Karty przyszłości

Czy bać się przyszłości ?

Nieraz podążamy przez życie czując podświadomie pewien niepokój i nie mamy nawet odwagi, aby najpierw przyznać się przed sobą, że jesteśmy pełni obaw. Kiedy już zdobędziesz się na tę odwagę, przekonasz się, że możesz znacznie wyraziście zobaczyć rzeczy, których pragniesz, aby przezwyciężyć swoje lęki. Co ważniejsze, często rozpoznasz, że być może będziesz musiała zwrócić się o pomoc do innych ludzi. To całkiem naturalne, jesteś przecież istotą ludzką.

Wizualizuj pozytywny wynik

Wizualizacja jest czymś więcej niż tylko marzeniem, ale w rzeczywistości praktyką oraz projekcją realnej sytuacji, której pragniesz w sposób celowy. Ważne jest doświadczanie emocji i uczuć związanych ze zwycięstwem, nawet zanim ono zaistnieje.

Karty przyszłości

Zajmij swoją głowę pracą

Cierpiąc od czasu do czasu na problemy ze snem często wywołane określonymi obawami lub okresami melancholii, można stwierdzić, że działania zawodowe są najlepszym antidotum na zamartwianie się. Niezależnie od tego, czy chodzi o pozyskanie odwagi, by stawić czoła temu, co jest trudne, poprzez celowe działania nad tym, zaangażowanie umysłu w coś wyjątkowego, czy też aktywność fizyczną, poczujesz się o wiele lepiej, gdy zajmiesz się różnymi sprawami. Praca mają kojące oddziaływanie. Dzięki nim wszystko realizuje się z sukcesem. O tym nigdy nie wolno zapominać, a nadmierne rozpamiętywanie źle działa na psychikę. O tym mówią zawsze psychologowie. Należy słuchać osób mających wiedzę.

Pomyśl, kiedy ostatni raz się czegoś bałaś

Pomyśl o ostatnim razie, kiedy się bałaś, co się wydarzyło? Prawda jest taka, że udało ci się przetrwać. Może masz przekonanie, że mogłaś przegrać lub sprawy nie ułożyły się tak, jak mogły. Może nie zawsze ponosimy porażkę, bo nie jesteśmy odpowiednio dobrzy. Może przeżywamy porażkę, ponieważ istnieje inna droga, którą powinniśmy wybrać.

Siła i odwaga to Twoje atuty

Wszyscy czuliśmy się pokonani. Bycie odważnym oznacza, że robisz to, co możesz, z tym, co masz, niezależnie od tego, jak się czujesz. I być może najważniejszą rzeczą, o jakiej należy pamiętać jest to, że nikt inny nie może Ci jej podarować, musisz ją dać sobie sama. Aby stawić czoła swoim obawom i swojej przyszłości, musisz uwierzyć, że możesz to zrobić. Odwaga, siła, wewnętrzna spójność są niezmiernie ważne dla każdej osoby. Pozwalają one przeżyć najbardziej nawet trudne miesiące. Każda osoba może funkcjonować tak, jak chce. Musi wyłącznie zadbać o swoje sprawy i nie żyć strachami. Tylko takie podejście da wyczekiwany sukces w układaniu własnej egzystencji.

Wizualizuj sobie najgorszy, możliwy scenariusz

Co jest niepożądanym, co mogłoby się zdarzyć? Wiele z naszych przyszłych lęków, nawet gdyby się spełniły, nie są zagrażającym życiu wyrokiem śmierci, za jaki je uważamy. Owszem, można obserwować pewne scenariusze i sytuacje, które mogłyby fatalnie wpłynąć na nasze życie, ale może to, co potencjalnie niedobre, jest tylko niedogodnością, a nie doświadczeniem niszczącym istnienie. Najgorsze scenariusze czasami się ziszczają – nie należy zatem obawiać się ich nadmiernie.

Martwienie się bez potrzeby nie pomaga

Nigdy nie zapominaj, że Twoje obawy rzadko się ziszczają. Rzeczywistość jest taka, że wielu z nas niepokoi się o sprawy, które najprawdopodobniej nigdy się nie wydarzą. Rzeczywistość może być dziwniejsza od fikcji, ale fikcja będzie nas bardziej przerażać niż realność.

Medytuj i rób to, często

Istnieje wiele testów psychologicznych i medycznych, które prezentują, że duchowość pomaga ludziom szybciej leczyć nawet fizyczne problemy, więc z pewnością może pomóc w przyszłych lękach. Dla osób, które tego nie próbowały, samo siedzenie oraz oddychanie jest czynnością bezcelową. Regularna medytacja działa cuda.

Skup się na teraźniejszości

Większość naszych niepewności wypływa z naszego niedoboru wiedzy na temat pewnych rzeczy, w połączeniu z niezdolnością do wglądu w to, co przyniesie nam przyszłość. Prawda jest taka, że bez względu na to, jak na to spoglądasz, możesz uczynić tylko to, co możesz zrobić w tej chwili. Jeśli nie możesz nic uczynić ze swoimi obecnymi lękami, przejdź się, pobiegaj lub odpocznij. To najlepsze wyjście dla Ciebie. Takie rozwiązania są jak najbardziej zalecane.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?