Stawianie kart tarota online. O czym pamiętać ?

Przygotuj listę pytań

Przed dostaniem wróżby z kart tarota, trzeba sporządzić pakiet pytań, na które pragniesz osiągnąć odpowiedź. Pytania, które przygotujesz będą kierunkiem Twojej wróżby. Dlatego kluczowe jest, abyś zebrała swoje myśli i przemyślała, na co pragniesz osiągnąć odpowiedź. Bądź dodatkowo uświadomiona, że być może dowiesz się więcej niż to, o co pytałaś.

Nie ma złych kart tarota

Istnieją karty tarota o złej opinii, lecz musisz pojąć, że w rzeczywistości nie ma niedobrych kart tarota. Na przykład, karta śmierci nieczęsto oznacza dosłowną śmierć. Raczej symbolizuje sporą zmianę w Twoim życiu, taką jak ukończenie studiów lub zmiana miejsca zamieszkania. W związku z tym karta ta umie faktycznie wręczyć Ci sposobność zastanowienia się nad tym, w jaki sposób możesz odmienić swoje życie.

Możesz czuć się pozytywnie

Stawianie kart tarota online. O czym pamiętać ?

W trakcie odczytywania kart tarota, możesz wyczekiwać optymistycznego, pełnego werwy uczucia. Wróżba z kart tarota pozostawi Cię zmobilizowaną i pobudzoną. W związku z tym po prostu pozostaw otwarty umysł i przemyśl odszyfrowywanie kart tarota jako coś właściwego dla Twojego dobrego samopoczucia.

Daj sobie czas na zrozumienie tego, co chciały przekazać Ci karty

Karty Tarota oznaczają wiele rozmaitych rzeczy, które są w stanie przekładać się na rozmaite aspekty w Twoim życiu. Możesz nie być w stanie zrozumieć błyskawicznie, co oznacza rozkład. Ale jak tylko zaobserwujesz, jak to się rozwija w Twoim życiu, możesz umieć odkryć powiązania między tym, co się dzieje a tym, co pokazały karty.

Poznaj przyszłość

Kiedy udajesz się na czytanie kart tarota, przygotuj się na przyjęcie nieznanego. Baw się doskonale w odkrywaniu siebie poprzez archetypy, które karty Ci zobrazują.

Pomoc w interpretacji rozkładów kart

Bądź otwarta w stosunku do osoby, która Ci wróży i zaufaj jej, ponieważ będzie ona potrafiła udzielić Ci pomocy w kontekście tego, jak odczytać karty. Twoja relacja z tarocistką stanowi wielkie znaczenie w procesie interpretacji rozkładu, a dzieląc się swoimi myślami i emocjami z nią, będzie potrafiła właściwiej Cię poprowadzić. Bądź pewna, że nie będzie Cię osądzać, ani pouczać.

Wróżby mogą, ale nie muszę być dokładne

Funkcjonuje kilka sposobów na tasowanie kart i jest też dużo metod na rozłożenie ich na stole. Sposób, w jaki karty są tasowane i eksponowane może mieć wpływ na odczyt i są sytuacje, w których wizje mogą nie być w pełni dokładne. Z uwagi na to, najkorzystniej jest przyjść bez jakichkolwiek żądań co do zdobycia odczytu.

Źródło: https://blog.otylia.pl/stawianie-kart-tarota/

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?