Czy ja nadaję się do związku ?

Źle oceniasz innych ludzi

Fakt, że jesteś niebywale wymagająca wobec innych, obojętnie, czy chodzi o przyjaciółki z pracy, kasjerkę ze sklepu czy znajomych swojego faceta, negatywnie o tobie świadczy. Ktoś, kto łatwo wystawia innym opinie, jest nierzadko niesprawiedliwy, małostkowy i zarozumiały. Z kimś takim ciężko jest ułożyć sobie życie.

Nie masz doświadczenia w związkach

Jeśli nie masz za sobą żadnej poważnej zażyłości, to jest to niebywale dziwne. Coś musi być z tobą nie tak – w ten sposób tak wyobraża sobie przeważająca część ludzi. Może być tak, że nie jesteś w stanie pójść na kompromis, może stawiasz egoizm na pierwszym miejscu lub zwyczajnie nie potrafisz się zaangażować w żadną relację długoterminową.

Kipisz z zazdrości

Czy ja nadaję się do związku ?

Oczywiście powiada się, że nie ma miłości bez zazdrości, ale to jest bujda. Zazdrość jest jak toksyna. Może i mała dawka nie wyrządzi Ci krzywdy, natomiast nic nie usprawiedliwia stosowania substancji trującej. A wzięcie tego w nadmiarze jest w stanie mieć fatalne rezultaty. Nawet jeśli czujesz zazdrość to musisz zdawać sobie sprawę, że przerzucanie jej na swojego partnera nie tylko nie da Ci nic pozytywnego, ale wręcz dołoży do pieca, bo jeszcze silniej go od siebie odepchniesz, jego uczucia bardziej się osłabią, a przez to prawdopodobieństwo niewierności będzie jeszcze większe.

Miewasz fochy

Rzucając focha przedstawiasz swoje kompleksy i brak pewności siebie. Sytuacja nie układa się najlepiej, jeśli rzucasz focha i masz pretensje, kiedy ktoś pokazuje Ci brak zaciekawienia Twoją osobą np. odwołał spotkanie, nie wysłał wiadomości, albo nie podejmuje żadnych innych wysiłków. W praktyce pretensjami nie tylko nikogo nie przekonasz do tego na czym Ci zależy, ale co więcej pokiereszujesz waszą relację.

Jesteś bardzo uległa w stosunku do partnera

Jeśli myślisz, że nie poradzisz sobie bez swojego partnera i musisz go zatrzymać bez względu na to, co byś musiała uczynić, to w momencie gdy wytworzy się podlegająca dyskusji chwila będziesz bardziej skora do kapitulacji. Ale tego typu przekonania grożą zachwianiem równowagi uczuć i w konsekwencji zniszczeniem związku. Z racji tego stawianie na swoim, szczególnie w sprawach, które mają dla Ciebie większe znaczenie, wyjdzie na dobre nie tylko Tobie, ale też Twojej relacji.

Nie jesteś ogarniętą osobą

Niektóre kobiety ani trochę nie są uporządkowane. Obiecują, że coś uczynią, a potem o tym nie pamiętają, albo przekładają konkretną czynność na kiedyś. Spóźniają się kiedy się z nimi umawiasz. Nikt nie chce wiązać się z tak beztroską kobietą.

Próbujesz kontrolować partnera

Z całą pewnością to dobrze, jeśli pragniesz dla swojego partnera jak najlepiej, skłaniasz go do wyznaczania nowych celów i pracy nad sobą – natomiast jeśli dopingowanie przeradza się w groźby, {ultimatum|warunki|żądania|roszczenia|, albo zwykłe narzekanie to bardzo uszkodzisz swoją zażyłość i uczucia Twojego partnera.

Nie masz żadnych znajomych

Jeśli nie masz żadnych przyjaciół, ani poważniejszych więzi z rodziną i środek Twojego życia prywatnego stanowi Twój partner, to możesz mieć komplikacje. Tym silniejsze, jeśli on jak na złość ma kolegów i swoje życie prywatne. Taka sytuacja potrafi przyczynić się do tego, że on będzie czuł konieczność spędzania z Tobą czasu, a to nie będzie dobrze wpływało na jego uczucia do Ciebie.

Zbyt łatwo wydajesz pieniądze

Niektóre kobiety wydają więcej, niż zdobywają, żyją ponad stan. To nie widzi się mężczyznom. Jeśli lekką ręką roztrwaniasz pieniądze, których nie posiadasz to musisz zdawać sobie sprawę, że nie plasujesz się jako odpowiednia partnerka. Żaden facet nie będzie chciał stworzyć związku z kobietą, która będzie w stanie go wmanewrować w spiralę zadłużenia.

Ciągle rozglądasz się za innymi opcjami

Faktycznie jest całkiem dobrze, ale zawsze mogłoby być lepiej. Głównie dlatego, że upłynęło do tej pory trochę czasu, motyle w brzuchu umarły i już nie ma tego czegoś. Fala początkowej namiętności pewnego dnia redukuje się, a wasza relacja wchodzi w etap dojrzałości. Jeśli pozwolisz się uwieść pokusie i zaczniesz rozglądać się za innymi, to jesteś w stanie wplątać w pułapkę namiętności i bez ustanku skakać z kwiatka na kwiatek.

Kochasz być w centrum uwagi

Mężczyźni nie lubią, gdy kobieta stale potrzebuje być w centrum uwagi. W byciu pewną siebie nie ma nic złego jeśli nie za każdym razem to ty musisz błyszczeć. Jeśli należysz do kobiet, które za żadne skarby nie dadzą nikomu innemu błyszczeć, to sama sobie wystawiasz negatywne świadectwo.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?