Horoskop: Czy pasujemy do siebie ?

Ciągle się kontaktujecie

W przypadku gdy ty i twój ukochany stale do siebie dzwonicie i wysyłacie SMS-y to najlepszy znak, że odczuwacie wielką tęsknotę i zależy wam na drugiej połówce. Gorzej, jeśli ty ciągle pragniesz być z chłopakiem w kontakcie, a on redukuje ten kontakt do minimum. W takim związku nie będziesz szczęśliwa.

Wspieracie jeden drugiego

Nawzajem się mobilizujecie i zachęcacie do akcji. Jesteście ze sobą nie zważając na wszystko, zarówno w optymistycznych, jak i negatywnych momentach. Każde z was jest przekonane, że ma wsparcie w drugiej osobie i może na niego liczyć w każdej chwili.

Radzicie sobie z problemami

Mimo, że nierzadko się kłócicie, to szanujecie się wzajemnie i umiecie dojść do konsensusu. Potraficie rozstrzygnąć sprzeczki i rozładowywać napięcie. Razem stajecie przeciwko wyzwaniom i kłopotom na swej ścieżce.

Horoskop: Czy pasujemy do siebie ?

Wartości w wierze

Jednakowe podejście do sprawy wiary jest bardzo znaczące dla szczęśliwego związku. I nie chodzi tutaj jedynie o to, byście oboje byli wielce religijni, ale o takie samo podejście do kwestii dobra i zła. Identyczny kodeks moralny to klucz do stworzenia trwałej, szczęśliwej relacji partnerskiej.

Miejsce zamieszkania

On marzy o tym, by mieszkać i pracować w Nowym Jorku, a ty nie widzisz życia poza Polską? Otwórz oczy – nawet jeśli jedno z was zmieni plany dla swojej drugiej połówki, z czasem i tak będzie jej to wypominać.

Zaufanie

Jesteście w stosunku do siebie szczerzy i prawdomówni, ufacie sobie nawzajem. Nie stwarzacie sobie powodów do zazdrości i zwątpienia. Lojalność i uczciwość to źródło waszego związku.

Macie wspólne poglądy

Zgadzacie się w znaczących życiowych kwestiach. Posiadacie zbliżone przekonania i poglądy w ważnych dla Was kwestiach. Co więcej patrzycie w przyszłość podobnie, posiadacie wspólne plany, cele i marzenia.

Macie zbliżone IQ

To znaczące, abyście obydwoje byli tak samo inteligentni, ponieważ wtedy potraficie się dogadać. Osoba, która jest zobligowana wszystko przekładać osobie, która nie rozumie wręcz najprostszych rzeczy, szybko się przeciąża funkcją nauczyciela.

Macie podobne a nawet takie samo poczucie humoru

To szalenie znaczące, aby jedno z was nie było okropnie poważne, a drugie dowcipnisiem, bo się będziecie nieustannie kłócić. O wiele lepiej dogadują się osoby posiadające podobne poczucie humoru.

Macie podobne podejście do pieniędzy

Nie może być tak, że jedno jest silnie nastawione na pieniądze, sukces i pragnie znaleźć pracę poza krajem, a drugie chciałoby pracować na miejscu. Dobrze, abyście obydwoje byli ukierunkowani na sukces albo wychodzili z założenia, że odpowiednia praca, którą kochacie całkowicie wam wystarcza.

Dietetyka

Ona lubi sushi, a on nienawidzi surowej ryby? Ona zajada się owocami morza, a on z przyjemnością jadłby każdego dnia w fastfoodach? Niedobrze. Podobne nawyki żywieniowe to klucz do szczęśliwego związku. Jeśli więc wy lubicie jeść podobne rzeczy, jesteście szczęściarzami.

Sprawy łóżkowe

Jeśli kobieta ceni sobie intensywny i czuły seks, a mężczyzna pragnie furiackich akcji, seksu analnego, BDSM, to nadzieja porozumienia jest mała. Ona nie powinna się zgadzać na coś, co budzi w niej niechęć, a on będzie z tego powodu odczuwał rosnącą frustrację.

Podobnie myślicie na temat ślubu

Jeśli ona chce ślubu, a ty nieformalnego związku, to macie problem. Jednakowo jak różnicie się podejściem do typu ślubu. Ona wyśniła sobie ślub kościelnym, Ty chciałbyś go zawrzeć w urzędzie lub na odwrót. Szanse na to, że się dogadacie są liche.

Macie takie samo podejście do dzieci

Ważne, aby nie spotkać człowieka o zupełnie innym podejściu. Np. ona pragnie dziecka, a on nie. W takiej sytuacji się nie dogadacie. Jeśli obydwoje pragniecie mieć dzieci w przyszłości, gdy nadejdzie odpowiedni czas, to macie odpowiednie podwaliny pod związek.

Pracujecie w podobnym czasie

Jeśli ty pracujesz od 9:00 do 17:00, a twój facet chodzi do pracy po południu, to logiczne, że pozostaje wam niedużo czasu na pogawędkę i spędzenie czasu razem. Czy można tak funkcjonować na dłuższą metę?

Ciekawicie się nawzajem

Wciąż jesteście siebie ciekawi i odkrywacie się na nowo. Sporo rozmawiacie, zadajecie sobie pytania i z przyjemnością słuchacie odpowiedzi. Chcecie się jak najbardziej poznać i wiedzieć o sobie wszystko.

Dobrze się dogadujecie

Wiadomo, że poprawna komunikacja jest podstawą udanej relacji. Jesteście w stanie ze sobą rozmawiać na każdy temat, nie ma między Wami niedopowiedzeń, zagadek i kłamstw. Jesteście wobec siebie otwarci i prawdomówni. Uważnie się słuchacie i prezentujecie zainteresowanie tym, co ma do przekazania druga osoba.

Spędzacie razem czas

Cieszycie się swoim sobą i lubicie przebywać razem. Wszystkie luźne chwile próbujecie spędzić ze sobą. Nawet gdy jesteście zabiegani i macie odrobinę czasu, jesteście w stanie wynaleźć dla siebie nieco czasu tylko we dwoje.

Wakacje

Jeśli jedno z was z chęcią leciałoby do Hiszpanii, a drugie zwyczajnie odwiedziło rodzinne strony lub na kilka dni w polskie góry, to się nie dogadacie.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?