Co mnie czeka w najbliższym czasie ?

Wyobraźnia lubi wyolbrzymiać

To fakt, że twoje ciało usiłuje przygotować się na najgorszą opcję, więc twój umysł wytwarza te zamienne rzeczywistości, które są okropne i sprawiają, że stresujesz się i irytujesz kierującymi się w Twoją stronę wydarzeniami. Powtarzaj sobie, że to, co ma mieć miejsce będzie fajniejsze niż twoje negatywne myśli.

Większość ludzi czuje to samo

Jest to wielki powód, aby przestać przejmować się o to, co będzie później, nawet jeśli jest to trochę bardziej skomplikowane do zrozumienia. Nie jesteś sam w przejmowaniu się o to, co będzie dalej. Istnieją tony ludzi, którzy są w identycznej sytuacji, co ty. Dlatego nie musisz czuć potrzeby, aby zamartwiać się stale o przyszłość, bo wszyscy inni się o nią troskają. Stań się początkiem ruchu, który zakończy obsesyjne wizje o przyszłości.

Będziesz się lepiej koncentrować

Wystarczy zastanowić się, ile razy byłaś w środku wykonywania czegoś i niespodziewanie utraciłaś koncentrację przez własne negatywne i inwazyjne lęki odnośnie przyszłości. To możliwe, że dzieje się z tobą przez cały czas, a ty nawet o tym nie wiesz. Kluczem do doskonałej przyszłości jest to, aby przestać martwić się tak mocno o to, co będzie i najzwyczajniej iść z prądem i niech się będzie, co ma być.

Przyszłość wcale nie jest ważniejsza od teraźniejszości

Co mnie czeka w najbliższym czasie ?

Będąc całkowicie szczerym, poświęcamy tak dużo czasu próbując uczynić naszą przyszłość najlepszą jaką tylko się da, z uwagi na to, że myślimy, że nasza przyszłość jest kluczem do naszego szczęścia. Tracisz tak mnóstwo czasu przejmując się o coś, co nie jest tak istotne w naszym życiu. Oczywiście, musisz o tym myśleć raz na czas, ale nigdy nie powinnaś poświęcać przeważającej części swojego czasu będąc niespokojnym o to, co ma się wydarzyć, ponieważ to autentycznie szczególne jest tylko to, co czynisz tu i obecnie.

Będziesz bardziej zdrowa

Wychodzi na to, że, zamartwianie się sprawia, że jesteś niespokojna, a niepokój kieruje do stresu. Jest powód, dla którego tak wielu ludzi rozmawia i opisuje o rozmaitych metodach wyzbywania się stresu, a to dlatego, że jest on niezdrowy dla twojego zdrowia. Nie czekaj, aż będziesz chora, z nadwagą i wycieńczona, zanim przestaniesz się przejmować o swoją przyszłość. Zacznij już i po prostu pozwól, aby wszystko działo się samo. Twoje ciało będzie ci wdzięczne za to i zaczniesz dostrzegać, jak ogromną robi to różnicę.

Zmienisz swoje cele

Twoje cele i marzenia będą się zmieniać stale. Możesz obudzić się pewnego ranka i pragnąć kierować się w zupełnie innym kierunku w życiu, a to oznacza, że cała Twoja przyszłość idzie naprzód razem z celami. Jaki jest sens w martwieniu się o coś, co będzie się modyfikować nieustannie?

Zapomnij o kontroli

Jaki jest sens w poświęcaniu tyle czasu i siły w coś, czego nie jesteś w stanie zmienić? Przyszłość stanie się bez względu na to, co zrobisz. Najzwyczajniej w świecie przestań przejmować się o przyszłość, ponieważ zmodyfikuje się ona nie zważając na to, co uczynisz, aby ją zmodyfikować. Zdaj sobie sprawę z tego, że twoja przyszłość jest zagadką i idź dalej.

Wszystko się zmienia

Jeśli żyłeś całe życie będąc świadomym konkretnie, co chcesz robić i kierowałeś się konkretną drogą, aby się tam znaleźć i wreszcie pozyskujesz przyszłość, którą każdorazowo widziałeś dla siebie to bardzo dobrze. Jednak zdecydowana większość ludzi dostrzeże zupełnie odmienną rzeczywistość. Nie zważając na twoje cele, świat jest stale zmieniającym się miejscem i będziesz musiał dostosować się do jego potrzeb.

Podejmowanie decyzji przychodzi Ci dużo łatwiej

Myślisz tak dużo o przyszłości, że jeśli myśl o podjęciu decyzji, która jest w stanie uczynić jakąś zmianę w twoim życiu nierzadko jest nieosiągana. Absolutnie unikasz podejmowania decyzji, które mogą mieć potencjał, aby w dobry sposób zmienić życie.

Lepsze radzenie sobie z konfliktami

Przejmowanie się o to, co będzie kiedyś czyni, że radzenie sobie z scysjami w twoim życiu jest cięższe, ponieważ w jednej chwili robisz się zestresowana. Dzięki poprawniejszemu radzeniu sobie z sporami będziesz posiadała także poczucie spełnienia w swoim życiu.

Przyszłości nie unikniesz

Przyszłość się wydarzy, nieważne, jak mocno będziesz się martwić lub próbować ją zmienić. To jest po prostu fakt. Jeśli istnieliby ludzie, którzy potrafiliby manipulować czasem, nie uważasz, że już kiedyś byśmy o tym usłyszeli? Martwienie się o coś, co będzie miało miejsce bez względu na to, co uczynisz, jest całkowicie pozbawione sensu. W rzeczywistości tracisz swój czas, zamartwiając się tak mocno.

Będziesz bardziej obecna w teraźniejszości

W momencie gdy spędzasz zbyt wiele czasu martwiąc się o to, co będzie kiedyś, przegapiasz to, co jest właśnie przed tobą. Są trzy części czasu – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość – i poświęcając tak wiele czasu w przyszłości, tracisz najważniejszą i najbardziej istotną część – teraźniejszość.

Nigdy nie wiadomo

Mowa o tym, że nigdy nie będziesz w stanie określić, co przyniesie Ci to, co będzie kiedyś. Przejmowanie się o coś, o czym nawet nie masz bladego pojęcia, jest zwyczajnie głupie. Zrezygnuj z tej jednej rzeczy w swoim życiu i przestań zamartwiać się o to, co będzie kiedyś.

Będziesz pozytywniejszą osobą

Martwienie się, niepokój i stres to złe emocje, które mogą mieć ogromny wpływ na twoją osobowość. Kiedy martwisz się o to, co będzie kiedyś, przechodzisz przez wszelakie złe rzeczy, które są w stanie się ziścić w twoim życiu i nie koncentrujesz się na dobrych stronach.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?