Jaka powinna być najlepsza wróżka online ?

Wróżba zamówiona bez problemów

Musisz być pewna, że Twoje kwoty za wróżbę są zrozumiałe i że masz prosty sposób na to, aby ludzie byli w stanie rezerwować u Ciebie wróżby. Twoi klienci muszą również wiedzieć co dostają za swoje pieniądze, więc wyjaśnij im na co mogą liczyć za przedtem ustanowioną kwotę.

Kiedy nie wiesz co powiedzieć…

Jeśli w czasie wróżenia online na żywo Twój umysł jest pusty, chwyć kartę w taki sposób, aby klient mógł ją dojrzeć i zapytaj, co ona dla niego znaczy. Opisz obraz, porozmawiaj o tym, co znaczy dokładna symbolika, a zaraz ukierunkujesz się na właściwe tory. Za każdym razem możesz się ukazać swój uśmiech i przeprosić za zagubienie toku myślenia – zdarza się to czasami nawet najlepszym wróżkom.

Bądź uprzejmą osobą

Jaka powinna być najlepsza wróżka online ?

Klienci są wrażliwi i można spowodować duże uszczerbki przez włożenie negatywnego pomysłu do ich głów. Pielęgnuj przyjemny sposób bycia. Nigdy nie powiadamiaj klientki, że jej sytuacja to jej własna wina. Nigdy nie bądź nieprzyjacielska lub gwałtowna, jakkolwiek posępniała możesz się czuć. Wróżby online, siłą rzeczy, są o krok od rzeczywistości, ale nie zapominaj, że pośrednictwem Internetu ukrywa się realna istota ludzka. Zawsze traktuj ją z grzecznością, fachowo i z naturalnym współczuciem.

Różne formaty wróżenia z kart

Zdecyduj się na format swoich odczytów. Funkcjonuje mnóstwo metod, na które da się przesłać wróżbę online: e-mail, nagranie wideo, Skype, Facebook, komunikatory internetowe. Zrób swoje badania i przekonaj się który format wróżb internetowych jest dla Ciebie najbardziej dogodny.

Wróżby pisemne

Jeśli wykonujesz pisemne wróżby e-mail przeanalizuj to, że Twoje talenty edytorskie są zadowalające, by nie zniechęcać klientów. Potrzebujesz wspaniałych umiejętności językowych i predyspozycji do eksponowania pomysłów i wiadomości w sposób nieskomplikowany i zwięzły.

Kodeks Etyczny

Zrób kodeks etyczny. Każda wróżka online musi go zawierać w swojej ofercie. Może on zawierać na przykład: „Nie będę świadczyć usług osobom niepełnoletnimi” oraz „Nigdy nie będę dzielić się wiadomościami o klientach”. Trzymaj się tych zasad – to zagwarantuje Ci mnóstwo stałych klientów.

Nie zalewaj klienta zbędnymi informacjami

Nie próbuj eksponować całej swojej wiedzy. To mocno kuszące, aby usiłować pouczać klienta, dzieląc się z nim wszystkimi wiadomościami na temat karty. Zazwyczaj zdarza się tak, że jest to o wiele za dużo i Twój biedny klient jest zbity z tropu. Twój klient jest autentycznie zainteresowany tylko tym, jaki to ma związek z jego życiem. Często zdarza się tak, że mniej znaczy więcej.

Minimalizacja przerw

Jeśli czytasz tarota przy pomocy formy zdalnej na Skype, musisz zyskać pewność, że nie będziesz mogła zrobić sobie jakiejkolwiek przerwy. Jeśli dzieci wracają ze szkoły lub pies zaczyna piszczeć, aby wypuścić go z domu, może to spowodować, że nie wypadniesz najlepiej. Jednakże, może to też sprawić, że będziesz wyglądać poza tym normalnie i ludzko, więc nie martw się, jeśli pojawi się nieprzewidziana chwila oddechu. Jeśli jest to nagły przypadek, twój klient okaże się wyrozumiały i będziesz mogła przeorganizować pogawędkę.

Znaj swoje karty na wylot

Na początku należy używać tej samej talii dla wszystkich Twoich odczytów online. Utwórz plik tekstowy z niedługim opisem każdej karty. Zajmuje to odrobinę czasu, jednak ułatwi Ci naprawdę zrozumieć znaczenie każdej karty. W momencie gdy już osiągniesz pewność siebie i swoich kart, poszerz swoją wiedzę przy pomocy nauki podstawowej numerologii i podstaw astrologicznych. Nie zmuszaj się, usiłując nauczyć się wszystkiego za jednym zamachem.

Wróżenie w czyimś imieniu

Postaraj się nie robić rozkładów na osoby trzecie. Mówiąc inaczej, nie udzielaj informacji klientce, co myśli o niej jej chłopak. Można łagodnie zasugerować jakie może być to uczucie, ale nic poza tym. Nadmień, że jesteś w stanie odszyfrowywać karty jedynie w jej imieniu i tylko z jej punktu widzenia. Twoja klientka będzie zachwycona pod względem Twoich reguł i będzie się czuła pewnie, że jej osobiste dane są u Ciebie bezpieczne.

Bądź Aniołem Tarota

Wykonaj świetną robotę, a w niedługim czasie otrzymasz możliwość realizacji następnych zleceń. Klienci szanują kogoś, kto jest przygotowany, aby pracować w pocie czoła. Kiedy wróżenie online dobiega końca, powiadom klienta, że jeśli ma dylematy będzie mógł dopytać. Z całą pewnością są tacy, którzy korzystają z tej możliwości, ale jest ich niewielu. Po zdobyciu odpowiedzi na kilka pytań uzupełniających możesz kurtuazyjnie poprosić ich o zamówienie kolejnego odczytu.

Dogodne terminy wróżenia

Jeśli rozszyfrowujesz karty w czasie faktycznym przez Skype, musisz zyskać pewność, że skonkretyzowałaś czas odpowiedni zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego klienta. Nie usiłuj dostosować się do nich tylko po to, aby podlizać się klientowi – nie będziesz przecież rozkładała kart o 3 nad ranem…

Wprawiaj klientów w dobry nastrój

Pozwól sobie na poczucie humoru. Klienci doceniają kogoś, kto może ich rozluźnić z krztyną humoru, ale nie daj, aby miało to miejsce zbyt często. Ta osoba ma obawy dotyczące swojego życia, w innym przypadku nie prosiłaby o rozkład, więc kiedy nadchodzi czas, aby być poważną, bądź poważna.

Trzymaj się realistycznej wyceny wróżb

Nęcące jest zaniżanie ceny, aby zdobyć możliwość zarobku. Przemyśl, ile pieniędzy potrzebujesz i patrząc na ten punkt odniesienia wyceniaj swoje rozkłady.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?