Jak sprawdzić czy facet zdradza ?

Próbuje zrzucić na ciebie winę

Zaczyna rzucać oskarżenia, naskakuje na ciebie, stwierdzając, że przesadzasz z zazdrością. Może się również przydarzyć, że to akurat on próbuje oskarżać cię o zdradę. Robi to albo po to, żeby odciągnąć od siebie twoją uwagę, albo dlatego, że mierzy cię swoją miarą. Jeśli on może cię zdradzać, podejrzewa, że ty tak samo to potrafisz.

Bez przerwy sięga po smartfona

Nie rozstaje się z telefonem, nawet podczas brania prysznica. Bez przerwy wysyła lub dostaje sms, dodatkowo, gdy odbiera telefon, próbuje, abyś nie była świadkiem tej rozmowy.

Jest rozkojarzony

Jak sprawdzić czy facet zdradza ?

Jest myślami gdzie indziej nawet wtedy, kiedy realnie jest obok ciebie, nie zauważa cię. Nieustannie jest zamyślony? Wydaje się, że cię słucha, ale nie słyszy tego, co mówisz.

Bardziej dba o siebie

Zaczyna widocznie o siebie dbać. Nie chodzi tu jedynie o to, że ulatnia się z mieszkania lepiej ubrany, pachnący, zapisał się też na siłownię, biega, czy przeszedł na nową dietę. Zmartwić powinno cię także systematyczniejsze kąpanie się. To działanie może być wywołane potrzebą zmycia z ciała dowodów innej kobiety – przede wszystkim jej perfum.

Prowadzi intrygę

Na twoje sugestie, że coś może być na rzeczy, oferuje ci po pewnym czasie, żebyś przejrzała jego telefon/pocztę. Jeśli cię zdradza, do kontaktów z tą drugą kobietą i tak w odpowiedniej chwili zacznie posługiwać się drugą komórką, a ten, który znasz, nie będzie miał żadnych śladów niewierność. Podobnie, jak i jego poczta.

Przypadkowo chce służyć pomocą

Wcześniej nie zdarzało się, żeby był wyjątkowo miły lub pomocny, teraz nieoczekiwanie stara się cię wyręczać, oferuje wsparcie, jest słodki i kochany? Za tak nagłą zmianą nastawienia może kryć się druga kobieta, jak również jego poczucie winy. Ujmującymi postępkami próbuje zagłuszyć poczucie winy.

Niecodzienne pozostawanie w pracy do późna

Jak do tej pory nie zdarzało się, żeby był specjalnym wielbicielem nadgodzin, lecz od jakiegoś momentu nieustannie zostaje w pracy poza swoimi standardowymi godzinami? Jeśli jesteś przekonana, że w jego pracy nie przybyło mu błyskawicznie nowych zajęć, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić w osiem godzin, musisz przeczuwać, że to tylko zmyłka.

Wyprowadza gotówkę z banku

Oglądając stan waszego konta, spostrzegasz, że on zaczął systematyczniej wybierać znaczne sumy pieniędzy, nie przyznał ci wcześniej, na co je przepuścił. W jego ciuchach odnajdujesz paragony z obcych restauracji, hoteli, czy kwiaciarni.

Objawy ewidentne

Najsilniej niepodważalny znak podpowiadający zdradę to oczywiście pozostałości po pomadce na ubraniu, a także zapach innej kobiety na jego skórze lub na odzieży. W przypadku gdy odkryjesz tego typu ślady, jesteś w stanie poczuć się prawie w taki sposób, jakbyś złapała go na gorącym uczynku. W takim przypadku musisz albo momentalnie zabrać się za wyjaśnianie z nim tej sprawy, albo chwilę dać sobie czas i skupić się na poszukiwaniu pozostałych oznak na to, że on rzeczywiście może cię oszukiwać.

Źródło: https://blog.otylia.pl/jak-rozpoznac-zdrade/

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?