Kocham dwóch facetów na raz. Oznaki

Problem w sypialni

Klasyka takich sytuacji czyli rozmyślanie o jednej osobie podczas stosunku to wszechobecny kłopot. Niestety, sytuacja wygląda podobnie z wypowiadaniem imienia tej drugiej osoby. Staraj się wystrzegać się tego ostatniego.

Kiedy wydarzy się coś ważnego, nie wiesz, do kogo zadzwonić

Kiedy odbywają się wielkie wydarzenia – dostajesz nową pracę, twój pies zdycha, otrzymujesz informację o nowej serii ulubionego serialu – jawi się reakcja, aby zadzwonić do osoby numer jeden. Jeśli nie nie masz bladego pojęcia, do kogo zadzwonić jako pierwszego, to coś może być nie tak.

Myślisz o kimś innym, gdy jesteś z parterem

Kocham dwóch facetów na raz. Oznaki

Jeśli jesteś zakochana w dwóch osobach, to może zdarzyć się tak, że jesteś całkowicie uradowana, gdy jesteś z dala od tych osób. Albo może zdarzyć się, że nigdy nie czujesz się w pełni w porządku, z racji tego, że druga osoba włamała się do twojego umysłu i czujesz się źle.

Twoi znajomi nie wiedzą kogo kochasz

Powinnaś zadać im ciężkie pytania. Jeśli nie mogą dać ci nietrudnej odpowiedzi, to może być najzwyczajniej tak, że nie istnieje łatwa odpowiedź, aby jej udzielić.

Nie lubisz być traktowana poważnie tylko przez jedną osobę

Jeśli nie jesteś w pełni zainteresowana monogamią, to kiedy jedna osoba zaczyna rozmyślać o przyszłości lub dawać ci uwagę – i jest niezmiernie wyraźnie skupiona jedynie na tobie – będziesz miała dziwne odczucie. Możliwe, że poczujesz bojaźń i dyskomfort, nawet jeśli jest to osoba, w której prawdopodobnie jesteś zauroczona.

Znasz to uczucie przecież

…od obu z nich. Jesteś uświadomiona, kiedy jesteś zakochana. To uczucie. Jesteś z nim zaznajomiona i będziesz je znała, kiedy je odczujesz, nawet jeśli już czujesz je do kogoś innego.

Myślisz też o kimś innym

Wszyscy mamy skłonność, aby pozwolić naszym umysłom kierować się do osoby, w której jesteśmy zauroczeni. Jest to całkowicie naturalne. Ale w przypadku gdy twój umysł kieruje się do dwóch osób, a wręcz więcej, a nie do tego kogoś wyjątkowego, to może to być spowodowane tym, że czujesz się skłócona wewnętrznie. Zwracaj uwagę na to, gdzie kieruje się twój umysł i postaraj się zastosować tę kreatywność i uczynić coś konstruktywnego dla twojego związku.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?