Jak sprawdzić czy jestem przeklęta ?

Zniszczone amulety

Amulety stosowane są po to, aby to one poniosły wszelakie szkody, a nie osoba lub dom, który ochraniają. Z tej przyczyny też, gdy amulet się psuje lub zagubi się, oznacza to, że jego energia została wykorzystana. Wymień amulet na nowy i nigdy nie naprawiaj zepsutego amuletu.

Podejrzane zachowanie zwierząt

Zazwyczaj klątwa przyciąga jednostki o niskiej wibracji, które czają się wokół przeklętego celu. Dlatego zwierzęta, które są mocniej wrażliwe na duchy lub energie, zachowują się dziwnie. Przyjrzyjmy się kilku poniższym przykładom: Ptaki – zazwyczaj kruki – latające dookoła twojego mieszkania lub otoczenia. Psy szczekające w eter. Przynajmniej takie masz odczucie… Mrówki (zazwyczaj czerwone) przejmują miejsce (w którym ich uprzednio ich nie zaobserwowałaś). Obserwuj uważnie zachowanie zwierząt. Spróbuj rzucić zaklęcie oczyszczające lub oblać dom wodą święconą.

Śnisz o tym, że ktoś Cię przeklina

Zazwyczaj czarownice, które przeklinają, są rozgniewanymi ludźmi, którzy są skłonni do robienia błędów. Z tego względu też nie zacierają one wszystkich swoich tropów. Z tego powodu przeklęty cel może zagorzale zauważać go w swoich snach. To może być sygnał alarmujący.

Znikająca bielizna

Jak sprawdzić czy jestem przeklęta ?

Bielizna lub ubrania (szczególnie używana) pozostawiają mocny ślad energetyczny. To samo tyczy się twoich bardzo osobistych rzeczy (przypuśćmy, że zegarka). Ta wasza gęsta energia może być użyta niczym ogniwo w rytuałach, jednocześnie w dobrych jak i złych celach.

Znalezienie strasznych rzeczy w twoim domu

Czarownice, które obierają cię za cel, muszą pozyskać kontakt, aby efektownie cię przekląć. Aby to zrobić, muszą wykorzystać kilka metod. Najczęstszym instrumentem czarownic jest strach. Strach jednoczy ludzi. Jeśli czujesz się przeklęty, to jest to jak samospełniająca się przepowiednia. Z psychologicznego punktu widzenia, gdy sądzimy, że jesteśmy łatwym kąskiem, jesteśmy w stanie zachowywać się jak przeklęci ludzie. Pójdź na komisariat, jeśli przypuszczasz, że ktoś włamał się do twojego domu i zostawił coś strasznego, aby cię straszyć. Należy zgłosić każde ewentualne „włamanie”, a co więcej akt wandalizmu. Pozbądź się upiornego artefaktu. Nigdy nie zapominaj o tym, że: Za żadne skarby nie wrzucaj przeklętego artefaktu do wody.

Dziwna symbolika na Twoim domu

Czarownice są w stanie potrzebować „oznaczyć” twoje terytorium za pomocą swoich magicznych śladów. Dostrzeżenie magicznych talizmanów nieznanego pochodzenia w twoim otoczeniu oznacza, że przebywała tam czarownica lub ktoś, kto idzie w jej ślady. Znak ten jest raczej wyrżnięty nożem (rytualnym sztyletem) lub namalowany magicznym tuszem. Niezależnie od „klątwy”, poinformuj policję, jeśli uważasz, że powinnaś zgłosić wandalizm, który miał miejsce na twoim terenie. Pozbądź się upiornych symboli – usuń je. Po sprzątnięciu miejsca polej na nie wodę święconą.

Bóle niewiadomego pochodzenia

Często atak magiczny czyli klątwa wchodzi w interakcję z twoją matrycą energetyczną, co możliwie możesz odczuwać jako ból. Ten ból jest tak naprawdę ostrzeżeniem od twojej aury, że miało miejsce coś złego. Głównie jeśli ten ból nie da się porównać do czegoś, co kiedykolwiek czułaś lub dotyczy części twojego ciała, która jest w 100% zdrowa. Każdy ból musi być na początek sprawdzony przez specjalistę medycznego. Monitoruj ból. Kiedy zaczął się objawiać? Czy nasilił się podczas pełni księżyca? Sporządzaj notatki. Oczyszczaj i osłaniaj swoją aurę.

Chorujące rośliny

Jeśli zdrowe rośliny domowe chorują bez żadnego powodu, na wstępie powinieneś sprawdzić glebę.
Zazwyczaj złe czarownice „pod przykrywką” chcą ukrywać zaczarowane przedmioty w roślinach domowych. Rośliny domowe w łatwy sposób chorują, z racji też, iż nie posiadają dobrego sposobu na oczyszczenie swojej aury. To one jako pierwsze zostają narażone na chorobę. Zbadaj glebę i doniczkę. Jeżeli zostanie znaleziony zaczarowany lub nieznany przedmiot lub płyn zmobilizuj się na oczyszczenie. Pozbądź się tego przedmiotu. Porozmawiaj z profesjonalistą, jeśli więcej roślin jest dotkniętych.

Mroczne omeny

Spostrzeżenie niebieskiego motyla jest omenem, że działa tu magia. O ile magia nie należy do ciebie, nie zapominaj, że możesz być zmuszona do czytania między wierszami. Wrony i sowy są również przywoływane przez magię, tak samo dobrą jak i złą. Jeśli sowa skrzeczy przed świtem lub kruk przypadkowo przekroczy twoją drogę to tak samo jest omen. Znalezienie ciemnego żółtka jajka uchodzi za mroczny omen czarnej magii. Jest to także sposób, aby poznać, czy jesteś przeklęta.

Zagubione zdjęcia

Istnieje opinia, że zdjęcia (zwłaszcza te starsze lub niecyfrowe) mają coś z twojej energii eterycznej. Mogą one faktycznie wpływać jako łącznik z fotografowaną osobą, zwierzęciem lub miejscem. Jest to używane jako punkt odniesienia dla wielu rytuałów, zarówno pozytywnych jak i złych. Dlatego też zaginione zdjęcia z twojego pomieszczenia lub mieszkania świadczą, że ktoś jest w stanie je zdobyć, aby użyć ich do mrocznych rytuałów.

Płyny rozlane na Twoim terenie

Często czarownica jest w stanie użyć zaklętych eliksirów, aby rzucić urok na ciebie lub twoje otoczenie. Aby to zrobić, ciecz musi zostać rozprowadzona wokół Twojego mieszkania lub na twoim progu. Znalezienie tego typu płynów wraz z żelaznymi gwoździami lub potłuczonym szkłem może świadczyć, że ktoś usiłuje rzucić na ciebie klątwę.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?