Magia miłosna – rytuały

Boisz się jego reakcji

Po prostu nie jesteś w stanie zdobyć się na to, by coś z tym zrobić. Kiedy on nie jest w pobliżu, wyobrażasz sobie w jaki sposób masz zamiar mu to wyznać, ale jak tylko zobaczysz go osobiście, twój strach bierze górę… Co jeśli się pomyliłaś i on nie czuje tego samego do Ciebie? Wykorzystaj zaklęcia, a nie tylko upewnisz, że on jest całkowicie odurzony tym uczuciem, będzie także czuć się absolutnie zmuszony do wykonania czegoś, więc będzie musiał wykonać pierwszy ruch.

Podoba Ci się ktoś, kto nie czuje tego samego do Ciebie

Być może jest to ktoś, kogo mijasz w drodze do pracy każdego dnia, lub ktoś, z kim współpracujesz. Być może jest to przyjaciel przyjaciela, a nawet przyjaciel, z którym pragniesz być czymś więcej niż jedynie przyjaciółmi. Kiedy czujesz coś do kogoś, a on nie odwzajemnia tego uczucia, może to być jak sztylet wbity w serce ciągle, gdy go mijasz. Użyj zaklęcia miłosnego, aby spowodować, że zakochają się w Tobie i spełnią Twoje marzenia. Pozbądź się tej jednostronnej miłości.

Chcesz mieć więcej kochanków

Magia miłosna - rytuały

Nikt nie mówi, że musimy zawierać zaledwie jeden związek na raz. Niektórzy ludzie potrzebują dużo miłości i jednocześnie są w stanie dzielić się tą miłością z paroma osobami. Zaklęcia miłosne potrafią być świetnym rozwiązaniem, aby szybko pozyskać wielu nowych bajronicznych partnerów w swoim życiu….

On obawia się zaangażować

Zobacz także: https://blog.otylia.pl/magia-milosna/

Próbowałaś subtelnych znaków oraz niesubtelnych poczynań, ale dalej nie nic nie działa… Rzuć zaklęcie miłosne i zbliż go do siebie na tyle, na ile jest to możliwe.

Romans

A może tkwisz w romansie i masz życzenie go zakończyć, ale nie możesz. Wiesz, że twój związek niezmiernie na tym straci, jeśli to nie przystopuje się prędko, a sama siła woli tutaj okazuje się niewystarczająca. Wykorzystanie zaklęcia miłosnego spowoduje, że oboje będziecie zdecydowanie zadurzeni, tak bardzo, że nie będzie miejsca w waszych myślach dla nikogo innego.

Chcesz odzyskać swoją byłą dziewczynę lub chłopaka

Jeśli twój związek się rozpadł, może to być najbardziej gorzki czas w twoim życiu. Tylko ktoś, kto był w podobnej sytuacji, jest w stanie rzeczywiście zrozumieć rozpacz, którą czujesz. Starasz się pod kątem wszelakich metod, aby ponownie zdobyć swojego ex, ale nic nie zdaje się pomagać… Dokładnie wtedy zaklęcie miłosne może być czasami jedynym rozwiązaniem, aby ponownie zdobyć byłego partnera. Dobrze przygotowane zaklęcie może uczynić, że prawie każdy zakocha się w Tobie mocno, nawet Twój były.

Oboje się od siebie oddalacie

Pozostajesz w związku, którą kochasz, a ona żywi takie same uczucia do Ciebie. Ale z nieodkrytego powodu, iskry po prostu już nie się nie tą tak jak kiedyś. Zaklęcia miłosne mogą być pomyślnie stosowane na istniejących partnerów. Szybkie zaklęcie jest w stanie przywrócić urok i zrobić tak, że oboje będziecie bardziej zadowoleni niż kiedykolwiek.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?