Czego spodziewać się po kontakcie z wróżką ?

Poproszenie o wyjaśnienie

Czy coś jest dla Ciebie nie do pojęcia? Twoja wróżka będzie szczęśliwa, w momencie gdy pozna Twoje pytania lub wątpliwości. Twoja wróżka musi objaśnić w odczycie to, co nie jest dla Ciebie do końca zrozumiałe. Im silniej będziesz się czuła komfortowo, tym czytelniejsze będą Twoje wibracje. I tym bardziej odczyty będą miały znaczenie tak samo dla ciebie, jak i dla wróżki.

Miły klimat spotkania

Wróżka wie, że ludzie, którzy zapisują się do niej z wizytą, są z całą pewnością podenerwowani i zdezorientowani. Zwłaszcza ludzie, którzy odwiedzają wróżkę z nadzieją na wskazówki dotyczące dylematu, przed którym stoją. Zawsze pielęgnują, aby ich goście czuli się mile widziani. Tak samo po to, aby pokazać im, jak dobrze zdają sobie sprawę, jak bardzo są zdenerwowani i aby pomóc im złapać oddech.

Czego spodziewać się po kontakcie z wróżką ?

Konkretne pytania

Możesz iść do wróżki, aby dostać informacje na temat dokładnych rzeczy. Na przykład, pragniesz wiedzieć, czy osoba, z którą się spotykasz, jest dla Ciebie właściwa lub czy jest to kariera, która jest dla Ciebie najkorzystniejszą opcją. Określanie bezpośrednich pytań może być użyteczne tak samo dla Ciebie, jak i dla wróżki, dzięki czemu będzie ona zdawała sobie sprawę, na czym się skupić. Doświadczenie udania się do wróżki, niezależnie od tego, czy jest to spotkanie online, czy też fizyczna wizyta, może być onieśmielające. Niekiedy odczyty mogą nie posiadać dla Ciebie sensu w momencie wizyty. Ale znaczenia na pewno w niedalekiej przyszłości się rozwikłają. Nieustannie będą znaki, na które należy skierować uwagę, które są powiązane z twoim odczytem. Wróżka poprowadzi cię, abyś odkryła więcej o sobie i o tym, do czego jesteś zdolna, aby posiąść większą kontrolę nad własnym życiem. Te odczyty pomogą Ci także zrozumieć, w jaki sposób Twoja przeszłość wpływa na Ciebie.

Zbytnie przywiązanie do osoby wróżącej

Czasami Ty i wróżka, u której byłaś nie całkiem do siebie pasujecie. Jest to w zupełności normalne, nie powinnaś pozwolić, aby to zniechęciło Cię do odszukania kogoś innego. Naturalnie nie znaczy to, że coś jest nie tak ani z tobą, ani z wróżką. Być może zwyczajnie wasze energie nie były się kompatybilne. Nie świadczy to, że nie będziesz czuła się dobrze z inną wróżką.

Sprawy osobiste

Wróżka musi połączyć się z tobą w ten sposób, żeby mogła dostać jaśniejsze i sensowniejsze odczyty na podstawie Twoich wibracji. Nawet najlepsza wróżka będzie musiała zadać Ci osobiste pytania i nakreślić Ci fragmenty tego, co zobaczyła lub zdobyła od Ciebie. Nie zapominaj, że nawet wróżki muszą rozumieć odczyty, które dostają.

Pierwsza wizyta nie daje wszystkich odpowiedzi

Pierwsza wizyta jest ciężka. Jesteś rozdrażniona i masz mnóstwo oczekiwań. Nie oczekuj jednak, że pierwsza wizyta udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania lub powie Ci wszystko o Twoim życiu. Tak samo jak Ty jesteś podenerwowana i starasz się szukać pomocy, tak samo wróżka podejmuje wszelakie wysiłki by nadać sens wszelakim wibracjom i wizjom, które dostaje z twojej strony, aby dać Ci konkretne odczyty, które mają sens.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?