Jak zapomnieć o kochanku ?

Zrób listę tego, co w sobie lubisz

Jeśli nie czujesz się dobrze ze sobą, przemyśl zrobienie listy wszystkich pozytywnych rzeczy, które zrobiłaś dla swojego byłego ukochanego albo wszystkie cechy, które lubił w tobie oraz cechy, które akceptujesz w sobie. Odczujesz ulgę i na pewno zechcesz być z drugą osobą. Czas leczy rany, daje poczucie, że za rogiem czeka coś dobrego. Jest to naprawdę zalecane rozwiązanie na tygodnie po rozłące. Myśl o sobie dobrze i nie odkładaj miłego spędzania wolnych chwil na później. Na pewno wszystko ułoży się optymalnie, a Ty odzyskasz radość życia.

Naucz się wyrażania swoich potrzeb

Jak zapomnieć o kochanku ?

Jeśli nie nie masz sił, żeby spotkać się z przyjaciółmi w restauracji lub niełatwo ci dotrzymać obietnic, spróbuj podzielić się swoimi uczuciami z innymi. Spróbuj od nowa przemyśleć swoje potrzeby w tym czasie i niech inni mają świadomość, z czym masz do czynienia. Wiele osób czuło się w ten sam sposób i zrozumie, że możesz chcieć trochę chwil, aby wrócić do swojego normalnego stanu. Rozmawiaj z innymi osobami, wyrzuć z siebie złe emocje. Nie duś ich w sobie, lecz opowiedz o swoich problemach przyjaciółce. Najlepiej jest gawędzić, ponieważ rozmowa z innymi ludźmi pozwala na najlepsze odczucia oraz miłe spędzenie wolnych chwil. Panie przeżywają od nowa żal w zamknięte w swoim mieszkaniu. Jest to zdecydowanie najgorsze podejście do swoich zawirowań emocjonalnych. Dobrze jest wyrzucić żal z siebie, ponieważ to pozwala redukować wszelkie napięcia.

Unikaj czynności, które przypominają ci o twoim byłym

Jeśli nadal czujesz się przytłoczona złymi myślami i emocjami, przemyśl trzymanie się na odległość od miejsc, które mogą być źródłem złych wspomnień. Zacznij żyć na nowo, zapominając o tym, co było. Nie przeżywaj tego, co zdarzyło się przed kilkoma miesiącami. Po roku czy dwóch nie będziesz odczuwała smutku po rozstaniu z byłym ukochanym. Poczujesz się niczym osoba, która żyje optymalnie i czuje się doskonale. Nowe życie jest tuż tuż. Przeszłość należy zakopać, a nie rozpamiętywać ją zbyt często. Warto żyć i planować to, co ważne. Zadbaj o siebie, ponieważ od miłości do siebie samego pojawiają się nowe, dobre emocje. Nie ma nic lepszego niż kochanie siebie i wszystkich swoich pozytywnych rzeczy w sobie. Za jakiś czas wejdziesz w nowy związek. Jest to sprawa oczywista, a Twoje życie zyska nowe barwy.

Nie blokuj myśli o swoim byłym

Gdy myślisz o twoim ekspartnerze, staraj się ich nie zatrzymywać ani nie blokować. Zamiast tego ćwicz bycie „świadkiem” tych wspomnień. Gdy będziesz myślała o przeszłości, poczyń krok do tyłu i zaaprobuj je. Wiesz, że ich doświadczasz; pojawiają się w Twoich myślach. Obserwujesz je. Ćwiczysz obserwowanie i pozwalanie im na odejście. Nie wolno pogrążać się w złych myślach. Jest to naprawdę doskonała sprawa.

Zacznij się ruszać

Badania naukowe prezentują, że ćwiczenia mogą zmniejszyć stres optymalnie. Użyj ćwiczeń jako zdrowego ujścia do zarządzania uczuciami niepokoju, smutku, senności i stresu. Ćwiczenia pozwalają ograniczyć smutek. Codzienny spacer, jazda na rowerze lub wideo treningowe online to sposoby na wprowadzenie ćwiczeń do codziennej rutyny, gdy czujesz się smutna z powodu zakończenia wspólnego życia z drugą osobą.

Nie stopuj emocji

Pomocna może okazać się dyskusja z zaufanym przyjacielem, członkiem rodziny lub terapeutą na temat emocji związanych z rozstaniem lub byłym mężem. Jeśli nie czujesz się optymalnie, dzieląc się wszystkimi swoimi uczuciami, rozważ zanotowanie ich lub dywagowanie nad nimi. Możesz także zająć się innym działaniem podjąć inne aktywności, taki na przykład jak renowacja lokalu mieszkalnego, który może pomóc Ci uwolnić to, co masz w głowie. Niedobre emocje wyjdą z Ciebie, a ty poczujesz się niezależną osobą. Warto zadbać o dobre odczucia, które zbudują Twoje poczucie własnej wartości. Uczucia wcale nie muszą być niedobrą sprawą. Mogą mieć właściwości oczyszczające. Emocje i odczucia mogą być naprawdę oczyszczające.

Skieruj swoją atencję na innych ludzi

Kiedy ból rozstania jest zbyt trudny do akceptowania, możesz zrozumieć, że skoncentrowanie się na potrzebach innych ludzi może zmienić Twój stan na lepszy i odciągnąć Cię od skupiania się na sobie. Rozważ wolontariat w lokalnym przytułku dla ludzi bezdomnych lub schronisku dla zwierząt. Udzielanie bliskiemu w potrzebie przy przyrządzaniu obiadów lub sprzątaniu będzie także doskonałym rozwiązaniem. Nie warto być egoistą, lecz najlepiej jest konstruować dobre związki. Miłość jeszcze zjawi się w Twoim życiu, to więcej niż pewne.

Poświęć czas na żałobę

Jeśli to realne, postaraj się pomyśleć o utracie związku jako o sytuacji żałoby. Daj sobie czas. Nie próbuj od razu znaleźć innej osoby do miłości. Wyjątkową rzeczą, jaką możemy uczynić, to spróbować docenić nasze uczucia i nie oceniać ich. Aby zaakceptować swoje emocje musisz zacząć inaczej rozumować. Zamiast rozumować: Nie powinnam czuć się tak rozczarowana, pomyśl Jestem smutna i to nie jest problemem. Potrzebujemy dni, aby zajrzeć w głąb siebie i uczynić inwentaryzację naszych emocji. Powinniśmy zająć się naszymi zranionymi sercami i pozwolić, aby uzdrowienie nastąpiło z czasem, troską, delikatnością i głębszym zrozumieniem siebie.

Poszukaj nowych radości

Kiedy poświęcasz czas na badanie siebie i ponowne połączenie z własnym ja, może to sprawić, że pojawi się kontakt z tym, co kiedyś przyniosło ci spokój, szczęście lub inspirację, ale zostało wstrzymane w trakcie twojej relacji. Możemy być bardziej nastawieni na mówienie „tak” nowym rzeczom, ludziom i doświadczeniom, aby odkryć zmienione poczucie wolności, nawet jeśli jest to bolesne oraz dokuczliwe. Spróbuj popychać się do robienia rzeczy, nawet jeśli nie masz na to ochoty. Aktywność pozwala nie myśleć o tym, co było.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?