Praca z energią: Oczyszczanie energetyczne

Kadzidła i kadzidełka

Możesz użyć lawendy, białej szałwii, jałowca czy też santo. Samo działanie wydzielającego się dymu jest tutaj kluczowe, gdyż zawiera on silne właściwości ,które uwalniają organizm od niekorzystnej energii. Przejdź się po swoim domu i okadź wszystkie pomieszczenia. Jeśli uważasz, że tego potrzebujesz, możesz też okadzić sama siebie.

Kot

To zwierzę może zmienić energetykę w każdym miejscu, a robi to ponieważ ma zdolność przekształcania energii. Ludzie i koty to stworzenia w pewien sposób uzupełniające się. Kot lubi energie, które są niekorzystne dla ludzi i z chęcią ja pochłania. Ale nie jest dla niego dobra energia, która jest pozytywna i korzystna dla człowieka. Nie spędzaj zbyt wiele czasu w ulubionym miejscu wypoczynku tego wąsatego pupila. By mieć dobry sen, zobacz, które miejsce w domu jest tym wybranym przez kota i nie stawiaj tam łóżka. Spędzaj za to chętnie czas tam, gdzie Twój ulubieniec raczej rzadko ma zwyczaj przebywać.

Praca z energią: Oczyszczanie energetyczne

Wybaczanie innym wyrządzonych krzywd

Każdy żal i gniew, które w sobie nosimy bardzo źle wpływają na naszą energię. To wielka blokada, która trzyma nas w ryzach i nie pozwala się wyzwolić. Rani nas każdego dnia od początku. Nie tylko sprawia, że nie mamy miejsca w życiu na inne doświadczenia, to jeszcze nasze rozżalenie przyciąga do nas negatywne energie. Dlatego powinniśmy wybaczyć i wyciągnąć wnioski z otrzymanej lekcji, zapamiętać jej przesłanie i nigdy nie wracać do tego, co nas niszczyło.

Dźwięk

Dźwięk posiada bardzo dobre moce oczyszczające. Spróbuj przejść się po domu i podzwonić dzwoneczkami w każdym pomieszczeniu i każdym kącie.

Afirmacje i mantry

Nie wystarczy tylko oczyszczać się z złych energii. Trzeba też dbać o swoje wysokie wibracje. Doskonałym sposobem jest stosowanie afirmacji, czyli pozytywnych twierdzeń w momencie, gdy budzisz się każdego dnia, jesteś pod wpływem stresu, nerwów i innych negatywnych emocji. Możesz skorzystać z gotowych afirmacji. Możesz również budować swoje własne afirmacje zgodnie z tym, czego akurat potrzebujesz. Będą idealne na początek dnia i do wykorzystywania ich w momencie, gdy masz poważne problemy. Warto też nauczyć się słuchania, czy też śpiewania mantr, pojedynczych sylab lub ich zlepków o wysokich częstotliwościach.

Płomień świecy i ogień

Oczyszczające moce ognia wykorzystywane są przez ludzkość od wielu lat. Rzecz jasna, nie oznacza to, że musisz urządzać tańce przy ognisku w swoim domu. Idealnie za to sprawdzi się tutaj świeca. Zapalona świeca nie tylko bardzo ładnie się prezentuje i nadaje błogiego nastroju – to właśnie jej płomień pozwala oczyścić dane pomieszczenie. Najlepiej w tym celu wykorzystać świecę woskową, ale z powodzeniem możesz użyć w tym celu każdej białej świeczki, jak i zapachowej.

Wyjście na łono natury

Matka Ziemia ma wyjątkowe zdolności zmiany energii. Im częściej przebywasz na łonie natury, tym masz wyższą wibrację. Przyroda podnosi częstotliwość naszych wibracji; w taki sposób wspierasz dobrą aurę wokół siebie. Równie istotne korzyści to zmniejszenie stresu, więcej optymistycznego myślenia, lepszy sen, większa pomysłowość i większa koncentracja.

Rośliny

Rośliny to jeden z najłatwiej dostępnych znanych nam filtrów niekorzystnej energii. Nie zapominaj, że to one wytwarzają konieczną nam do życia substancję – tlen. Im go więcej w Twoim powietrzu, tym będziesz się czuć lepiej, będziesz mieć więcej energii a Twoje zdolności poznawcze będą lepsze! Poza tym zwiększają wilgotność powietrza i pochłaniają substancje ,które są szkodliwe dla organizmu ludzkiego.

Podjęcie decyzji

Jednym z kluczowych działań musi być przede wszystkim silne przekonanie o tym, że chcemy oczyścić swoje życie z negatywnej energii. Zdecydowane i pozytywne nastawienie jest niezbędne. Tylko ono zapewnia odpowiednią moc i siłę do zmiany swojej sytuacji. Większa wiara i przeświadczenie o słuszności podejmowanych decyzji oznacza silniejszą magię ochronną.

Użycie soli kuchennej

Sól kuchenna może posłużyć nam do oczyszczania energii w mieszkaniu. Sól potrafi wchłaniać negatywną energię. Wystarczy, że do każdego kąta w pomieszczeniu nasypiesz po szczypcie soli. Zostaw ją na 2 dni. A co potem? Wystarczy, że ją zmieciesz lub odkurzysz. Jeśli zaś chcesz aby to Twoja osoba została oczyszczona, dodaj garść soli do kąpieli w wannie, lub wetrzyj ją w siebie pod prysznicem.

Talizmany

Amulety chronią przed negatywnymi emocjami i energią z zewnątrz. Kamienie mają różne moce i działanie, niektóre z nich ściągają złą energię, która w nas jest, a inne odbijają ją i uniemożliwiają przedostanie się do naszej aury. Można zdobyć gotowy amulet kierując się jego właściwościami lub stworzyć swój własny, od początku. Kupując gotowy amulet warto zdecydować się na taki, który zrobiony jest z kryształu górskiego, onyksu lub obsydianu. Amulet, który mamy ciągle przy sobie, trzeba myć w wodzie z solą lub obmywać pod kranem, przynajmniej raz w tygodniu.

Kryształy górskie

Kryształ górski to niezwykły minerał, który odbiera i wchłania energię z otoczenia. Kamienie porozkładaj w różnych zakamarkach domu – przy łóżku, na biurku gdzie codziennie pracujesz, bądź przy stole, gdzie jadasz albo przyjmujesz gości.

Sprzątnięcie i przewietrzenie

Brzmi jak coś absolutnie naturalnego, jednak działa. Chaos oraz bałagan mogą skutecznie zaburzyć energię w konkretnym miejscu. Jeżeli ponadto nie nie ma w nim dostępu do świeżego powietrza, praktycznie uniemożliwia to dokładne oczyszczenie mieszkania. Dlatego, jeśli planujesz oczyszczanie swojego domu, Pierwszym, co zrobisz powinny być dokładne porządki. W znacznej części przypadków to właśnie domowe sposoby oczyszczania energii są w zupełności wystarczające, aby poprawić jakość naszego życia i pozbyć się negatywnego samopoczucia. Jeśli będziemy oczyszczać nasze mieszkanie często, sprawimy, że efekty będą o wiele bardziej widoczne. Posprzątaj porozrzucane, walące się po domowych kątach rzeczy do szaf, czy też do szuflad. Pozbądź się zbędnego kurzu, włącz odkurzacz, zetrzyj podłogę. Rzeczy, których prawie wcale nie używasz – możesz wynieść na śmietnik. Otwórz okna na oścież, pozwalając słońcu oraz świeżemu powietrzu zajrzeć do Twojego domu.

Źródło: https://blog.otylia.pl/oczyszczanie-energetyczne/

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?