Dlaczego chodzimy do wróżek ?

Zwiększona empatia

Pewni ludzie grają w obwinianie się i są ofiarami swoich okoliczności. Wróżba zagwarantuje trzeźwe spojrzenie na okoliczność, co pomoże Ci mieć większą empatię i współczucie dla drugiego człowieka.

Odważniejsze podejmowanie wyborów

Prawdopodobnie jakaś osoba pragnie podjąć skomplikowaną decyzję, jednakże nie jest pewna jej efektów. Wróżka potrafi wypuścić na światło dzienne rozmaite możliwe zdarzenia w taki sposób, że te decyzje mogą być postanowione z wyższym poziomem pewności.

Dlaczego chodzimy do wróżek ?

Nasze umysły mogą być naszym najsilniejszym ograniczeniem, powstrzymując nas od uzmysłowienia sobie odmiennych opcji. Obca osoba, patrząca z zewnątrz, jest w stanie zobaczyć rzeczy z innego punktu widzenia, oferując Ci więcej opcji, których uprzednio nie brałaś pod uwagę.

Pomoc przy blokadach

Nie wszystkie ograniczenia, z którymi ludzie mają do czynienia, są rozpoznawalne. Wróżki są w stanie zdobyć wejście do Twojego podświadomego umysłu i pomóc Ci wybawić cykle karmiczne, krzywdy z dzieciństwa i wszystkie żale, których możesz się trzymać.

Oczyszczanie energetyczne

Niektóre wróżki, które trudnią się w pracy z energią, potrafią dostrzec, gdzie konkretna osoba może posiadać energetyczne blokady. Mogą nawet zarekomendować różne kryształy lub techniki, aby pomóc oczyścić czakry i przywrócić równowagę ciała.

Większa jasność

Ludzie potrafią zdobyć jasność, przyjmując więcej danych od wróżki i zdekonstruować wszelkie nieprawdziwe przekonania, podejrzenia i postrzeganie w swojej egzystencji.

Nawiązanie kontaktu z przewodnikami duchowymi

Wszyscy mamy mistrzów duchowych, którzy nas obserwują. Ale to połączenie musi być rozwijane. Wróżki mają duchową skłonność do zawierania takich połączeń i pomogą Ci w tej sprawie.

Pomoc przy żałobie

Jeśli odczuwasz ból z powodu straty, sesje ezoteryczne są w stanie zapewnić genialną terapię dla tych, którzy są w żałobie, rzucając światło na życie pozagrobowe ich rodziny i przyjaciół.

Pomoc psom i kotom

Chociaż większość ludzi nie jest w stanie pojąć wszystkich potrzeb i pragnień swoich zwierząt domowych, te czujące istoty posiadają swój osobisty język. Wróżki, które pracują ze zwierzętami, potrafią odbierać energię zwierzęcia i dawać te informacje jego właścicielowi.

Kontakt ze zmarłymi

Wróżki mogą dotrzeć do innych sfer jako media pomiędzy żyjącymi i tymi, którzy odeszli. Poprzez channelingi ze zmarłymi bliskimi, ludzie są w stanie dostać wszystkie dodatkowe dane, które ich bliscy mają dla nich.

Wskazówki i kierunek

Niekiedy ludzie po prostu potrzebują wiadomości zwrotnej, aby byli w stanie pozostać na właściwej drodze. Wróżki są w stanie ukazać Ci obszary, które wymagają naprawy.

Dobre przygotowanie

Nic nie jest zapisane w kamieniu. Jest jednak możliwość, że niektóre wydarzenia będą miały miejsce. Wróżka pomoże Ci przygotować się na to, co prawdopodobnie kieruje się w Twoją stronę.

Pewność siebie

Ludzie wielokrotnie ignorują swoje przeczucia, myśląc, że ich założenia są bezzasadne. To potrafi sprawić, że wiele osób kwestionuje swój własny umysł i czuje się tak, jakby ich umysł z nich żartował. Wróżba jest w stanie uwierzytelnić prawidłowość podejrzeń lub zastrzeżeń. Dodatkowo, może to kierować do większego poczucia siły, co potrafi wyraźnie polepszyć pewność siebie.

Uzyskanie balansu emocjonalnego

Posiadanie jasności i balansu w życiu jest pomyślne dla Twojej pewności siebie, co również odpowiednio odbije się na Twoim zdrowiu emocjonalnym.

Alternatywa

Wszyscy mamy możliwości, które pozwalają nam dokonywać rozważnych wyborów. Natomiast możemy nie być świadomi wszystkich opcji, które mamy. Czytanie z kart może pokazać rozmaite ścieżki dla tych, którzy pytają o jakąś sprawę.

Bycie wysłuchanym

Człowiek może pragnąć tylko, aby ktoś go wysłuchał, co samo w sobie może mieć charakter terapeutyczny.

Zrozumienie regresji przeszłego życia

Wróżki są w stanie interpretować twoje przeszłe życia i pomóc ci zrozumieć, jak poszczególne kwestie ilustrują twój dzisiejszy cykl życia. Zdobędziesz sporo jasności na temat cykli karmicznych i nie tylko.

Wzmocnienie intuicji

Jeśli wątpiłeś w swoje przeczucia, zebranie porównywalnych informacji zwrotnych od wróżki potrafi pomóc Ci bardziej zaufać swojemu zmysłowi. Z biegiem czasu zdobędziesz większe zaufanie do tej zdolności, co znacznie będzie miało wpływ na twoje rozeznanie w życiu.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?