Czy spełnią się moje marzenia ?

Nie trać koncentracji

Nie trudno jest zawrócić do czterech kątów z obowiązków, zjeść posiłek oraz zgubić się w swoim ulubionym serialu. Bezwartościowe sekundy zamieniają się w tygodnie i miesiące i nim spostrzeżesz, twoje marzenia uciekają do krainy nicości. Tak, możesz być osłabiona, ale jeżeli naprawdę pragniesz, aby Twoje życzenie ożyło, to powinnaś zaangażować w to ciężką pracę. Jeśli odpycha Cię wysiłek, jaki trzeba włożyć w realizację Twojego marzenia, to prawdopodobnie nie jest ono dla Ciebie tak ważne, jak myślałaś.

Rób małe kroczki od jednego etapu do drugiego

Spełnianie pragnień to nie wyścig i nie musisz z kimkolwiek mierzyć się. Normalne życie musi być podtrzymywane, więc jeżeli nie jesteś dość bogata i nie możesz sobie pozwolić na porzucenie pracy, to powinnaś poświęcić swój wolny czas na stopniową realizację swoich pragnień.

Skonkretyzuj plan

Czy spełnią się moje marzenia ?

Powinnaś sporządzić dokładny harmonogram roczny bądź nawet posunąć się tak daleko, jak to tylko realne. Przykładowo, jeśli Twoim marzeniem jest wziąć ślub, to trzeba będzie zacząć planować programy budżetowania dla swoich pieniędzy i zastanowić się, jakie kroki masz zamiar podjąć w każdym miesiącu. Podobnie, jeśli myślisz o zrobieniu czegoś związanego z karierą, jak na przykład wydanie powieści, będziesz musiała rozpisać (być może z dokładnością do siedmiu dni) działania, które chcesz podjąć, aby zrealizować swoje pragnienie. Rzym nie został pozostawiony od razu.

Nie bój się ryzyka

Podejmowanie ryzyka może być straszne, jednak jest również niemożliwie budujące. Za każdym razem, gdy podejmujesz ryzyko, które Cię paraliżuje, doświadczasz, że rzadko było ono tak przerażające, jak sobie wyobrażałaś, a dzięki temu Twój świat poszerza się nieco bardziej.

Doprecyzuj o czym marzysz

Czasem ludzie są obdarzeni wiedzą, co chcą realizować w życiu już od dzieciństwa, a inni nie mają o tym zielonego pojęcia. Jeśli jesteś w tej kolejnej części społeczności, nie ma podstawy do obaw, po prostu nie poznałaś jeszcze swojego powołania. Musisz więc dowiedzieć się, co dokładnie jest Twoim pragnieniem. Istnieje dużo sposobów, żeby tego dokonać, dlatego, że często marzenie pojawia się nagle. Świetnym sposobem na początek byłoby poszerzenie swoich możliwości za pomocą podróżowania i zobaczenia innych zakątków i tego, jak jakie mają zwyczaje inne społeczności. Odbycie wyprawy w pamięci do czasów młodości i przypomnienie sobie tego, co uwielbiałaś wtedy wyprawiać jako dziecko również będzie dobrym planem.

Zrób miejsce na swoje marzenia

Wszyscy jesteśmy zajęci. Sprawy się nie zmienią, jeżeli nie zrobisz w swoim świecie przestrzeni na swoje marzenia, co może oznaczać, że będziesz musiała pozostawić inne rzeczy. Nie możesz stworzyć realnej, udanej modyfikacji w swoim świecie, do czasu gdy nie nauczysz się odmawiać każdemu lub obowiązkom, które chcą zająć twoje godziny.

Poproś kogoś o poradę

Nadszedł moment, by pomówić z konsultantem. Znajdź kogoś, kto już obeznany jest w dziedzinie, w której pragniesz się odnaleźć, lub kogoś, kto ma dużo wiedzy lub doświadczenia w branży. Jeżeli Twoje marzenie jest związane z biznesem, możesz zapytać o wskazówkę związaną z karierą od kobiet odnoszących sukcesy, które znasz, lub jeśli Twoim marzeniem jest posiadanie dziecka, możesz zarezerwować wizytę u lekarza lub położnej, żeby nabyć większą wiedzę w tym zakresie.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?