Wróżki internetowe – czy warto?

Wróżki w internecie

Świat, w którym żyjemy, jest coraz bardziej skomputeryzowany. Właściwie bez komputera nie sposób już chyba funkcjonować. Dzięki niemu pracujemy, bawimy się oraz kontaktujemy ze znajomymi. Nic więc dziwnego, że coraz popularniejsze, w dobie gwałtownego zainteresowania wizytami u wróżek, stają się także wróżby online.

 

Czym różni się wróżba przez Internet od tej, którą możemy uzyskać, odwiedzając salon wróżb? Zwolennicy powiedzą, że niczym, a przeciwnicy, że wszystkim. Którzy mają rację?

 

Zacznijmy może od wad wróżenia na odległość. Przede wszystkim nie spodoba się ona tym, którzy seans wróżbiarski wyobrażają sobie jako spotkanie w cztery oczy, intymne, pełne duchowego zespolenia. Poza tym na efekt wróżby internetowej musimy poczekać – nie uzyskujemy jej od razu – od godziny do nawet kilku dni.

 

Największym niebezpieczeństwem jest to, że nie mamy pewności czy wróżka w Internecie, którą sobie wybraliśmy, jest profesjonalistką? Czy podczas kiedy my czekamy na odpowiedź na zadane przez nas pytanie, ona zamiast rozkładać karty, nie ogląda telewizji? Krótko mówiąc, czy wróżba internetowa, którą otrzymujemy, jest rzeczywistą wróżbą prawdziwej wróżki w Internecie, a nie jakimś oszustwem? Prawda jest taka, że trudno nam będzie zdobyć co do tego stuprocentową pewność. Możemy jednak sprawdzić, jakie opinie o wybranej przez nas wróżce mają internauci. Jeśli jest choć cień szansy, że jest oszustką, dzięki Internetowi na pewno to wykryjemy.

 

Z drugiej strony, także wróżki w Internecie mogą paść ofiarą szalbierzy i kłamców. Nie wiedzą przecież, komu wróżą. Nie mogą nawet ustalić czy podane im imię lub data urodzenia są prawdziwe, a to przecież na takich danych opiera się wróżba internetowa. Do tego większości profesjonalnych wróżek sprawia trudność wróżenie komuś, kogo nie widziało się na oczy, a o kim wie się jedynie, jakie nosi imię lub nick (chociaż gro wróżek wymaga podania imienia). Dlatego nie wszystkie wróżki decydują się na wróżby online.

 

Te, które lubią wróżyć przez Internet, tłumaczą to najczęściej tym, że mogą w spokoju i ciszy rozłożyć karty – nikt ich nie pogania, nie patrzy im niecierpliwie na ręce – a kiedy już znajdą odpowiedź na zadane przez klienta pytanie, przesyłają mu ją.

 

Jak zatem można zamówić sobie wróżbę przez Internet? Przede wszystkim musimy wyszukać wróżkę, która nam odpowiada (na przykład, jeśli interesuje nas tarot online, szukamy tarocistki itd.). Następnie rejestrujemy się na jej stronie, a po otrzymaniu hasła i zalogowaniu się, przesyłamy jej to, czego od nas wymaga (najczęściej jest to imię, data urodzenia, pytanie, na które odpowiedź chcemy znać – im bardziej precyzyjne, tym lepiej – oraz, czasami, liczbę, która wskaże wróżce, ile razy ma przełożyć karty). Informacje takie ślemy, w zależności od preferencji konkretnej wróżki internetowe, pocztą elektroniczną, drogą sms-ową lub poprzez komunikator (choćby Gadu-Gadu) i tą samą drogą oczekujemy odpowiedzi.

 

Jakie zalety ma taka internetowa wróżba? Nie bez znaczenia jest z pewnością kwestia czasu. Mimo że wróżby nie otrzymujemy od razu, to jednak nie musimy umawiać się na wizytę w gabinecie wróżki i jechać na drugi koniec miasta. Wróżba zamówiona drogą online jest więc zdecydowanie mniej czasochłonna. Nie wychodząc z domu, ubrani w ulubione, nie zawsze eleganckie, ale jakże wygodne ciuchy, z kubkiem pachnącego kakao w dłoni, możemy uzyskać wskazówkę i wsparcie.

 

Jeśli chodzi o finanse, to za komfort kontaktu online nie musimy płacić więcej. Nawet wprost przeciwnie, wróżby internetowe są zdecydowanie tańsze od tych na żywo. Dlaczego? Przede wszystkim z uwagi na to, że wróżka nie musi wynajmować lokalu, w którym nas przyjmuje. Wystarczy tylko, że ma dostęp do Internetu, a może pracować w zaciszu własnego mieszkania. W praktyce płacimy więc tylko za wróżbę.

 

Skuteczność wróżb przez Internet także nie powinna nas martwić – jest taka sama, jak gdybyśmy wybrali się do gabinetu osobiście. Wróżka nie musi nas poznać czy dotknąć, by byś w stanie nam pomóc. Najczęściej wystarcza jej dokładna data naszych urodzin oraz imię. Trzeba nadmienić, że wirtualnie mamy większy wybór wróżbiarskich usług niż na żywo. Możemy sobie zamówić wszelkie techniki wróżenia, jakie nam tylko przyjdą do głowy, nie będąc ograniczonymi specjalnościami naszej wybranki.

 

Czy zatem warto korzystać z usług wróżbiarskich online? Oczywiście, że tak. Otrzymujemy bowiem wróżbę szybko, tanio i dyskretnie. Jeśli tylko zachowamy należytą ostrożność, z pewnością będziemy zadowoleni.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?