Czy kiedyś będę szczęśliwa ?

Zrezygnuj z negatywnych myśli o sobie

Jak wielu ludzi krzywdzi siebie z powodu negatywnego, zanieczyszczonego oraz powtarzającego się sposobu myślenia? Nie wierz we wszystko, co podpowiada Ci twój umysł – zwłaszcza jeśli jest zły i samoobwiniający.

Przestań opierać się zmianom

Zmiana jest najlepsza. Zmiana pomoże Ci przejść z punktu A do punktu B. Zmiana pomoże ci dokonać ulepszeń w Twoim życiu, a także w egzystowaniu tych, którzy są wokół Ciebie. Zaakceptuj nowości – akceptuj je w pełni. Jest to dla Ciebie jedyna droga. Zmiana jest dobra – zaakceptuj ten stan rzeczy.

Zrezygnuj z potrzeby kontroli

Czy kiedyś będę szczęśliwa ?

Nie kontroluj innych rzeczy wokoło Ciebie, sytuacji, wydarzeń, ludzi, etc. Czy są to bliscy, współpracownicy, lub po prostu osoby nieznajome, których spotykasz w mieście – po prostu pozwól im wspierać Ciebie. Pozwól, aby wszystko i wszyscy byli tacy, jacy są, a zobaczysz, o ile lepiej się poczujesz. Kontrola nie jest Tobie do niczego potrzebna.

Porzuć przeszłość

To jest trudne. Szczególnie gdy przeszłość wygląda o wiele korzystniej niż obecne czasy, a przyszłość tak niedobrze, ale musisz wziąć pod uwagę sprawę, że teraźniejsza chwila jest wszystkim, co posiadasz i wszystkim, co kiedykolwiek będziesz miała. Twoja przeszłość, za którą teraz tęsknisz, przeszłość, o której teraz marzysz była przez Ciebie zapominana, kiedy była teraźniejszością. Wypracuj sobie jasną wizję tego, co będzie, przygotuj się, ale zawsze bądź obecna tu i teraz.

Zrezygnuj z potrzeby, by zawsze mieć rację

Wielu z nas nie może znieść poczucia bycia w błędnym przekonaniu – pragniemy mieć zawsze rację – nawet przy ryzyku zakończenia znakomitych relacji lub spowodowania dużego stresu i bólu, dla nas i dla innych ludzi. To po prostu nie jest tego warte. Jeśli kiedykolwiek poczujesz „pilną” potrzebę wskoczenia do walki o to, kto ma rację, a kto popełnia błąd, zapytaj: Jaką różnicę to zrobi? Czy twoje ego jest naprawdę tak ogromne?

Nie krytykuj innych ludzi

Przenigdy nie krytykuj spraw, jeśli chodzi o osoby inne od Ciebie. Wszyscy jesteśmy odmienni, a jednak wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy chcemy być zadowoleni, każdy z nas pragnie uwielbiać i być uwielbianymi oraz wszyscy chcemy być kochani.

Nie narzekaj

Porzuć swoją ciągłą potrzebę narzekania na te wiele, wiele, wiele rzeczy, ludzi, sytuacji, wydarzeń, które robią, że jesteś nieszczęśliwa, smutna oraz w depresji. Nikt nie może uczynić Cię nieszczęśliwą, żadna sytuacja nie może uczynić cię pogrążoną w depresji lub nieszczęśliwą, chyba że na to pozwolisz. To nie sytuacja wyzwala w tobie te emocje, ale to, jak zdecydujesz się na nią spojrzeć. Nigdy nie lekceważ potęgi wyjątkowego sposobu rozumowania.

Nie zrzucaj winy na innych

Zrezygnuj ze swojej potrzeby obwiniania innych za to, co masz lub czego nie masz, za to, co czujesz lub czego nie czujesz. Przestań obwiniać innych, ale zacznij brać odpowiedzialność za własną egzystencję.

Porzuć swoje lęki

Lęk jest tylko iluzją, nie istnieje. To Ty go stworzyłaś. To wszystko znajduje się w twojej głowie. Popraw swoje wnętrze, a to, co na zewnątrz ułoży się na swoim miejscu.

Zostaw za sobą przywiązanie

Wielu ludzi myli przywiązanie z miłością, ale miłość i przywiązanie nie mają ze sobą nic wspólnego. Przywiązanie bierze się z miejsca strachu, podczas gdy miłość … cóż, prawdziwa miłość jest dobra, życzliwa. Tam, gdzie jest prawdziwa miłość, nie może być strachu. Z tego powodu przywiązanie i miłość nie mogą współistnieć. Miłość to niespodzianka, pozytywne odczucia, które są najlepsze dla każdego.

Zrezygnuj z wymówek

Nie potrzebujesz ich. Wiele razy ograniczamy się z powodu wielu usprawiedliwień, których używamy. Zamiast rozwijać się i pracować nad zmianą siebie oraz naszej egzystencji, utknęliśmy, okłamując siebie, używając wszelkiego rodzaju wymówek, które w 99,9% przypadków nie są nawet realne.

Przestań etykietować innych ludzi

Zaprzestań etykietować te rzeczy, ludzi lub wydarzenia, których nie pojmujesz jako specyficzne lub inne i spróbuj otworzyć swój umysł małymi krokami. Umysły działają dobrze tylko wyłącznie, gdy są nieskrępowane.

Odłóż swoje przekonania na półkę

Zrezygnuj ze swoich ograniczających myśli na temat tego, co masz szansę lub czego nie możesz uczynić, co jest możliwe lub nierzeczywiste. Od teraz nie będziesz już pozwalała, aby limitujące przekonania trzymały Cię w nieodpowiednim miejscu. Rozwiń swoje skrzydła i leć!. Na pewno wyjdzie to Tobie na dobre..

Nie musisz imponować innym ludziom

Nie istniejesz jedynie po to, aby inni Cię akceptowali. To nie funkcjonuje w ten sposób. W momencie, gdy przestaniesz tak mocno czynić wysiłki, aby być kimś dla innych osób, w sytuacji, gdy usuniesz wszystkie swoje maski, w sytuacji, gdy zaakceptujesz i odnajdziesz prawdziwego ciebie, znajdziesz osoby, które przyciągniesz do siebie bez nadmiernych starań.

Nie żyj zgodnie z oczekiwaniami innych ludzi

O wiele za dużo ludzi żyje życiem, które nie jest ich życiem. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co inni uważają za najlepsze dla nich. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co ich rodzice uważają za najlepsze dla nich, z tym, co ich znajomi, ich wrogowie i ich nauczyciele, ich rząd i media uważają za najlepsze dla nich. Ignorują swój wewnętrzny głos, swoje wewnętrzne powołanie. Są tak zajęci dawaniem wszystkim zadowolenia, spełnianiem oczekiwań innych osób, że tracą monitoring nad swoim życiem. Zapominają, co czyni ich szczęśliwymi, czego chcą, czego potrzebują…. i finalnie zapominają o swoich potrzebach. Masz jedno życie – to jedno właśnie w tej chwili – musisz nim żyć, posiadać je, a zwłaszcza nie pozwól, by zdania innych ludzi odciągały Cię od Twojego sposobu życia. Żyjesz dla siebie – zawsze miej to w głowie.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?