10 sposobów na oczyszczenie kart tarota

Oczyszczanie za pomocą soli kuchennej

Sól jest ogromnym i niezmiernie dostępnym narzędziem do oczyszczania. Jeśli życzysz sobie oczyścić karty to powinniśmy je umieścić w pojemniku z solą morską na noc.

Oczyszczanie za pomocą światła księżycowego

Na tej samej zasadzie jak kryształy mogą być ładowane pod światłem księżyca, w równej mierze procesowi takiego ładowania może ulec twoja talia. Zaleca się ulokowanie swojej talii blisko okna w wieczór następnej pełni księżyca i danie sobie na wstrzymanie, aby niebo zrobiło swoje w trakcie nocy.

Zobacz też: https://blog.otylia.pl/przeszlosc-w-tarocie/

Używanie tasowania

Tasowanie jest zwyczajną praktyką przed rozkładem. Jeśli poznajesz nową talię lub po prostu czujesz się od niej odłączona, możesz ułożyć karty w kolejności (zaczynając od dużych arkanów i przechodząc przez małe arkana), a dalej po prostu przemieszać całość w nieuporządkowany sposób, niczym dziecko bawiące się w błocie. Możesz w równej mierze zwyczajnie wykonać dodatkowe dokładne regularne tasowanie dla szybkiego restartu.

Oczyszczająca moc pukania

Czy kiedykolwiek słyszałaś, że musisz zastukać do swojej talii trzy razy przed odczytem? Jest to natychmiastowy i łatwy sposób na fizyczne wybicie starej energii.

10 sposobów na oczyszczenie kart tarota

Oczyszczająca moc wizualizacji

Trzymając talię między rękami, zamykasz oczy i wyobrażasz sobie białe światło – lub jakikolwiek odcień, który ma dla Ciebie wartość oczyszczającą. Kolor ten ma otulać twoją talię i wydobyć z niej starą energię.

Wykorzystanie oddechu

Oddech jest potężnym narzędziem, a włączenie go do procesu oczyszczania jest w stanie pomóc Ci oczyścić Twoją talię. Najzwyczajniej dmuchając żwawo nad swoją talią w gruncie rzeczy zdmuchujesz z niej każdą starą energię.

Oczyszczanie za pomocą dymu

Zwyczajnie trzymaj swoją talię blisko dymu ziołowego kadzidła lub suszonej różdżki, pozwalając mu unosić się nad, dookoła i oczyszczać wszystkie karty. Lawenda będzie odpowiednia z racji tego, że jest ona rządzona przez Merkurego, co czyni ją idealną dla klarowności komunikacji.

Oczyszczanie światłem słonecznym

Jest coś odświeżającego w siedzeniu na słońcu i zaczerpnięciu świeżego powietrza – karty tarota w takiej samej mierze to czują. Zabranie swoich kart poza dom i wachlowanie ich rześkim powietrzem jest w stanie zdziałać cuda, szczególnie jeśli czujesz, że gubisz się w swoich odczytach.

Używanie dźwięku

Dźwięk jest następnym wspaniałym narzędziem do oczyszczania talii. Między Innymi dzwony zawierają obłędną moc oczyszczającą. Dodatkowo misy kryształowe, muzyka, a też własny głos może tutaj dużo zdziałać.

Kryształy

Pewne kryształy mogą stać się sprawdzone do oczyszczania talii. Jesteś w stanie albo postawić swoją talię na krysztale (w przypadku gdy jest duży i płaski) albo umieścić drobny kryształ na górze talii, aby ją naładować. Można używać zwłaszcza selenitu ponieważ jest to oczyszczający kryształ, który jest pomijając to perfekcyjny do nawiązywania połączenia z przewodnikami duchowymi. Możesz w równej mierze dopasować kryształ, który jest zgodny z typem odczytu, który wykonujesz.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?