Jak zakończyć związek z klasą ?

W jaki sposób zerwać bez problemów ?

W rzeczywistości nie ma tak naprawdę dobrego przepisu na to aby zakończyć relację. Każda relacja jest inna, a każda strona w relacji posiada szereg łatwych do zranienia uczuć. Poniżej podaję parę porad jak zerwać, by spowodowało to minimalne szkody.

Zwróć uwagę na żałobę

Nawet jeśli to Ty kończysz związek, będzie to okres strapienia. Jest to jeden z najgorszych etapów zakończenia związku. Jeśli mimo wszystko zależy Ci to musisz spróbować przypomnieć sobie o przyczynach, dla których relacja się zepsuł.

To nie będzie łatwe

Jak zakończyć związek z klasą ?

Przyjmij do wiadomości, że nie ma bezbolesnego sposobu na zerwanie. Wszyscy chcielibyśmy zakończyć związek bez żadnego bólu i udręki. Jednak bez względu na to, jak mocno związek się rozpada, oficjalne zamknięcie go sprawi ból u obu stron. Kiedy już zdasz sobie sprawę, że będzie bolało, możesz być przygotowana na następstwa tego posunięcia.

Bądź szczera, ale nie podawaj zbyt wielu szczegółów

Ogólnie patrząc, ludzie pragną wiedzieć, dlaczego zostali porzuceni. Podczas gdy „jesteś okropny w łóżku” lub „brak Ci ambicji” może być szczerą odpowiedzią, w istocie nie chroni ona poczucia własnej wartości lub godności drugiej osoby. Użycie zdania, podobnego do „Nie czuję, że jesteśmy kompatybilni seksualnie” lub „Nie sądzę, żeby nasze długoterminowe cele miały wspólny mianownik” to taktowniejsze sposoby na wyrażenie swoich uczuć. Nie podawaj rzeczy, które druga osoba zrobiła źle, ani nie używaj banałów jak na przykład „to nie Ty, to ja”.

Nie poddawaj się protestom

Jeśli zerwanie jest szokiem dla drugiej osoby, może ona usiłować się wykłócać, oponować lub wyliczać powody, dla których powinniście pozostać w związku i spróbować wszystko naprawić. Jeśli jesteś w punkcie zerwania, nic nie ma siły przywrócić lub ożywić relacji teraz. Poddanie się zaledwie odwlecze to, co nieuchronne.

Okaż empatię

Wyraź swój żal z powodu zerwania i podziel się kilkoma dobrymi wspomnieniami o waszym związku. Zostanie porzuconym to naprawdę dokuczliwe uczucie. Masz możliwość odrobinę osłabić ból, mówiąc o dobrych momentach, które razem spędziliście. Powiedz coś podobnego jak: „Nauczyłeś mnie tak wiele o gotowaniu i jestem teraz lepszym kucharzem, dzięki tobie” lub coś podobnego. Chcesz, aby druga osoba poczuła, że zostawiła pozytywny ślad w Twoim życiu, pomimo zerwania. Możesz także powiedzieć coś w stylu: „Miałam nadzieję, że zestarzejemy się razem i jest mi smutno, że to się jednak nie wydarzy.” To pokazuje, że podzielasz część zawiedzionych nadziei partnera.

Odważ się zrobić to twarzą w twarz

Jeśli kiedyś zostałaś porzucona przez wiadomość na portalu internetowym, masz doświadczenie jak to jest być tak mało istotnym, że druga osoba nawet nie zadała sobie trudu, ażeby powiedzieć Ci o tym twarzą w twarz. Z jakiego powodu więc sprawiać tak ból byłemu partnerowi? Twój partner zasługuje na godność rozmowy w cztery oczy. kameralne otoczenie jest przypuszczalnie lepsze, ale jeśli wydaje Ci się, że druga osoba prawdopodobnie zareaguje źle, powinnaś wybrać miejsce publiczne.

Unikaj obwiniania

Stroń od robienia z drugiej osoby „tego złego”. Żaden z nas nie jest bez winy. Ty też masz wady, a robienie ze swojego byłego chłopaka „najgorszego” nie jest pomocne (poza oczywistymi przypadkami przemocy, ale nie o takich związkach tu mówimy). Być może zrobili parę złych rzeczy, takich jak oszukiwanie, ale są również ludźmi.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?