Czy on kogoś ma ? Tarot

Spośród wielu stylów zakończenia związku, których można doznać, niewiele może być tak ciężkich czy traumatycznych jak zdrada partnera. Najlepszą opcją na to, by obronić się przed tego rodzaju rozstaniem zdaje się być przewidzenie tego faktu. Chociaż ogrom panów może mniemać, że są bystrzy w tej sprawie, często istnieją poszlaki, które wskazują na to, że coś jest na rzeczy. Oto najbardziej charakterystyczne sygnały, na które musisz uważać, jeśli masz obawę, że zostaniesz pozostawiona dla tej drugiej.

Nie chce spędzać z Tobą czasu

Gdy niewierni decydują się na skok w bok z ich głównego związku, dziewczyny, które są zdradzane, niebawem dostrzegają, że ilość czasu spędzanego z ich partnerami kurczy się. Nie jesteś już priorytetem dla niego, gdyż on woli spędzać jak najwięcej czasu ze swoją przyszłą dziewczyną a nie z Tobą.

Kogoś innego zaczął traktować priorytetowo

Jest to jeden z największych znaków, że ktoś może Cię zastąpić. Mężczyzna zwykle traktuje pierwszorzędnie osobę, którą darzy uczuciem. W momencie gdy zauważysz, że twój mężczyzna wybiera jako priorytet dziewczynę, która nie jest Tobą, to jest niemalże pewne, że on zaczyna darzyć ją uczuciem. Jeśli próbowałaś rozmawiać z partnerem o zaprzestaniu widywania tej konkretnej kobiety, która coraz częściej spędza z nim czas, a on odmawia, to bezsprzeczny znak, że w końcu zakończy się to zerwaniem.

Nie chce mu się już starać

Czy on kogoś ma ? Tarot

Czy myślisz, że jesteś jedyną osobą, która rzeczywiście wykazuje starania, aby utrzymać relację? Jeśli tak, to być może on próbuje dać Ci powód, żebyś zakończyła tę relację. Albo, co gorsza, mógł po prostu przestać się troszczyć do tego stopnia, że nie jest zainteresowany nawet utrzymywaniem pozorów.

Jest to ktoś, co do kogo masz coraz gorsze przeczucia

Jest to zarówno przesłanka oszustwa, jak i przesłanka, że coś jest nie tak w waszym związku. Wiele osób, które zostało oszukane, wie kim była kochanka. Nazwij to intuicją czy też klasyczną obserwacją, ale najczęściej jest to po prostu osoba, przy której czujesz się najbardziej niepewnie.

Jesteście bardziej kumplami niż parą

Ten symptom jest wyjątkowy na wiele sposobów, ale przede wszystkim dlatego, że może być zarówno przyczyną jego zdradzania, jak i znakiem, że to już koniec między wami. Jeżeli systematycznie odrzucałaś go jeśli chodzi o seks, to może to być przesłanka, że prawdopodobnie zerwać z Tobą dla kogoś bardziej chętnego. Jeśli to się zaczęło, w momencie kiedy upewniałaś się, że jego potrzeby zostały zaspokojone, to przesłanka, że otrzymuje to od innej osoby i jest w trakcie procesu oddalania się od Ciebie.

Nie chce z Tobą wychodzić na miasto

Jedną z rzeczy, którą wielu zdradzających robi, gdy zostawiają swoją główną partnerkę dla drugiej laski, jest coraz rzadsze bywanie z Tobą w miejscach publicznych. Dzieje się to stadialnie, a faceci niejednokrotnie decydują się na pozostawienie swoich żon w domu w czasie imprez firmowych.

Próbował Cię rzucić znienacka i nie podał żadnych powodów… ale pogodziliście się

Nieraz, w momencie gdy faceci pragną szybkiego zerwania bez jakiegokolwiek sygnału ostrzegawczego, to robią to z powodu innej . Jeśli próbował to zrobić wcześniej, to jest wysokie prawdopodobieństwo tego, że myśli by to powtórzyć.

On emocjonalnie się od ciebie oddala

Podczas gdy partner decyduje się na „skok w bok”, zaczyna odsuwać się od Ciebie. To objawia się na wiele możliwości, np. zmniejszoną ilością kontaktu wzrokowego, odmowy rozmowy z Tobą, lodowata postawa partnera wobec Ciebie i ogólnie zdaje się być mniej zainteresowany Tobą niż wcześniej. Prócz tego, że jest to klasyczny znak tego, że może z kimś się spotykać, jest to również wskazówka, że on nie myśli o waszej relacji poważnie.

Odsuwa Cię od swojego życia i swoich planów

Większość osób wyczuwa, w jakim momencie są chciani, a kiedy nie są chciani w czyimś życiu. Jeśli czujesz, że nalega na ciebie, abyś odeszła lub jeśli wciąż pomija Cię w swoich planach, to prawdopodobnie chce Cię rzucić.

Został przyłapany na kłamstwie wcześniej

Ogólnie rzecz biorąc, faceci, którzy już wcześniej bywali niewierni, są bardziej podatni na to, aby zostawić Cię dla innej kobiety. Jeśli wciąż to robi to, musisz go rzucić zanim on zostawi ciebie.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?