Jak odzyskać faceta, którego się zraniło ?

Mów co się dzieje Twojej rodzinie

Po rozstaniu zapewne wykrzyczałaś o swoim byłym parę rzeczy, które były… mniej niż dobre. Skoro masz plan wrócić do niego, ważne jest, aby porozmawiać z przyjaciółmi i rodziną. Może są przeciwni lub boją się twojej decyzji, ale trzymanie tego w tajemnicy stworzy tylko zgrzyty z najważniejszymi osobami w twoim życiu.

Jak odzyskać faceta, którego się zraniło ?

Zostaw przeszłość w przeszłości

Jednym z największych wyzwań z powrotem do byłego jest darowanie przeszłości. Chociaż nie należy zapominać, co się stało podczas pierwszego związku, ważne jest, aby nie pozwolić mu na naruszanie wznowionego związku. Zamiast tego użyj tych wspomnień jako doświadczenia edukacyjnego, które pomoże Wam wydorośleć jako para i uniknąć kolejnego popełnienia takich samych błędów.

Pomyśl o tym, dlaczego związek się zakończył

Czy rozstaliście się ugodowo i oboje stwierdziliście, że to nie był ten moment? Czy był to wyczerpujący związek? Czy jedno z was dopuściło się zdrady? Łatwo jest zapomnieć o negatywnych aspektach, kiedy tęsknisz za ex, ale pochylenie się nad tym, dlaczego zakończyliście związek, może pomóc Ci postawić się w bardziej racjonalnym stanie umysłu i zastanowić się, czy powrót do siebie jest doprawdy najbardziej trafnym posunięciem.

Zaadresuj zerwanie z byłym

Przed tym jak będzie możliwe dać mu kolejną szansę, należy być szczerym w stosunku do siebie o tym, co się działo. Po tym wszystkim nie można zwyczajnie wrócić z powrotem do związku i udawać, że zerwanie nigdy nie miało miejsca, prawda? Porozmawiajcie ze sobą o tym, czego nauczyliście się po waszym rozstaniu.

Okres testowy

Nie zakupiłabyś samochodu bez przetestowania, prawda? Może to nie jest najlepszy przykład, ale przesłanka jest ważna. Nie wiesz na pewno, czy Twoje porozumienie będzie pomyślne, więc czemu nie dać mu na początek jazdy testowej? To daje Ci próbkę tego, co ma nastąpić i czy chcesz się w dalszym ciągu tego trzymać.

Poświęć trochę czasu, zanim się odezwiesz

zapytaj siebie, co jest zasadniczym powodem, dla którego zdecydowałaś, aby wrócić do niego. Czy niespodziewanie zdałaś sobie sprawę, co zatraciłaś? Czy naprawdę wierzysz, że związek może być po raz kolejny ożywiony? A może zwyczajnie czujesz się troszkę samotna, a on jest pierwszą osobą, która przychodzi ci do głowy? To typowe, że tęsknisz za nim (nawet jeśli wszystko skończyło w niesamowicie przykry sposób), ale miej pewność, że nie ulegasz chęci powrotu zbyt śpiesznie. Znajdź powód, dlaczego za nimi tęsknisz, a jeśli to dlatego, iż szczerze pragniesz powrotu do tego, co było, to może być to czas, aby zacząć walczyć.

Postaw się w cudzych butach

Oto dobry sposób, aby zdecydować, czy wracasz do byłego z dobrych powodów: czy jesteś w stanie sobie wyobrazić, że bliska ci osoba robi to samo? Czasami twoje rozumowanie może mieć sens dla Ciebie, jednak nie dla całej reszty. Wyobrażanie sobie siebie jako neutralnej strony trzeciej może pomóc Ci wskazać, czy dokonujesz właściwego wyboru.

Działaj powoli

I mam na myśli naprawdę ślimacze tempo. Ponowny związek na pełnej prędkości jest ekspresowym sposobem na ponowne zerwanie.

Wiedz, kiedy nadszedł czas, aby się pożegnać

Niestety, trafiają się sytuacje, kiedy dwoje ludzi po prostu nie jest sobie pisanych. Jeśli utknęliście w błędnym kole rozchodzenia się i schodzenia w kółko, może to być oznaka, że wasza dwójka po prostu do siebie nie pasuje. Bądźcie szczerzy i rozsądni wobec siebie, a jeśli nadszedł czas, aby darować sobie, zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby pójść dalej.

Pomyśl o tym, co tym razem będzie inne

Związek zakończył się z jakiegoś powodu, więc co trzeba poprawić, aby zadziałał na nowo? Czy musisz polepszyć komunikację albo odbudować zaufanie? Poświęć chwilę na przeanalizowanie, co się zmieni, kiedy wrócisz do byłego.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?