Sprawdzona tarocistka prawdę Ci powie…

Odzyskanie jasności umysłu

Mądry umysł jest wspaniałym narzędziem. Jest to nie mająca ceny umiejętność, aby potrafić podejmować szybkie i stanowcze decyzje, a w drugiej kolejności jasno komunikować swoje opinie i życzenia. Przesłania Tarota wyznaczają, abyśmy używali godność i szacunek do naszych działań decyzyjnych. W chwili kiedy rozważamy wybory, trzeba kierować się naukami kart, odkładając nasze emocje na bok, pozwalając przeczuciu świecić w ciemności i zamykając oczy na rozproszenie uwagi. Rozkład tarota udzieli Ci pomocy w taki sposób by odnaleźć spokój i wyjście w trudnych momentach.

Zdjęcie blokad w życiu

Utknęłaś ? Wszyscy tam byliśmy… praca, która prowadzi donikąd, relacje typu „lepszy rydz jak nic”, niekomfortowe warunki lokalowe… Cokolwiek to jest, odczyt Tarota umie udzielić Ci pomocy tak by ponownie zyskać siłę.

Dowiedz się tego, co Ci nie służy

Sprawdzona tarocistka prawdę Ci powie...

Nie, karta Śmierć NIE sugeruje, że Ty, Twój pies, babcia, czy ktoś z Twojego bliskiego otoczenia jest w ciężkim niebezpieczeństwie. Przesłanie tej karty odnosi się do naszej potrzeby uchronienia się od negatywnych przekonań, zgubnych związków, podstępnych dążeń lub czegokolwiek innego, co hamuje nas przed życiem pełnią życia.

Życie w przyjaźni ze samym sobą

Życie w cnocie wymusza, aby to, co mówisz, myślisz i robisz, było w zgodzie ze sobą. Aby zdobyć ten wzniosły styl życia, powinnaś znaleźć i ponownie zdobyć swoje rzeczywiste „ja”. Czasami nie jest to takie łatwe. Presja społeczna i niecne miary sukcesu są w stanie zwrócić nas przeciwko naszej rzeczywistej naturze. Strach przed odepchnięciem, lęk przed niedopasowaniem, poczucie niepowodzenia mogą wedrzeć się do naszego umysłu i okraść nas z radości. Tarot proponuje z całą pewnością środki zaradcze i potrafi nas wtrynić z powrotem na mocniej zrównoważone tory.

Wróżba to nowe doświadczenie

Postaw na coś odmiennego! Naturalnie istnieje w Twoim życiu dziedzina, która wydaje Ci się , że jest martwym punktem. Opór wobec zmian prowadzi zaledwie do obojętności. Tarot funkcjonuje niczym wspaniała latarka, przesuwając blokady na drodze i ukazując możliwości. Za cenę kilku kosztownych kaw możesz przeżyć coś, co autentycznie może dać Ci zastrzyk energii! Przecież świeże spojrzenie może być akurat tym, czego potrzebujesz, aby wypuścić na zewnątrz swojego rewolucyjnego ducha.

Mówienie za siebie

Tarot nalega, abyśmy odnaleźli swój głos, ale wymigiwali się od niemiłych słów. Karty nakłaniają nas do zaangażowania się w zdrową debatę. Przesłania kart wspierają naszą zdolność do ulokowania emocji na bok, bycia obiektywnym i zrównoważonym w naszych osądach, rozważnego używania słów i postanawiania decyzji z całkowitą pewnością o ich słuszności.

Czasami to dobra zabawa

Tarot potrafi dostarczyć Ci powodów do imprezowania! Radość i śmiech są kluczowymi rezultatami postawienia kart. Twoja sesja podniesie Cię na duchu i spowoduje, że poczujesz lekko. Tak, Tarot uwielbia się bawić. I po rzetelnym odczycie, Ty też będziesz.

Autorefleksja

Poszukując wiedzy i ukazując prawdę, za chwilę odnajdziemy nasze własne, świecące światło. Naszym finalnym celem staje się umiejętność sugerowania rad zagubionym, pocieszania cierpiących i dodawania otuchy złamanym sercom.

Szukanie mądrości w życiu

Co jest takiego szalonego w próbie odnalezienia mądrości? Co jest niezrozumiałego w studiowaniu i dyscyplinie? Zastanów się nad możliwością jaką jest życie ograbione z mądrych porad lub wiary w siłę wyższą… Tarot pomaga nam pojąć i pogodzić się z faktem, że życie, tak bolesne i niesprawiedliwe jak to zazwyczaj bywa, może być też znaczące i istotne.

Rozczarowanie w życiu

W pewnym momencie życia prawie każdy doznaje utraty i złamanego serca. Kiedy nic się nie układa, wróżba z Tarota może pomóc Ci uwolnić się od bólu i na nowo pozyskać wiarę.

Ubogacisz się wewnętrznie

Wszyscy musimy ćwiczyć doskonalenie się. Chodzi tutaj o to, że trzymamy się jedynie tych rzeczy, które są nam niezbędne, jakie stosujemy lub które kochamy. Rozgardiasz, buble, niepotrzebne przedmioty – wszystko to należy usunąć lub oddać do utylizacji. Gotówka w naszych portfelach i pieniądze w naszych bankach muszą być traktowane z szacunkiem. Po sesji z kartami poczujesz się natchniona do ćwiczenia samodyscypliny i wdzięczności.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?