Jak sprawdzić, czy on mnie zdradza ?

Czy istnieją sposoby na sprawdzenie zdrady ?

Z dużą dozą pewności jesteś świadom jakie są niewątpliwe zwiastuny niewierności partnera, takie jak przebywanie na portalach randkowych długo po wejściu w związek lub późne powroty do domu bez poważnego powodu. Ale aby naprawdę rozpoznać niewiernego partnera, warto rozpoznawać drobne oznaki, które nie są tak proste. Niniejsze znaki nie mają być dla Ciebie alarmujące – prawie wszystkie z nich mogą mieć logiczne wyjaśnienia, ale jeśli twoje odczucia naprawdę próbują Ci coś powiedzieć, mogą okazać się niezwykle przydatne.

Często sugeruje Ci, że to Ty go zdradzasz

Poza tym, że jest to prosta projekcja, takie postępowanie służy dwóm celom. Stawia Cię w defensywie, więc nie masz okazji rozważyć innej możliwości. Sprawia również, że wygląda on na człowieka, który nigdy nie mógłby być niewierny. Możliwe, iż jest to realna reakcja na zrozumienie, że skoro jemu zdrada uszła na sucho, tak może być również w Twoim przypadku.

Nagle zainteresował się gotówką

Zdradzający bardzo często używają gotówki, w momencie kiedy zabierają swoich tajemniczych partnerów na schadzkę, po to by ich partnerzy nie mieli możliwości przejrzeć ich wydatków. Ale jeśli jesteście w posiadaniu wspólnego konta finansowego, masz sposobność mieć na uwadze wzrost wypłat z bankomatów.

Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ?

Problemy w związku nagle przestają mieć znaczenie

Zdradzani ludzie bardzo często są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że ich partnerzy zdradzają, ponieważ sądzili, że wszystko układa się bez zarzutu podczas gdy, zdrada się rozpoczęła. Ale często motywem, przez który sprawy wyglądają lepiej, jest to, że potrzeby, które nie zostały zaspokojone w związku, są zaspokajane w innym miejscu.

Nie chcą konfrontacji

Ktoś, kto nie zdradził, z pewnością będzie miał dobre wytłumaczenie dla swojego podejrzanego zachowania i zrobi wszystko, co trzeba, abyś poczuła się pewnie. Zdradzający jednak może stać się agresywny, z powodu tego, że odkryłaś jego tajemnicę. Niejednokrotnie zdarza się, że zdradzający odsuwają od siebie odpowiedzialność i denerwują się twoimi pytaniami. Niejednokrotnie próbują Cię uciszyć, a nawet krytykują Cię za bycie zbyt kontrolującym lub podejrzliwym.

Początkiem Twojego związku był romans

Dla wielu osób powiedzenie „kto raz zdradził, ten zawsze zdradza” jest realne. Jest to niemała oznaka tego, że ten ktoś może być niewiernym… również Tobie.

Zapominają, jakie historie już Ci opowiedzieli

Jeśli twój partner często zaczyna opowiadanie od słów: „Czy już Ci to mówiłem?”, może to wynikać z tego, że ma trudności ze śledzeniem wielu wersji zdarzeń.

W przeszłości w ich rodzinie były przypadki zdrady

Rodzice partnera powinni być wskazówką. Jeśli Twój partner pochodzi z rodziny, gdzie matka z ojcem nie byli sobie wierni a mimo tego, nadal byli małżeństwem, to możesz mieć powody do obaw, że ich dziecko podświadomie przejęło ich wzorce.

Zwracają większą uwagę na swój wygląd

W momencie gdy Twój partner znów zaczyna ćwiczyć na siłowni, nabywa nową bieliznę lub interesuje się zakupami, może to wynikać z tego, że jest na wczesnym etapie związku z inną osobą.

Przestają Ci się zwierzać

Stawanie się mniej skłonnym do omawiania z tobą problemów może być oznaką, że twój partner ma innego powiernika. Nawet jeśli nie sypia z nikim innym, może to sugerować zdradę emocjonalną.

O wszystko zaczyna Cię krytykować i obwiniać

Zdradzający często próbują usprawiedliwić swoje postępowanie, sprawiając, że ich związek jest tak zły, że nie było innej możliwości. Często ma to miejsce w sytuacjach, w których zdradzający czuje, że jest zakochany w swojej kochance, ponieważ ma poczucie, że jego drugi związek jest szczęśliwszy niż jego relacja.

Chce spróbować nowych rzeczy w sypialni

Jasne istnieje możliwość, że po prostu chcą zaznać czegoś nowego. I jeśli tylko jesteś w to zaangażowana to wspaniale. Natomiast dodatkowe wskazówki niewierności wspólnie z wyraźnie widoczną zmianą w rutynie seksualnej mogą oznaczać, że uczą się tego od kogoś innego i odkrywają nowe rzeczy, które preferują.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?