uświadamiać sobie, czy może być bezpośrednia jeśli chodzi o klienta, czy również powinna być bardziej ostrożna. Pewni ludzie lubią bezpośredniość, inni są przestraszeni poznając negatywne wieści podczas rozkładu.

Bycie dobry słuchaczem


Dobra wróżka nie jest po to, aby obnażyć swoje nieprawdopodobne zdolności, jest po to, aby dać klientowi niezwykle potrzebnego wsparcia. Wysłucha tego, co powie, powtórzy to swoimi słowami, jeśli to konieczne. Naprawdę postara się pojąć ich punkt widzenia. Co jest tak samo istotne, powinna także potrafić zachować obiektywizm i patrzeć na sytuację obiektywnie.

Jasne słownictwo

Decydująca jest zdolność komunikowania się tak, aby klient dobrze pojął to, co do przekazania mają mu karty za pośrednictwem wróżki. Ważne jest w takiej samej mierze to, aby klient nie pojął tego wszystkiego źle. Dobra wróżka nie mówi żargonem, o którym klient nic nie wie. Używa banalnych i precyzyjnych słów.

Bardzo dobrze zna swoje karty


Poprawia swoją wiedzę na co dzień, maluje jedną kartę dziennie, prowadzi dziennik tarota, czyta wiele książek i prowadzi dialog z innymi tarocistkami. A przede wszystkim: Praktyka, praktyka, praktyka.

Zalety obiektywności

Kolejną dobrą oznaką doświadczonych wróżek jest obiektywizm. Świadczy to, że wróżka jest humanitarna, subtelna, obiektywna i nigdy nie będzie wywierała nacisku na swoich klientów. Misją dobrej wróżki jest stworzenie rad, aby pomóc swoim klientom utorować drogę do dalszego kroku w ich duchowej podróży. Doświadczona tarocistka pełni także funkcję radcy, który prowadzi swoich klientów z rozwagą i z wyczuciem w kierunku drogi do samospełnienia.

Źródło: https://blog.otylia.pl/najlepsza-wrozka/

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?