Czy walczyć o faceta, który mnie zostawił ?

Zbyt szybko chciałaś go zmieniać

Niestety, ale jeżeli nie zmienisz swojego podejścia, nikt dłużej nie zostanie u Twojego boku. Mężczyzna nie potrzebuje drugiej matki, tym bardziej takiej, która jest z nim codziennie i wciąż ma jakieś pretensje.

To nie była miłość…

Może zdarzyć się, że on postanowi się rozstać, ponieważ zda sobie sprawę, że nie jesteś jego prawdziwą miłością. Będzie to dla Ciebie niezwykle trudne, ale w tym przypadku nic raczej nie możesz już zrobić. Próba nakłonienia go do pozostania z Tobą na siłę nie jest dobrym rozwiązaniem. Im bardziej się do niego przywiążesz, tym bardziej będzie Ci źle, kiedy odkryjesz, że rozstanie było nieuniknione. Nie okazuj słabości, przyjmij jego decyzję z podniesioną głową. Jesteś warta tego, aby być dla kogoś wszystkim, a także dostać miłość i po jakimś czasie z pewnością ją spotkasz.

To on w tym związku chciał być mężczyzną

W taki sam sposób, w jaki kobieta chce poczuć, że ktoś jest cały dla niej i dba o nią, mężczyzna pragnie, aby dała mu znak, że on jest jej jedynym tak silnym oparciem. Nie musisz mu tego wciąż powtarzać, wystarczy, że subtelnie dasz znać, że tak właśnie jest.

Za szybko mu uległaś

Kiedy bardzo szybko oddasz się mężczyźnie w sferze seksualnej spowoduje, że on od razu straci Tobą zainteresowanie. Mężczyźni nie lubią łatwych zdobyczy. Wolą kiedy kobieta ma swoje zasady i wbrew pozorom chętnie się do nich dostosowują. Oczywiście tylko w tych sytuacjach, gdy kobieta naprawdę im się podoba i nie interesują ich krótkie romanse.

Czy walczyć o faceta, który mnie zostawił ?

Zapomniałaś o lojalności

Nie powinnaś zapominać, że lojalność jest jedną z kluczowych cech, jakie możesz dać swojemu partnerowi. I pamiętaj – on ciągle się Tobie przygląda i rozumuje mniej więcej tak: jeśli ona jest nielojalna wobec innych kobiet, na pewno nie będzie też oddana i wierna w związku ze mną.

Nie chciał, abyś przez niego cierpiała

Twój poprzedni partner zostawił cię nagle, podając niedokładne wyjaśnienia, ponieważ obawia się się, że będąc z tobą całkowicie szczerym, sprawiłby Ci znacznie więcej bólu… Kiedy kończysz relację z kimś, w głębi duszy wiesz, że jakichkolwiek powodów nie podasz,tak czy siakzranisz tę osobę… Ostatecznie dużo bardziej bezpieczną i delikatną opcją wydaje się „czuję, że związek to aktualnie nie jest to, czego w życiu pragnę… to nie twoja wina” niż „przestałaś mi się podobać i nudzę się z tobą”.

Poznał inną

Twój ex nie chce doprowadzić do wielkiej awantury, ukrywa poważny sekret i nie chce cię zranić. Spotkał inną dziewczynę, zdecydował, że chce spróbować z nią być i dlatego pomyślał, że najlepiej będzie, jeśli rozstaniecie się szybko i bez szczegółowych wyjaśnień.

Nie mógł znieść Twoich wahań nastroju

Faceci przejmują się konkretnymi sprawami, a panie mają skłonności do zajmowania się szczegółami. To oczywiście nie musi być problemem, pod warunkiem jednak, że o każdej swojej myśli nie będziesz informować swojego mężczyzny. On, pomimo że jest bardzo cierpliwy, w końcu może zacząć być tym zmęczony i przytłoczony.

Chciałaś go mieć tylko dla siebie

Powodem, dla którego faceci często kończą związki, jest zbyt duża zaborczość kobiety. Pamiętaj, że związek nie polega na zakazach i ograniczeniach, jakie wciąż stawiasz partnerowi. Musisz nauczyć się akceptować to, że on ma prawo widywać się ze znajomymi bez Ciebie, nie dotrzeć na czas na umówione spotkanie, a nawet być na tyle zajętym, żeby nie zadzwonić chociaż obiecał. To zwyczajne, ludzkie przewinienia, które nie powinny kończyć się ciągłymi pretensjami i tym, że będziesz śmiertelnie obrażona…

Nieustannie mówiłaś mu o uczuciach

„Czy jestem dla Ciebie ważna?”, „Jak bardzo mnie kochasz?”, „Ale czy na pewno mnie kochasz?”. Śmieszne, prawda? Ale niestety część kobiet uważa, że częste powtarzanie tych dwóch ważnych słów przez mężczyznę powoduje, że związek jest stabilny. Nic bardziej mylnego. Pamiętaj też, że jeśli sama cały czas powtarzasz mu, jak to szalejesz z miłości, po jakimś czasie on może się znudzić.

Twoje oczekiwania były zbyt duże

Nie ma nic złego w dużych oczekiwaniach co do życia z drugą osobą, ale trzeba wyznaczyć pewne możliwe do osiągnięcia granice. Tyczą się one zarówno sfery materialnej, jak i emocjonalnej. Mężczyzna może się przestraszyć, jeżeli będziesz od niego oczekiwać zapewnienia bardzo wysokiego poziomu życia, podobnie jak nieustannego spełniania twoich kaprysów, bycia na zawołanie i podzielania twojego zdania na każdy temat.

Miał tajemnice

Bywa tak, że facet może ukrywać coś albo mieć problem, którego nie chce ujawniać towarzyszce życia, i uważa, że jedynym wyjściem, jest odejść lub porzucić ją bez słowa po to, by uniknąć rozmowy na ten temat. Możliwe, że wyda ci się to mało prawdopodobne, ale tak nie jest. Przede wszystkim, jeśli ty i twój ex macie za sobą krótki, lecz intensywny związek, a ty nie miałaś szansy poznać dokładnie jego charakteru i każdego wątku z jego życia,możliwe, że coś przed tobą ukrywałi że to jest powód (lub jeden z powodów), dla którego cię zostawił. Może jest żonaty, ma narzeczoną albo inną tajemnicę, której nie chce wyjawić, to, co skrywa, rzecz jasna wcale nie musi być związane z faktem, że w jego życiu istnieją inne kobiety.

Zbyt szybko mówiłaś mu jak mocno go kochasz

To facet pierwszy powinien powiedzieć kobiecie, że ją kocha. Rzecz jasna w odwrotnym przypadku nie musi stać się nic złego i wyznanie nie musi spowodować rozstania. Może się jednak zdarzyć, że on tego nie czuje lub nie jest gotowy na wielkie słowa. Twoje wyznania mogą powodować presję. Kiedy mężczyzna słyszy z ust kobiety: Kocham Cię, ma świadomość, że mówiąc to, oczekuje ona podobnej odpowiedzi. To wyznanie nie zobowiązuje do poważnych czynów, ale jest w pewien sposób wiążące. Dodatkowo on może pomyśleć, że jesteś nie do końca poważna, skoro tak szybko wyznajesz miłość.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?